Ako mám užívať Duphaston?

iwuskapoh
21. aug 2019

Ahojte dr mi predpísal duphaston ale úplne som zabudla kedy mám brať ms mi mešká už 2 mesiace poslednú ms som.mala 1.6.2019 predpísal mi na úpravu cyklu aj na progesterón lebo minchyba v tele kedy mám.brat keď mi mešká ?

mima172
21. aug 2019

@iwuskapoh Ahoj. Tehotenstvo je vylúčene ako dôvod meškania MS?
Každopádne, dávkovanie Duphastonu je rôzne. Nenapísala ti dávkovanie lekárnička na krabičku? Ak nie, tak tu ti nikto s istotou nepovie aké dávkovanie zvolil tvoj lekár. Treba mu zatelefonovať a máš po dileme 😉

bojka22
21. aug 2019

@iwuskapoh ja som na začiatku tehu. A duphaston beriem tak ako mi povedal lekár ze ráno a večer. Niektoré baby ho berú aj tri krát denne 🙂

iwuskapoh
autor
21. aug 2019

@bojka22 ja mám brať 2 krát denne len neviem.ci mám brať terás či.ked až po ms písal minze od 17-26 dňa menstruacneho cyklu.
Keď že mi mešká už 2 mesiace :/

bojka22
21. aug 2019

@iwuskapoh skus sa ho spýtať pre istotu 🙂

neluskas
21. aug 2019

@iwuskapoh ahoj, ja som si upravila menstruacny cyklus prírodnou formou. do cca 2 mesiacov sa mi vsetko upravilo a ani neviem ako pride menstruacia, vobec nie je bolestiva

iwuskapoh
autor
21. aug 2019

@neluskas a čo si užívala ?

neluskas
22. aug 2019

@iwuskapoh ahoj, prirodne produkty na baze aloe

dasa118
24. aug 2019

@iwuskapoh ja mam na upravu tak, ze po ms na 15DC vyuzivam cele a potom o par dni pride...ale neupravilo mi to na presnych 28dni... ja som aj s nim mala niekedy aj 31 a niekedy aj viac.

bublinka1426
24. aug 2019

ja som brala dufaston, potom krvacala dost, a teraz zas 2m nemam, mam 2r po porode a menzes mi riadne hapruje porgesteron mam ok takze nechapem teho byt nemozem som bez sexu

iwuskapoh
autor
24. aug 2019

Ja asi od zajtra začnem užívať už mne to.ide na nervy chodím hore dole a nevedia zistiť s čoho.mam.spinenie už 2 mesiace mám spinenie a ms nikde

bublinka1426
24. aug 2019

@iwuskapoh a mas tiez po porode ci ako? ja som mala MS uplne presnu 24-30dni ..da sa povedat skoro stale po 28 dnoch a po porode...cele zle brali krv hormony v poriadku ale mam 40kg navyse stale u mna asi nadvaha to je.

iwuskapoh
autor
25. aug 2019

Ne mi sa z manzelom snažíme už 2 roki o bábo a nedarí sa nám,,,ale už 2 mesiace mi mešká ms mám len 2 mesiace v kuse krvavý výtok .,

bublinka1426
25. aug 2019

@iwuskapoh treba zajst k lekarovi.

chulia22
2. feb 2020

Ahojte. Darujem duphaston za poštovné, už ho nepoužívam. Samozrejme v záruke. Ak máte záujem, píšte.

denisaholovaczova1
10. okt 2020

ahojte baby chcem sa vas opitat ci ma niektora skusenosti s duphastonom ci po jeho brani otehotnela.vcera mi ho lekar predpisal na upravu ms a na otehotnenie len som zabudla ako uzivat vravel ze 2tabeltky denne brat 10dni a potom na 16den cyklu.len to neviem ci mam po tich 10 dnoch vinechat 16 dni alebo ked mi pride menzes tak vtedyy zase zacat brat neviete mi niektora poradit dakujem

mocita1
15. feb 2021

@chulia22 zdravím, máte ešte ten duphason?

chulia22
16. feb 2021

@mocita1 dobrý deň. Nie, už ho nemám.

iwuskapoh
autor
16. feb 2021

@denisaholovaczova1 brat sa má 16 deň cyklu do 26dna cyklu teda 10dni

ivanad12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre