Ako dlho ste čakali na výsledky krvi na klinike Dzurila?

15. nov 2023

Myslím na výsledky krvi už kontrolného odberu po liečbe ako príprave na tehotenstvo.
V mojom prípade išlo o kortikosteroidnu liečbu medrolom. Zaujíma ma, či aj na tieto výsledky budeme čakať dlhšiu dobu alebo sú rýchlejšie? 🙂

matullienka
15. nov 2023

Tuším to bolo 3 týždne už je to pár rokov, u nás tá liečba ale nezabral akurát som po nej strašne pribrala

autor
15. nov 2023

@matullienka ak sa smiem spýtať ako dlho a koľko mg si užívala? A koľko išlo na váhe hore?
A aký bol ďalší postup keď táto liečba nezabrala?

matullienka
15. nov 2023

Brala som 3 mesiace a pribrala 12 kg , veľká časť bola voda čo mi počas liečby telo zadrziavalo. Koľko mg som brala to si už veru nepamätám. Liečbu medrolom ukončili a potom bola liečba až keď som zostala tehotná. hneď po pozitívnom teste som bola dr a predpísali mi infúzie, na tie som potom chodila raz za 3 týždne do 15 tt

lacny_predaj
20. nov 2023

Ahoj, ja som brala Medrol vyse roka. U mna liecba nezabrala a to som mala 16mg a 20mg davky.akurat som tiez pribrala a mala vedlajsie ucinky-hlava ako mesiac, psychicke rozpolozenie, hustu krv atd atd..Neviem aku mas dg. Ale mne zabrali infuzie lipidov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre