2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

lusinkaj
8. júl 2009

ahojte,pripojte sa vsetke do tejto temy,co sa chystate tento rok bud v juli alebo v auguste na 2 ivf...ktore bude samozrejme s uspesnym koncom 🙂 😵 🙂

martineluska
5. jan 2010

ahojte takže lusi dufam že nam to to pekne rozbalíš 😉 konečne sa tu niečo deje nové 😀 ja som stale v robote už sa tesim na dalšie ivf aj ked sa bojím 😒 tieto sviatky boly smutné ale prešly chvalabohu dost rychlo. manžel už začal liečbu takže v aprily ide na kontrolu a potom budeme riešit že čo dalej. kiara neboj za chvilu budeme zas stimulkovat a tentokrat už uspešne až do konca 🙂

lusinkaj
autor
5. jan 2010

vazne marti zacnes sdalsou stimulkou?super...hlavu hore...ja sa tiez teraz bojim ale musis verit sama sebe a dufat ze vsteko dobre dopadne... 🙂 co mas inac nove?

martineluska
5. jan 2010

v maji planujeme skusit další pokus citim sa na to pripravená 🙂 nove nemam nič všedko po starom. iba nový rok 😀 je nový.

lusinkaj
autor
5. jan 2010

v maji vazne?tak super...drzim uz teraz prsty 😉 no novy rok...novy 😀

martineluska
5. jan 2010

aku dlhu mas stimulku?

lusinkaj
autor
5. jan 2010

tak zajtra zacinam s 1inj.a kontrola 12.1 taze 6 dni a potom podla kontroly...ty si ake inj.mala?

martineluska
5. jan 2010

ja som mala gonal ,cetrotide a merional a stimulka trvala 10 dni.

lusinkaj
autor
5. jan 2010

tak vela?ta ja som mala pri 1ivf Gonal a teraz deca.depot 1 inj.a puregon..preco tak vela?

martineluska
5. jan 2010

naviem asi každe centrum ma ini postup. ja som začala gonalom do brucha 3 dni potom merional do zadku 😝 a pridal sa cetrotide do brucha to je aby nepopraskaly vajká pred odberom a na zaver pregnil.

lusinkaj
autor
5. jan 2010

aha tak to hej kazde centrum ma iny postup...tak aj som mala dec.depot co sa uvolnuje 28 dni taze netreba picaht kazdy den..taze etraz len puregon...

martineluska
5. jan 2010

to máš super ja ked som pri 1 ivf pichala dekapeptil tak ma skoro porazilo mala som dlhy protokol tak som ho musela pichat 5 tyždnov do brucha každý den to bola hruza tam ma predavkovaly ako kona vtedi som mala 20 vajičok a ktomu 7 kíl naviše.

lusinkaj
autor
5. jan 2010

tak toto ti vobec nezavidim...muselo to byt strasne..fakt niektori lekari su ..debilni... 😒
ja som bola spokojna s 1ivf a dufam,ze aj teraz to tak bude...

kiara15
5. jan 2010

ahojte babule tak lusi super tak si zacala zo stimulkou tesim sa stebou 🙂 🙂 ja asi zacnem az august september 😒

lusinkaj
autor
5. jan 2010

kiara nevadi...teraz si odychni daj pokoj od chemie,inj,liekov a tak...ja tiez az po 2 rokoch som isla do boja na 2ivf.som si dala pauzu..
dakujem,tesim sa aj ja..

kiara15
6. jan 2010

lusi veru od tej chemie vsak som pribrala musim to dat prec 🙂

lusinkaj
autor
6. jan 2010

no ved kiara vies o com hovoris,pri 1ivf som pribrala az az taze teraz viem co ma caka,ale nech uz priberam 9 mes.

kiara15
7. jan 2010

lusi presne ked budem mat preco nech priberam len nech som uz tehu 🙂 😉

lusinkaj
autor
8. jan 2010

no presne tak..ale zaklad je ze ty uz mas aspon jedno dieta aj ked uz velku slecnu ale mas... 😉
ale snad sa podrai aj druhe...mne prve 😀 😵

martineluska
9. jan 2010

ahojte baby tak nam sa zas začal rok smutne zomrel nam psík ☹ mal len 2 roky uhrizol ho vlčiak a dostal infekciu. bol to naš rodinní milačik 😢 lusi uspešne picháš?

kiara15
9. jan 2010

lusi ano mam jednu dceru a som rada ze ju mam ale vies toto je moj druhy partner a snim strasne tuzim po malom lebo on si to zasluzi vychoval mi moju tak som mu chcela dat aj vlastne 😒

marti to mi je luto aj bol mladuciky chudatko . Drzkaj sa mojko ☹

lusinkaj
autor
10. jan 2010

ahojte,marti tak to mi je luto... ☹ joooooj ked sa serie tak vsetko... ☹
kiara,verim ti ze ak mas druheho partnera chcete polu babo...snad sa podari a budete stastní 😵 a on este nema ziadne babo?

kiara15
11. jan 2010

lusi veru nema moju dceru vychoval ako vlastnu od 2rokov a uz ma 18 😉

lusinkaj
autor
11. jan 2010

kiara tak to je super,ved to ako keby bola jedho vlastna ked od 2 rokov...a to ste nechceli skor babo?kedze uz 16 r.ste spolu?preco az tak neskoro ste sa rozhodli? 😨

martineluska
11. jan 2010

ahoj lusi kiara mali by sme si založit nejaku aktualnu temu lusi porozmyšlaj nad niečim aktualnym 🙂 ti si teraz rozbehnutá.

lusinkaj
autor
12. jan 2010

ahojte,tak mam 10 vajok,vravel ze na jednej strane je to chudobnejsie ale ta druha je ok ale to nic,ze su dobre 😉
beriem nadalej 200iu,piatok kontrola a v pondelok ovyber 😉
marti porozmyslam o aktualnej teme... 😀 😉

martineluska
12. jan 2010

ahoj lusi len tak dalej 10 je super a do pondelka bude aj viac 🙂

lusinkaj
autor
12. jan 2010

ale mne aj staci 10 marti,len nech su kvalitne a nech a vela oplodni...nevies aky nazov mam vymysliet...temu?

martineluska
12. jan 2010

🙂 ja som mala 9 kvalitnych len spermoše boly katastrofalne takže už len ten tvoj chlap sa musi posnažit o najlepši materiál 😀 neviem ako by sa mala volat naša nova temička ale nejako aby sa zapojily nove baby snažilky aj tehulky lebo ti už jednov nohov si tehulka 😀

martineluska
12. jan 2010

lusi aj ja už chcem pichat 😀 😀 už som si tak zvykla že mi tie inekcie chybaju.

martineluska
12. jan 2010

😅 ja som už asi zavislá od hormonov 😕 potom mi len zadok rastie od nich.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre