4 pozitívne testy 12 dní od vkladu a podľa hCG tehotná nie som

leaa22
13. máj 2021

Ahojte. 12 dní od vkladu som mala 4 pozitívne tehotenske testy. U doktora v CAR sa však hcg v krvi nenaslo. Vie niekto vysvetliť prečo mi vyšli pozitívne tehotenske testy, keď nie sdom tehotná?

e1i
13. máj 2021

@leaa22 skusala si aj neskor? Ak by bledli moze ist o biochemicke. Mozno nejaka cysta? Aku hodnotu hcg si mala, uplnu 0 alebo?

leaa22
autor
13. máj 2021

@e1i iba zavolali, že je hcg negatívne, deň pred tým som mala pozitívny digitálny test...tak neviem nerozumiem

e1i
13. máj 2021

@leaa22 ja sa vzdy pytam na hodnotu. Skus im zavolat a zistit alebo urob ešte 1 test alebo skoc k svojmu dr na druhy odber alebo ako samoplatca do labaku, okolo 15e to moze stat

leaa22
autor
13. máj 2021

@e1i keď je hcg negatívne aj tak nemôžem byť tehotná, či?

e1i
13. máj 2021

@leaa22 v car kde chodim ja sa chodí na krv 14 dni po transfere. Neuspokojila by ma odpoved je negativne, zaujimala by ma hodnota.

mikasz
13. máj 2021

@leaa22 a povedala si, ze mas testy pozitivne?
presne ako radia vyssie, skoc k svojmu dr.nech ti zoberie krv alebo ako samoplatca do labaku. Ak bolo HCG naozaj nizke, tak to beru ako negativne. Ty testy mozes mat este dlhsiu dobu slabo pozitivne aj ked to bolo biochemicke tehu

leaa22
autor
13. máj 2021

@mikasz áno povedala som, že testy boli pozitívne a oni, že to môžu z časti ovplyvniť aj lieky

mikasz
13. máj 2021

@leaa22 ano pokial si mala pichnuty ovitrelle alebo pregnyl, tak mozu ovplyvnit test. Ciarka na teste ti tmavla? Kazdopadne dala by som si este raz zobrat krv, za to nic nedas a budes mat istotu

leaa22
autor
13. máj 2021

@mikasz ako som spomínala robila som si digitálne testy, ktoré neukazuju čiarky, ale len mínus a plus a pripadne v ktorom týždni tehotenstva asi ste... Ďakujem za radu

wejuska7910
13. máj 2021

Ak si mala pregnil/ ovitrile tak to moze byt liekmi,ked v krvi nieje hcg tehu zial niesi.krv je jednoznacnejsia ako moc,v moci mas este asi zostatky liekov.ak si lieky nemala tak biochemicke asi

princess59
13. máj 2021

@leaa22 ja som mala pozitívne testy ( ale že mega pozitívne) a krv negatívna...skoro ma piclo, hneď som letela do labáku na odber krvi ako samoplatca a keď som odtiaľ vychádzala volal mi doktor že zamenil výsledky a ja tehotná som.... Nervy v kybli som mala 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

leaa22
autor
13. máj 2021

@princess59 noo tak to sa veľmi teším 🙂

princess59
13. máj 2021

@leaa22 no ono to nakoniec nedopadlo dobre ale to. Nemalo s výškou hcg nič spoločné, skús si kúpiť aj klasické pruzkove testy aby si videla intenzitu čiarky, lebo sa môze jednať o to biochemické, držím palce a prajem pevné nervy 🙏🙏❤️

lenja227
15. máj 2021

Ahojte baby. Ja som riešila úplne prvé ivf a prvý ket a dnes je 12 deň a test biely ako sneh. Strašne sa cítim 😔 pondelok mam ísť na krv ale popravde neviem načo,nemám chuť tam ísť aby to bolelo aj druhý krát. Vkladali expandovanu blastocystu strašne nádeje som do toho dávala, neviem co ďalej.. Mám 31 rokov. Ešte mi zostali už len dve 100 bunkove blastocysty, ale strašne sa bojím že to nevyjde už, že mi to asi nieje súdené... Nič ma nebaví a vkuse rozmýšľam co si primula zle, či sa nedalo urobiť viac. 😢

leaa22
autor
15. máj 2021

@lenja227 presne viem ako sa cítiš. Ale treba ísť ďalej... A ísť si aj pre tie ostatne embrya a už len dúfat, že sa to raz podarí

lenja227
15. máj 2021

@leaa22 ach.. Ale je to nespravodlivé.. Švagriná napríkad čo sa poznala s chalanom 4 mesiace s nim hneď aj ostala tehotná.. On ma odvtedy už tretiu frajerku, ona je sama a vkuse dieťa dáva strážiť niekomu lebo sa chce ešte zabávať... Úplne mi je z toho ťažko keď si to človek takto uvedomí 🙄😣

mikasz
15. máj 2021

@lenja227 ja ti verim, je to tazke a nespravodlive, sle treba sa obrnit a verit, ze to vyjde💪 nam vysiel 4.a 7.vklad v poradi, mame 3r.syna a teraz som v 16tt, este dlha cesta pred nami, ale verim, ze to dame. A tomi posledne vkladali morulu a predtym 2x nesupesna blastocysta.
Dopln si vysetrenia ak ti nieco chyba, nech je vsetko v poriadku

macicka111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macicka111
16. okt 2022

Ja tiež 9 deň po Ket hcg 2 😔 test dnes takto

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre