Asistovaný zonálny hatching

jarrys
26. jan 2023

Baby dali ste si niektora urobit AZH a pomohlo vam to a ET/KET bol uspesny?

simona1994
27. jan 2023

@jarrys ja som to mala keďže mi zistili zónu pellucidu ET bol neúspešný vkladali dve

jarrys
autor
27. jan 2023

@simona1994 takze aj napriek pouzitiu neuspesne. No mne to navrhli kvoli tomu ze mam za sebou uz viac neuspesnych transferov. A neviem ci do toho ist alebo nie.

simona1994
27. jan 2023

@jarrys Ja som mala 19 vajíčok do tretieho dňa prežili ledva dve,ktoré vkladali možno keby sa pockalo do piateho dňa ,tak by to vyšlo a možno nie..
Výsledok toho celého je že nemam nič mrazené a musím ísť odznova. U nás je IVF jediná cesta.. keď deti nebudú nezbláznim sa nebudeme prvý a ani posledný pár. túžba po dieťati tu ale stále je no mňa to psychicky položilo a v máji bude rok ale ja som stále K.O keď mám o Tom rozprávať na verejnosti hneď plačem aj keď sa niekto opýta či plánujem deti..nemám ešte 30 a keď vidím,že rodia ženy aj staršie .. už je mi to jedno kedy dieťa. Veľmi si prajem aby sme mali aspoň jedno.. uvidíme čo mi život prinesie

cokoladacoko
30. jan 2023

@jarrys ano my sme si dali. Druhy transfer bol uspesny.

jarrys
autor
30. jan 2023

@cokoladacoko a mala si IVF aj bez hatchingu? Ci rovno ste si ho dali?

cokoladacoko
30. jan 2023

@jarrys mali sme len s. Chceli sme sa “poistit”

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre