Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký má byť ľudský choriový gonadotropín 14 dní po intrauterinnej inseminácii?

dadka0110
10. sep 2014

Ahojte...som po prvej IUI a bola som na krvných testoch.sestricka mi oznámila ze vyšiel negatívne.vraj hodnota 1,2.....ale ako čítam na fórach tak niektorý dc. Vraj počítajú test od 1 za pozitivny...tak teraz neviem ci mam prestať užívať duphaston a čakať na MS alebo pokračovať :-/....

jerryjanka
10. sep 2014

ono zaleží v akej hodnote to uvadzaju či len hcg alebo beta hcg, ja som obyčajne mala 87 ale pri beta hcg su to ovela menšie hodnoty to viem

mamulienka30
10. sep 2014

Niektore zeny maju prirodzene hcg aj 5... hodnota 1,2 je proste negativna, v podstate lekari beru vsetko pod 20 este negativne.. , 14 dni po - no nepodarilo sa vam to. Prajem vela zdaru do dalsieho boja. Ono to prijde. Lekar ti urcite povedal, ci duphaston vysadit ci nie. Ale ak nie si tehotna, len ti zbytocne oddialuje menstruaciu.

lucy125
10. sep 2014

Ja som na 12 den po IVf mala hcg 166,mne gynekologovia hovorili že pozitivny je nad 5

katusap
10. sep 2014

presne tak, ked je hodnota HCG do 5, tak je to negativne

dejna0412
10. sep 2014

Ja som mala 5 a bolo uz negatívne:(

bellabelluska
7. apr 2015

ahojte , prave som 12. den po Ket a Hcg 159 ... myslim ze ma opat caka Ma , raz som ho pri takto nizkej hodnote mala ☹ je tu niekto kto mal hcg ako ja a vyslo to ?
#lucy125 ?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli