Aká je šanca otehotnieť pri prvom oplodnení?

petronela7
19. máj 2008

Ahojte, s partnerom nas caka umele oplodnenie 😒 Zaujimali by ma Vase skusenosti a ake su sance/ percenta otehotniet uz pri prvom pokuse? Co hovoria statistiky?

fibi21
17. jún 2011

Ahoj babulky ja som 7 den po et a zda sa mi to ako vecnost. V sobotu som bola na vklad a hned od utorka som mala menzesove pobolievanie v bruchu vcera v nocu som sa az na to zobudila. No dnes ma zatial este neboli. Tak som v pomykove co to je ci dobre alebo zle
Na krv idem az buduci piatoko

swarowski
17. jún 2011

no dnes som volala, mám 11 jednotkových a 2 dvojkové. Teraz budem volať v nedeľu a ak bude všetko ok, hneď idem do Martina na transfer. Veľmi dlhá doba do nedele.

susi0303
17. jún 2011

@cikyta ahoj.....hej pozerala som ze si si fotila vsetko.........mas to krasne zdokumentovane.....takze necham sa prekvapit na buduci tyzden a urobim si ho

susi0303
17. jún 2011

@fibi21 ahoj.....ja som tiez bola v sobotu na vklad.....bola si v Martine?..mozno ze sme sa tam obisli....a volala si lekarovi?ze ta bolelo brucho?.....ja som zatial ok......musim si zaklopat.....dufam ze s tebou to nieje vazne....a na krv a sono idem az 27.6.

susi0303
17. jún 2011

@swarowski ahoj......to ti verim ze je to dlha doba....drzim ti velmi palceky......a kolko si ides dat vlozit?...a zmrazit?.....

susi0303
18. jún 2011

@fibi21 ahojky......tak ako sa citis?.....ja som dnes zacala troska spinit....tak som sa nalakala tak hned som volala lekarovi.......

luciasek83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
susi0303
18. jún 2011

@culinka ahojik...citala som si tvoje prispevky.....velmi ti gratulujem....a tesim sa s tebou ze vam pan boh doprial deticky.....ja som bola teraz vlastne minulu sobotu na vklad embryjka,dnes uz to je 7den po a zacala som trosku spinit.....ale brusko ma neboli.....nevies mi poradit?....strasne sa bojim.....aj ty si taketo daco mala?

fibi21
18. jún 2011

@susi0303 ahojcek citing sa dnes Aj vcera lepsie . Dnes ma uz vobec nebolelo brucho a to som mala dnes dostat menzes. Zatial nic. Co to povedali na to ze si zacala spinit. To moze byt Aj uhnizdovanie. Tak sa nebojkaj aj to tak vychadza na 5-8 den. Tak to je podla Mna ono 🙂

susi0303
19. jún 2011

@fibi21 ahojky a dobre ranko.....to som rada ze ti lepsie......lekar mi povedal aby som si z toho zatial nic nerobila ze mam zalozit kludovy rezim,lahnut a dat utrogestan nielen 2krat2denne ale 3krat2denne......a ze keby daco mam mu hned volat keby sa to zhorsilo...dnes rano nic nastastie.....tak uvidim ako cez den.....ty nemas ziadne zatial spinenie?

fibi21
19. jún 2011

dobre ranko ja nemam spinenie zatial a ani som nemama ...a to som mala vcera dostat menzes .... ani dnes ma zatial nic neboli sice je len rano ale citim sa ok ....ja beriem od zaciatku utrogestan 3x3 bobule.... ale podla mna to bolo to uhniezdovanie takze dobre znamenie .....🙂)))tak pekne oddychuj

susi0303
19. jún 2011

@fibi21 ajoj....to som rada ze ti je fajn...tesim sa s tebou.....ty ides v piatok rano do Heliosu?...ides na krv a sono?....budes si aj doma robit tehotensky?...alebo sa nechas prekvapit......ja neviem asi to necham na nich....sice ja idem az v pondelok 27.6....dnes zatial nemam ziadne spinenie ,uvidim ako dalej len ma boli dnes hlavusa......

susi0303
19. jún 2011

@onno ahoj...mozem sa spytat ako si prezivala prve IVF?......ja som teraz 8den po vlozeni.vcera som mala mierne spinenie.ale dnes nic.....len ma hlavusa boli

fibi21
19. jún 2011

@susi0303 mam kupeny jeden test ale neviem ci si ho urobim zatial je odlozeny nemam na to odvahu 😀 ja chodim do ISCARE ...a ano idem v piatok na krv ..... ak si urobim test tak az nioekedy v utorok alebo stredu ....aj to neviem ci naberem odvahu 🙂 ty si budes robit test ? 🙂

swarowski
19. jún 2011

Ahojte. Tak dnes som si bola dať vložiť drobčekov. Hneď 2. Mame dosť aj do budúcna, ale verím, že to bude všetko ok na prvý krát. Na test idem 4. 7.

onno
19. jún 2011

Ahoj bylo to cela pohoda jen jsem byla strašně lítostivá po odběru vajíček jsem měla že jsem dostala ten syndrom už si nepamatuji ten název to bylo hrozný ,ale embryjko mě vložily normálně.Teď beru hormény na Ket ,ale malej se mě teď osypal neštovicema a já je neměla ,tak nevím zda na to chodit.Testovala jsem 14 den a měla jsem slabou čárku ,ale až po limitu.Hodně štěstí .

depa
19. jún 2011

@fibi21 ahoj moja dufam že nam to vyjde ja pojdem už tŕeti raz na umele pretože som po druhom raze potratila bola som už v 8tt ked moje malinke odišlo do nebička teraz som už na tom lepšie a pripravujem sa na dalši pokus dufam že to bude už ok. inač kde chodiš k lekarovi ja chodim do KE do centra k Hermanovi. držim ti palčeky.

fibi21
19. jún 2011

@depa ahojko ja chodim do Iscare tu v BA k Dr. lattakovej ....aj ja tebe drzim placeky 🙂

susi0303
19. jún 2011

@fibi21 ja tiez neviem ci si ho urobim....bojim sa a zaroven som zvedava......este ho radsej nemam ani kupeny.....ty chodis do ISCARE?...ja myslela ze do Heliosu......ale v podstate to je asi jedno,hlavne aby sa nam to podarilo obidvom.....ja mam dnes asi migrenu...cely den ma boli priserne hlava a naviac si nemozem nic dat.....len lezim a lezim...davam si maximalne obklady na celo....

susi0303
19. jún 2011

@swarowski ahoj...velmi ti drzim palceky.....a mala si drobcov aj na mrazenie?....ja som si dala vlozit len jedno a jedno zmrazit......27.6.idem na test,krv,atd.....

susi0303
19. jún 2011

@onno dakujem....ja som tiez po odbere vajicok mala strasne bolesti v podbrusku akokeby mi vsetko zobrali.....takze si nemam robit doma test a mam sa prekvapit co mi povedia na dany termin?.....a myslis ze to vcerajsie spinenie bolo len tak?....lebo dnes v pohode nic sa neobjavilo zatial.....len ma dnes priserne boli hlava cely den.....

susi0303
20. jún 2011

@susi0303 ajoj.....dnes rano som mala zasa spinenie.....tak hned som volala lekarovi a ten mi povedal ze nadalej uzivat utro a ze simam ist kupit Dustaphon.....mas aj ty take daco?....nevies k comu je to?

susi0303
20. jún 2011

jej sama som si to poslala samej sebe....

swarowski
20. jún 2011

@susi0303 ahoj, mam ešte 8 drobčekov, ak by nevyšlo. Ja musím čakať až do 4. 7

susi0303
20. jún 2011

@swarowski ajoj.....hm tak sa vam zadarilo......a kolko ste platili za 8 drobcekov ak sa smiem spytat?......a ako sa citis?....ja mierne spinim....bojim sa

swarowski
20. jún 2011

@susi0303 platila som spolu okolo 300 Euro. Cítim sa nafučaná. Neboj sa. Dr. mi povedal, že mierne špinenie je v pohode. No veď uvidím, že ako to bude prebiehať u mňa.

susi0303
20. jún 2011

@swarowski drzim ti palceky.....velmi....my mame len jeden mrazacik...najskor mi zobrali 17vajicok...z toho 11 mi oplodnili a z toho 3boli jednotkove...jedno sme vlozili a jedno zamrazili

lujzalota
20. jún 2011

ahojte, idem vas trochu povzbudiť, ja som bola dvakrat na umelom a oba boli uspesne 🙂, tak dufam, ze vam vylepsim statistiky .... sice teraz som uz 7. tyzden v nemocnici, ale uz tento alebo buduci tyzden mi budu robit cisarsky rez.

lujzalota
20. jún 2011

@susi0303 ahoj, mozno ta potesim, nepamatam sa ako to bolo pri Oliverkovi, ale teraz pri druhom babätku po vložení oplodnených vajíčok aj mne isla prasknut hlava, a bolela ma asi az do 8tt. tak dufam, ze to aj tebe vyjde ...

vivera
20. jún 2011

ahojte, mňa tiež čaká prvé IVF, ale už dva mesiace sa neviem dočkaťschválenia žiadosti od poisťovne. Jo to normálne? Nemalo by to byť schválené do 30 dní? Ja ju mám podnú už 64 dní.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre