Aplikovaný asistovaný hatching

alex5896
15. feb 2023

Ahojte caka ma ket druhy prvy krat pri vklade som nemala asis. hatching no teraz mi dali moznost ci to chcem ci nie vy ste si to davali ? Vraj okolie embryjka nastrihnu ak ma hruby obal a rychlejsie a lepsie sa uchyti no laicky napisane len mam z toho cudny pocit ze by sa malo do toho stuchat sama neviem ze co...v den vkladu zavolaju a povedia ci je to potrebne vraj zalezi od toho obalu...neviem 🙄

s_o_n_i_k_e
16. feb 2023

ženám po 35 pre tvrdý obal odporúčajú práveže asistovaný hatching, my sme preto práve aj menili CAR, že tam kde sme boli predtým to nemali 🙂 čiže ja by som na 100% do toho išla

alex5896
autor
16. feb 2023

@s_o_n_i_k_e ja mam ale len 32 🙄☺️ a podarilo sa s hatchingom?

s_o_n_i_k_e
16. feb 2023

@alex5896 my sme vo fáze len pred, od kedy sme prešli do CAR tak sme ešte neskúšali vklad stále beháme po lekároch 🙂 ale napr. ešte by som zistila aká je hrúbka obalu vajíčka to mne zisťovalo na reprodukčnej imunológií a možno ak ten ten je OK možno by som skúsila aj bez toho 🙂

alex5896
autor
16. feb 2023

@s_o_n_i_k_e dovolala som sa priamo na emryol. oni vraj tu hrubku budu vediet az ked sa rozmrazi tak snad budu ludsky a nebudu uhanat peniaze ...mam blby pocit ze by sa malo do toho stuchat 🙄

s_o_n_i_k_e
16. feb 2023

no ľudia čo riešia IVF vedia, že je to riadny biznis :(

alex5896
autor
16. feb 2023

@s_o_n_i_k_e ved toto ale verim ze je prvorade zdravie a zivot embryjka ako hon za peniazmi ☺️

s_o_n_i_k_e
16. feb 2023

@alex5896 skôr to bolo myslené opačne, že ked nás to už toľko stojí penazí že nemuseli to limitovať len na 3x a dosť, alebo len do 40 príspevok :(

alex5896
autor
20. feb 2023

@s_o_n_i_k_e tak mali sme aj hatching 🙈

darling111
14. mar 2023

@alex5896 ahoj, a ako si teda dopladla po tom hatchingu? Uychytilo sa? Ja som tiež v procese IVF, v piatok mi brali vajička, zajtra mi majú volať koľko z nich je v štádiu blastocysty...

alex5896
autor
14. mar 2023

@darling111 nepochodili....neujalo sa takze idem tento mesiac opat do toho ale asi bez neviem...

s_o_n_i_k_e
14. mar 2023

@alex5896 keby človek mal čarovnú gulu čo zaberie :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre