Aké máte skúsenosti s IVF v Iscare v Bratislave?

viktoria1975
8. jún 2011

Ahoj dievcata, tak nejako, ani neviem ako som sa pridala k snazilkam, ktore nemaju inu sancu a otehotniet asistovane. Chcela by som vas poziadat o vase skusenosti v Iscare v BA, s lekarmi, postupmi a aj o vase dojmy.
My sme v 1. cykle, akurat nam budu v PIA vkladat embria a mame za sebou vyse 2 rokou snahy o babo a tiez neuspesne IUI, nakolko stimulacia nezabrala a mne nedozreli vajicka....Je tu aktualne niekto ako ja?

riami78
22. júl 2011

To nikto nechodí do ISCAR v BA??? Neverím! 😠

holly74
22. júl 2011

@viktoria1975
@riami78 V kategórii Neplodnosť je už debata na túto tému 😉

urma
9. aug 2011

ahoj Viktoria1975, ja som na tom dost podobne, akurat ze nemam ziadny (znamy) problem, ako ty s vajickami.
Zato tiez 2 roky marnej snahy a neuspesne IUI za sebou...v iscare BA.
Uz mame aj schvalenu ziadost na IVF a zacat by sme mali asi v septembri /skorej nemozem, lebo nemam doma manzela/. Este mam teraz nadej, ci sa nam nezadarilo na svadobnej ceste zarobit na mimi, tak ne/ocakavam velmi netrpezlivo mrchu.
A moje dojmi z iscaru ziadna extra pozitivne, ale ta p dokotorka, co k nej chodime je akoze milaaa (Tazberikova). Uvidime, ci nam dopomozu asistovane 🙂

tinka9075
9. aug 2011

@viktoria1975 ja som chodila do Iskare v BA bola som tam aj na uiu chodila som k docValkymu a bola som velmi spokojna aj sestričky boli mile na recepcii takisto ja mam len dobre skusenosti s Iskare v BA možem porovnat chodila som do ginfiv ale tam to bol des 🙂

viktoria1975
autor
10. aug 2011

@urma no ue to dlha cesta, mozem z vlastnej skusenosti povedat. Drzim palceky.

viktoria1975
autor
10. aug 2011

@tinka9075 Fakt to tam bolo take zle? Pocula som uz o tom, ale znelo to neuveritelne. Ja som u MUDr. Petrovej, chvilami som spokojna, chvila nespokojna...Malo komunikuje, ked sa neopytam, tak neviem...

tinka9075
10. aug 2011

@viktoria1975 ja som chodila k Harbulakovi a ked ti doktor povie že včo nanho pozeraš jak tela tak som mala o ginfiv svoju mienku a ked som bola v iskare ako keby som prišla do ineho sveta 🙂

little_miracle
10. aug 2011

@viktoria1975 ahoj, ohladom Iscare je tu uz zalozena tema, skus popozerat https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/iscare-bratislava-skusenosti-s-lekarmi/

Ja mam za sebou 2x neuspesne IUI a 1x neuspesne IVF. Teraz cakame na schvalenie ziadosti na 2.IVF. Presla som si (nechtiac) vsetkymi lekarmi. Kazdopadne su odbornici, ale vsetci su dost vytazeni takze nie vzdy komunikuju tak ako by si pacientky predstavovali. Ak mas otazky, hlavne sa ich pytaj - urcite ti vsetky zodpovedaju.....ale pre nich je to kazdodenna rutina, takze ich niekedy nenapadne ze pacientky by potrebovali podrobnejsie vysvetlenie 🙂
Sestricky su veeeeelmi mile...... Nieze by sa mi tam nepacilo, ale uz by som fakt velmi rada odtial vypadla - samozrejme ako tehulka 😲
Drzim palceky!!!

viktoria1975
autor
13. aug 2011

@little_miracle hovoris mi z duse...tiez by som radauz"vypadla" , samozrejme s bruskom...Ja teraz cakam na KET. mame 6 snehuliacikov, ale akosi sa nie a nie vytvorit vhodna "poda", aby ich mohli vlozit...tak verim, ze sa to vseptembri uz podari.

micak
18. apr 2012

Ahojte,
v kontaktnom formulari na ich stranke pisu, ze je potrebne si so sebou priniest vysledky urcitych vysetreni. Je to ozaj potrebne? Nerobia si tie vysetrenia sami? Dakujem !

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre