Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kvetka2
13. jún 2008

ahojte kukulík, zuzlik dakujem 😵 ja mám ešte jeden testík, tak skúsim hádam v nedelu. ale krvicka v pondelok bude rozhodujúca. Ale aj tak mi to pripadá také neuveriteľné...

kukulik30
13. jún 2008

ano kvetka, vyzera to tak, ze sa mimi uhniezduje v perinke, tak sa opatruj a v nedelu som tu ako na koni a cakam na tvoje // 🙂 🙂 🙂 vsak, je to krasne , ked tam je hoci iba tienik, sa som to tiez videla prvykrat v zivote 😉

kvetka2
13. jún 2008

kukulík je to fakt krásny pocit, stále sa usmievam ako taký trulko,ale nech. V nedelu podám hlásenie 😎
normálne som tomu nemohla uveriť, vykrúcala som ten test ráno o 5:15 v kúpelni do vešetkých strán, zdal sa negatívny a potom zrazu tam niečo zružovelo no bola som mimo 🙂
nechcem sa moc vytešovať, len si vychutnávam ten pocit trosku väčšej nádeje 😵

lenka20
autor
13. jún 2008

kvetuliatko-to je supeeeeer, sice nie som tehulka ale prskam na teba aspon buduce tehu bacily 😀 😀 aj ked po tieniku ani netreba, tak thuj thuj thuj nech to krvicka uz len potvrdi 😉 si ma potesila hned zarana 😅
kuspitka 7.den po ET je este prilis skoro, obycajne nieco vidno az tak na 10.den po... tak drzim aj tebe palce, nech si tehulka a s tymi priznakmi - ako pisala kukulienka, niekto ma vsetky, niekto ziadne 😉
ahoj zuzlik 😉

kvetka2
13. jún 2008

leni dakujem 🙂

kuspitka
13. jún 2008

ahojte.som tu na skok nemozem hajat.

tinucha
13. jún 2008

Jeeeej Kvetka, supeeeeeeer!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Aj môj prvý test bol vlastne s tienikom. Nedá sa to odfotiť? Strašne držím palce! Zajtra určiet etst nerob, urob si ho v nedeľu alebov pondelok. Bude vidno väčší rozdiel. 😉 🙂 Jupííííííííííííííííííí. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Prskám tehu bacily. Prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk!!!! 🙂

kuspitka
13. jún 2008

kvetka gratulujem .velmi sa tesim stebov.

kvetka2
13. jún 2008

tinu dakujem a chytám tehubacily o 106 😉 ja som v práci a testík som nechala doma. Ale v nedelu skúsim odfotiť -snád bude čo 😵
kuspitka dakujem, som zvedavá ako dopadne krv a uzv. a ty nebojkaj, ja verím, že u teba nič nie je stratené, ty si bola ešte nedočkavejšia ako ja, ja som testla až 8 den po transfere 🙂 🙂 🙂 .

kuspitka
13. jún 2008

ja budem len v nedelu lebo muz mi to bude kontrolovat aby som nebola smutna tak to nakazal az v nedelu tak ho posluchnem.aj namna dajte tehu bacilkyja som testla 8den po transfere

kuspitka
13. jún 2008

my sme neboli spolu na vkladani?

kvetka2
13. jún 2008

kuspi bola si v helíku na vklade o 10:45? lebo vtedy tam jedna taká zlatá babulka vybehla, že už musí utekať cikať 🙂 ,že už nevydrží. ja som vylihovala na posteli oproti dverám.

kuspitka
13. jún 2008

to som bola ja jaj ja

kuspitka
13. jún 2008

skoda ze nejdes v utorok v tedy idem ja

kvetka2
13. jún 2008

takže ťa už poznám 🙂 🙂 ja som sa práve pomaly gulala na wc a ty si tam behla ko víchor 🙂 a tusím si mala aj fotecku 🙂 mna objednali na 16.6.- neviem prečo, mne to bolo jedno

kuspitka
13. jún 2008

my sme museli dat takto lebo nerada cestujem tak skoro rano ta v utorok ideme.ano to som bola ja skoro som sa pocikala.este som doktorovi poriadne povedala .

kvetka2
13. jún 2008

co si mu povedala? inak, ja som tesne pred transferom bola odpustiť nádrž 😀 lebo by som nevydržala- tak či tak dosť ostalo 😀

tinucha
13. jún 2008

Kuspitka, jaaaaj prepáč. Tak aj tebe prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk,prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk!!!! 😀 😀 😀 Tiež ti držím palce!!!! Takže v nedeľu chcem vidieť u oboch diaľnice v albume, OK? 😉 🙂

kuspitka
13. jún 2008

tak on mi povedal aby som nebola napata nech sa uvolnim a ja jemu keby vam trebalo curat tak neviem co poviete nato len tak pozeral.aj preto mi dal ultrazvuk to som nevedela ze davaju zadarmo.a povedal ze mam velku pravdepodobnost aby sa prijalo vajicko lebo som zdrava celkom

kvetka2
13. jún 2008

ahá, takže si ťa udobroval 😉 no vidíš, musíme veriť, že vedia čo hovoria.

kuspitka
13. jún 2008

tak verim uz ked ty pises.preco prave helios?Blavu mas blizsie.

kvetka2
13. jún 2008

neviem, ja som sa rozhodla sama, bez referencií - podla dojmu z internetovej stránky. A vobec nelutujem tu 1/2 cesty naviac

kuspitka
13. jún 2008

ved hej.moj muz chcel ist do brna lebo aj tam je tiez toto centrum a tomto sme ani netusili a chodime tam len od januara.

kuspitka
13. jún 2008

idem het.lebo muz prekrocil limit co mame a teraz zato sa plati tak musim pridem uz len nedelu.tak papa a prosim drzte mi palce

maahuliena
13. jún 2008

avoojte 🙂
tak už bežíma maratónik 🙂 to je peknáý názov témičky.. leni 🙂
tak ja sa pridám až v júli, dúfam a pobežíííííííííííííííím až dokonca... šťastného samozrejme 🙂

tanitta
13. jún 2008

Ahojkyyy...
No Kveti... teeda potichucky sa uz mozme tesit... 😉 ... kocky len tak dalej pridavam tiez veeela tych tehu prepleskov 😵 😵 ...

zabkaevka
13. jún 2008

ahojte babenky, dakujem za povzbudenie 🙂
Gabika24, keby si tak mala pravdu, a "dopadli sme" ako u vas 🙂 o hodinku idem volat dokimu kolko sa podarilo oplodnit. tak sa potom ozvem. pekny dnik prajem.

kuspitka
13. jún 2008

Ahojte.dnes som urobila hlupost.

mapa73
13. jún 2008

Ahojte 🙂
Kuspitka akú?

kuspitka
13. jún 2008

dala som si vyvestit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre