• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké môžu byť problémy po hormonálnej stimulácii IVF?

16. mája 2016 
@katka14 ahoj, citam ze sa ti podarilo otehotniet pri endometrioze...v ktorom CAR si bola?
19. jan 2016 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erijan 2x vo ferticente ale bezuspesne. Nakoniec sa zadarilo prirodzene s inofolicom a folandrolom a alchemilk.cajom. aj ked to trvalo dlhsie nakoniec sme sa dockali.
19. jan 2016 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka14 tak to je super.. a ako si pila alch.caj? U mna nie je ina moznost ako ivf ale aspon by som pila aj caj mozno by pomohol
19. jan 2016 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erijan kazdy den jeden caj. Ale pomohol mi hlavne po potrate. Minuly rok v aprili som potratila v 10tt a za 2 mesiace som opat otehotnela.
19. jan 2016 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tak je len trošku na povzbudenie. Ja som stimulovala Dipherline, Gonal, Luveris. Nemala som žiadne vedľajšie účinky ani zmeny nálad. Po odbere vajíčok mala som ich 26 sa nám oplodnilo 19 a všetky sme dali zamraziť nakoľko nám nedoporučili transfer kôli nábehu na OHSS ktorý sa aj tak vôbec neprejavil bola som úplne v poriadku ideme teraz na KET.
13. apr 2016 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniblondie ahoj. Kolko trvala stimulacia vajecnikov? Odber vajicok bol v pohode?
9. máj 2016 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malena123 ja som simulovala 3 týždne mala som dlhý protokol. Odber vajičok bol v pohode aj po narkóze som sa cítila fajn ked som sa postavila to bolo trosku horsie mala som bolesti ale tie sa dali prežiť nemusela som si davat ani tabletku od bolesti. po odbere vajicok som bola 2 týždne na pn nech sa v klude zotavim. a teba to este len caka??
10. máj 2016 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniblondie ano, prave som zacala stimulaciu vajecnikov. Od soboty si picham diphereline a cakam na ms. Ty si uz po KET?
10. máj 2016 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malena123

KET ma prave čaká tento cyklus akurat dnes som si bola vyzdvihnúť lieky ktoré sa berú pred ketom. a ako znášaš liečbu v pohode??
16. máj 2016 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok