Aké bolo vaše umelé oplodnenie po druhýkrát?

dicinka1
21. máj 2008

ajojte...my sa chystame na druhe ivfko+icsi do Kosic ku Hermanovi do Gyncaru...a som zvedava ako ste sa citili po 2 ivfku..a ci ste otehotneli...

solida
14. aug 2008

ahojky pistica, v juli som bola na IVF, no nevyslo a doktorka mi povedala, ze teraz musi byt min. 3 mesiace pauza a mozme ist na to znova. mne vybrali 5 vajok, no len 3 boli vhodne na oplodnenie, no z toho prezilo len jedno, no ani to sa bohuzial neuchytilo.

dicinka1
autor
14. aug 2008

hej ciky..hej...vies mali sme pred 1 ivf..a mysleli sme si,ze to vyjde..tak sme si kupovali vecicky...nevyslo to..ale veci kupujeme dalej...aspon potom budem mat menej nakupovania...a nebude sa mi zdat dat vela za vecicky.... 😉

dicinka1
autor
14. aug 2008

maska..presne ako mne..tiez od zaciatku som si namyslala hluposti,ze sa to nepodari...a fakt sa to nepodarilo...ale nemala si zvysene ani hcg?ja ano...ja len 9,2..ale aj to je nieco..ze sa tam nieco dialo... 😉

dicinka1
autor
14. aug 2008

ajoj solida.....a pistica..nebojte sa..vsetky budeme tehulky..skor ci neskor 😉 a budeme sa tesit zo svojich brusiek...a potom z vonavych uzlickov... 😉

pistica
14. aug 2008

solida ja som naozaj žiadnu pauzu nemala ale pýtala som sa aj sestričky či by si organizmus nemal oddýchnút a ona povedala že ak do toho pôjdem hned budú to akurát 3 mesiace.
tak som do toho išla znova a znova nič!!!!! §§§§§§§§§§
dicinka tie veci su prenádherné 🙂

maska1
14. aug 2008

dicinka nie ja som nemala zvýšené hcg. Mne ešte aj tá mrcha prišla skoro presne na 32. deň. Tak už som vedela dopredu, že nič z toho. Ale teraz to úplne inak beriem. Proste verím od začiatku, že práve teraz je ten vhodný pokus na otehuľkovanie. Dúfam, že to aj ty tak cítiš a že skoro budeme tehuľky. Zatiaľ pa. Musím sa ísť povenovať mang. Dobrú nôcku.

mimusa4
14. aug 2008

ajoj solida, aj dici aj ostatné....
mňa čaká tiež druhé, lebo prvé nevyšlo a bez snehulieniek..tak verím že sa už podarí 😅

pistica
14. aug 2008

dicinka, nelynka
chcete povedat že som si vybrala najdrahšie
lieky a je to nanič?? že len tak vyhadzujem peniaze a nič z toho nebude???
myslela som si že najdrahšie budú aj nakvalitnejšie...

mimusa4
14. aug 2008

pistica, prečo? aké máš?

dicinka1
autor
14. aug 2008

pistica..dakujem 😉

dicinka1
autor
14. aug 2008

ja mam gonal...tie drahsie su vraj cistejsie...vtedy som mala lieky fostimon...za cca 10 000..aj som zle na nich reagovala....aj sa vytvorilo malo -4 jajka...a aj malo kvalitne jajka..len 2 sa oplodnili pomocou icsi... 😠

pistica
14. aug 2008

ja mám puregon z toho čo som videla u dokiho najdrahšie

mimusa4
14. aug 2008

dici z ktorých si mala málo? ja som mala predtým tiež gonal

dicinka1
autor
14. aug 2008

ja som mala malo z fostimonu..do zadku sa pichaju...bolave injekcie...ja som mala tie stredne..za 10 000...no vteda tolko stalki..terazt su vraj lacnejsie... 😠

mimusa4
14. aug 2008

no z gonalu ja som nemala veľa, síce lepšie povedané na ľavej strane vraj nebolo nič

mimusa4
14. aug 2008

pistica ale že vraj aj ten puregon je dobrý, tak neviem..

pistica
14. aug 2008

mimusa asi je dobrý len moje telo je odolené a odoláva a odoláva ale teraz mu už ukážem kto tu je pánom 😀

mimusa4
14. aug 2008

tak to je správny prístup 😀 , netreba sa vzdávať

mimusa4
14. aug 2008

idem si ľahnúť spať lebo ráno vstávam, tak ja sa tu potom zase pozriem 😉

pistica
14. aug 2008

dobrú noc

dicinka1
autor
19. aug 2008

kuk_?

cikyta
19. aug 2008

Ahojte.Milujem,ked sa niekto dohaduje,aké injekcie sú najlepšie.Napríklad gonal je síce čistejší,ale nie silnejší......Toto odpovedal lekár jednej babenke v Heliose.Aby ste si nemysleli,že som si to vymyslela......Každé telo je iné.Každému urobí iné dobre.Každý má tu svoju diagnozu.... 🙂 Napr.z toho"špinavého"menopuru,ako si tu niekto myslí som mala 17 vajok.Paráda,že?Niekto by závidel.Len škoda,že sa dožili 4-5 dní.Jedno mi vložili,neuchytilo sa,samozrejme nebolo čo mraziť.A teraz pri 2 IVF....je to rovnaké... 😒 Kvantita by bola,ale kvalita závisí od niečoho iného-nie od injekcií. 😉 Tak pa.

dicinka1
autor
6. sep 2008

ajojte... 😉

dicinka1
autor
10. sep 2008

baby..v kolky den ste mali odber..po kolkych dnoch pichania... 😕 nebude to neskoro,ked som zavala pichat injekcie... od 5.9 a odber bude asi 16.9...nie je to neskoro?nepopraskaju jajka?

majauk
16. mar 2010

chcem sa pridat k vasej teme,som po prvom neuspesnom ivf a neviem ci sa pustat do toho druhy krat,ale vsetkym vam drzim palce,musim sa na to asi psychycky pripravit.

lusinkaj
16. mar 2010

ahoj majauk,ja ti urcite odporucam druhy boj...mne tiez prve nevyslo skoncilo to potratom v 6tt.
nevahala som isla som na ket to vobec nevyslo....teraz 2ivf je uspesne o chvilu koncim treti mesiac a vdacim bohu za dvojicky z jedneho emb. 🙂

majauk
17. mar 2010

lusinkaj velmi ti drzim palce aj dvojickam,dakujem za povzbudenie 🙂

ogeletka
17. mar 2010

Ahojte.
TAk aj ja sa chystám a pripravujem psychicky na druhý pokus.Dnes mi síce oznámili že z prvého nič, ale nevzdávam sa nechcem sa vzdať a veľmi chcem ísť už do druhého.Ja už chcem svoje bábo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre