Dobrý. Mám takú hlúpu otázku, som 6.dni po ivf (+3 dni kultiv.), mám pocity ako keby pred mrchou, môže to byť príznakom tehotenstva?Alebo už si len domyslam?
Ahojte Minuly pondelok,mi vložili emryo tento piatok mám ist na krv či sa podarilo..mala som po vložení väčšie bruško asi do soboty,a teraz pár dni mám pocit ako menzes...myslite si že sa uhniezdilo??
Ahojte Minuly pondelok,mi vložili emryo tento piatok mám ist na krv či sa podarilo..mala som po vložení väčšie bruško asi do soboty,a teraz pár dni mám pocit ako menzes...myslite si že sa uhniezdilo??