Ako dlho trvá a ako sa robí intrauterinná inseminácia?

patkaaaa
3. feb 2015

Baby pouzili ste tuto metodu ako dlho trva a co sa robi....a co stoji a boli ste s touto metodou v splne v Košiciach. ..ze vraj je to jednoduchsie a lacnejsie ako ivf....

andrea458
3. feb 2015

patkaaa ja som dnes bola v splne na to iui prvy krat platila som 50eur dufam ze bude uspesne 🙂

lucy125
3. feb 2015

Ahoj,ja som mala 2x IUI v Piešťanoch,jeden pokus stal 50€ a nam to nevyšlo.nakoniec nam vyšlo IVF.Trva to asi 30min.predtým chodiš na folikulometriu kde ti sleduju ako rastie vajičko.Ked ma okolo 20mm,pozvu ťa na IUI,pridete tam,partnerovi vezmu čertve spermie,ktore rozdelia a tebe ich dlhou pipetou vložia dovnutra,potom už len čakaš či sa ujalo alebo nie.

patkaaaa
autor
3. feb 2015

@lucy125
@andrea458 ked mne to ani neponukla iba icsi a ivf...to som si len precitala na nete radcsej by som viskusaloa to a keby to nezabralo tak vtedy by som presla na ivf

lucy125
3. feb 2015

@patkaaaa my sme najskor boli 2x IUI a otom IVF-ICSI a pozri do mojho profilu,krásny zdravy chlapček 🙂 držim palce.

patkaaaa
autor
3. feb 2015

@andrea458 drzim palceky nech to vijde daj potom vediet ako to doladlo

patkaaaa
autor
3. feb 2015

@lucy125 no neviem musim sa jej nato opytat nato iui ze ci by to neslo a ako to vlastne cele prebehlo

lucy125
3. feb 2015

@patkaaaa ja osobne si myslim,že toto vyjde iba malemu percentu ludi,ja som tiež vyhodila 100€ do vzduchu zbytočne,ja by som tam už nešl.sice IVF-ICSI ma stalo za rok 3300€ ale tak stalo to zato.

andrea458
3. feb 2015

https://www.modrykonik.sk/profile/patkaaaa/dam dam len ja som mala podane zmrazene kvoli manzelovej praci nechodi casto domov

pepca28
3. feb 2015

@patkaaaa aahoj,aj ja som sa pytala na tuto metodu,lenze nie kazdemu ju navrhnu..manzel ma katastrofalny spg,len velmi malo schopnych,ja mierne pco,takze rovno sme isli na icsi...v centre mi povedali ze pre nas by to boli vyhodene peniaze

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre