Aké sú vaše skúsenosti s Gyncare Nitra - nové CAR?

martinka1703
14. sep 2019

Ahojte, s manzelom sa snazime uz dlho, bohuzial bez uspechu. chodili sme asi rok do car v bratislave, ale presli sme do Nitry do gyncare (nove centrum v Nitre), pretoze to mame blizsie. Mate skusenosti s tymto centrom? Nam sa zatial paci, mily personal, chodime k dr. Hladovcovej, vsetko pekne vysvetli, ukaze, aj nam kreslila aby sme lepsie pochopili. zatail sme chceli skusat, ale asi pojdeme na ivf...

butterfly333
5. okt 2021

@misha753 oki ďakujem

katka_1102
5. okt 2021

@gina6 Keďže nemám skoro vôbec menštruáciu, skúšala to Dr. liekmi, ale nepomohlo. To preto som začala neskôr. Teraz mám dostať krámy a na 3.den začínam stimuláciu. Dnes som si domov priniesla už injekcie. Tak hádam to dobre dopadne 🙂

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka_1102
6. okt 2021

@gina6 Ahoj. Ja som nemala vyše roka menštruáciu, predpísala mi metformin v marci a čakali sme, či mi tú menštruáciu vyvolá...medzitým sme boli na genetike v BA, vzali krv na pohlavné choroby a zamrazili sa už aj partnerove spermie. Teraz čakám už na menštruáciu a na 2.deň krvácania začínam pichať injekcie. Dr. vravela, že stimulácia injekciami bude trvať 10-12 dní a medzitým prídem na kontrolu. Následne mi stanoví termín odberu vajíčok. Predtým musíš mať predoperačné vyšetrenie, na to idem v pondelok 🙂 V centre sú ozaj všetci veľmi láskaví a všetko Ti vysvetlia. Tiež je to pre mňa všetko nové, ideme do toho prvýkrát a mám z toho mierny stres 🙂 Najmä z tej anestézy.

petravep
6. okt 2021

@katka_1102 nemusis sa bat anestezy ani nebudes vediet ked ta uspia. Nic na ivf nie je bolestive iba psychika

katka_1102
6. okt 2021

@petravep Ďakujem 🙂 Snažím sa, ale tá psychika si robí čo chce. Ozaj to chcem mat už za sebou, plus dúfam, že mi bude ok po injekciach.

petravep
6. okt 2021

@katka_1102 viem co prezivas ja som mala 5 x vklad z toho 2 x biochemicke este mam 3 zamrazene a bojim sa na dalsi vklad ze psychika bude silnejsia a opat sa to nepodari😒

kkk12345678
6. okt 2021

@petravep a kedy ti vychádza další vklad? Ak sa smiem spýtať ? 🙂

petravep
6. okt 2021

@kkk12345678 ked tam zavolam uz mam po menzese a neviem sama kedy zavolam este to necitim. Asi si dam pokoj teraz a az po vianociach. Nam povedal doktor vy mozte aj spontanne len to bude dlhsie trvat nemusite ivf ale ked spontanne uz 3 roky to nejde isli sme do ivf. A teraz som si po poslednom neuspechu povedala ze bude zit zivot ktory sa mi ponuka a nebudem ho komplikovat

katka_1102
6. okt 2021

@petravep Žena musí byť ozaj silná, keď to toľkokrát nevyjde a túži po bábätku. Veľmi veľmi Ti prajem, aby sa vám zadarilo a mali ste doma uzlicek šťastia 🙂
Ja som na celý ten,, proces " sama. Rodina ďaleko, partner v zahraničí. Som sama ako palec, len práca a domov. O to ťažšie sa mi to prežíva celé, ale musím to prijať, ako to je. Hlavne, že na odber dokluse zo zahraničia :D

petravep
6. okt 2021

@katka_1102 presne tak sme silne a tuzba je silnejsia. Neboj budete mat vela vajicok a budem verit ze to vide na prvy krat🙂

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka_1102
7. okt 2021

@gina6 Mám polycystické vaječníky, zníženú funkciu štítnej žľazy.... niekedy si pamätám, že som mala pravidelný MC, ale cca. od 19stich rokov to mám nepravidelné. Ked som brala od gynekologa mojho napr. liekdy progesteron, tak mala som normálne cyklus, ale inak sám od seba mi prišiel veľmi zriedkavo....
Mám rešpekt pred anestézou, ale hádam to dám. Najhoršie na tom je, že tam idem sama....

butterfly333
7. okt 2021

@misha753 už som aj ja objednaná do gyncare 4.11.mam termín u Dr Kraloviča

misha753
7. okt 2021

@butterfly333 super,tak teraz sa ani necaka tak dlho na prvý termín 😉

butterfly333
7. okt 2021

@misha753 včera som tam písala a dnes ráno mi volali a dali voľný termín. Takže to ešte stíhame pred Vianocami.

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
butterfly333
8. okt 2021

@gina6 a kedy tam ideš? Tiež prvý krát?

etela_bucanska1
8. okt 2021

Baby ta anesteza bola super 😀 nemate sa coho bat. Vyborne som si oddychla, fakt 😁 je to vnutrozilna injekcia, cize do par sekund som bola tuha 😁 jedine co som sa bala, aby som nerozpravala po zobudeni bludy 😁 a na stastie sestricka povedala ze som netrepala nic 😀

katka_1102
8. okt 2021

@etela_bucanska1 Ja sa bojím, aby som sa prebudila 🤣🤣🤣 Dúfam, že aj ja si potom poviem, že to bolo super 🤣 Inak, gélové nechty si mám dať asi dole, že? Či aké máte skúsenosti?

katka_1102
8. okt 2021

@gina6 Si ♥️ Ďakujem za podporu. Teraz mám stavy ako na hojdačke 🤣

etela_bucanska1
8. okt 2021

@katka_1102 staci jeden prst aby si mala čisty. Tam ti naň pripnu oximeter. Neboj zobudiš sa. Fakt je to super 😁

katka_1102
8. okt 2021

@etela_bucanska1 Pri tejto konverzácii mi padá postupne kameň zo srdca 🤣Ešte nech viem použiť injekcie a budem so sebou celkom spoko 🤣 Včera v práci som bola ako bez duše úplne, reku či fičím na niečom 😆😆

katka_1102
8. okt 2021

@etela_bucanska1 Inak, ako to je? Odber robia na koze, dajú mi teda vnutrozilovo anestezu. Urobia, čo majú. Potom sa budím v tej istej polohe? Budia ma oni? Či sama sa začnem? V živote som nebola v nemocnici, ani operovana, tak preto to tak prežívam 😆

etela_bucanska1
8. okt 2021

@katka_1102 oni budia este na sale, ale to si nepamatam. Ja si pamatam az ked som uz lezala na izbe v posteli.

etela_bucanska1
8. okt 2021

@katka_1102 v nemocniciach zvycajne uspavaju narkozou, toto je ine. Tu fakt uspavaju len na malu chvilku. Vsetko co budes chciet este pred zakrokom vediet tak sa mozes opytat sestricky. Vsetko zodpovie a hlavne ukludni. Tam na sále panovala taka pohodicka. Povedala by som aj ze celkom aj sranda. Vsetci boli v dobrej nalade. 🙂

katka_1102
8. okt 2021

@etela_bucanska1 Ďakujem za odpovede 🙂🙂 Teraz začínam stimulovať a o týždeň idem na kontrolu, tak možno sa už aj dozviem termín odberu. Hádam 😆

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre