Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

takyna
30. júl 2008

Ahoj Tanit 🙂 , zvykaj si aj pre mňa je to nejaké ťažšie v tomto veku ako keď som mala 18rokov 😒

takyna
30. júl 2008

Gabika práve som myslela na teba, že za pár mesiacov ideš na vec 😉 , už ste boli na velkom ULZ 3/D?, ináč mne Krajkovič povedal, že mám pomaly vynechávať Utroša

gabika24
30. júl 2008

neboli sme na 3D, ale boli sme na nejakom špeciálnom v Žiline v 20tt a bolo všetko úplne v poriadku (pozeral aj vnútorné orgány, kontroloval všetko možné aj nemožné...)... aj bolo vidno, čo to je, ale keďže miláčik chce prekvapko... 🙂
keď vynecháš utroša, zas ti bude o kus lepšie 😵

takyna
30. júl 2008

Gabča ani ty nevieš čo to bude? 😉

tanitta
30. júl 2008

bAby kuknem medzi ket tehulky....bude to tak lepsie.....

takyna
30. júl 2008

ja sa neviem dočkať keď sa to už bude dať zistiť, nevydržím do pôrodu 😖 , ináč flaky mám po tvári ako pri chlapcoch býva, ale začala som jesť kyslé jablká ako pri dcére tak včul buď múdri ☹

mapa73
30. júl 2008

Gabi dík
taky aj tebe to ide raketovou rýchlosťou 🙂
Tani 🙂

takyna
30. júl 2008

Mapka ahojky 🙂 , celkom sa mi to rozbieha, najťažší zatiaľ bol 1-trimester pre mňa, už aby ste sa všetky pripojili, budem šťastný človek 🙂

takyna
30. júl 2008

pomóc môj pes ma tu bombarduje zavíjaním musím s ním odbehnúť von 😵 , prídem pá

zuzla80
30. júl 2008

Ahojte 🙂
Tak ja podávam správičku z dnešnej kontroly, folíky sú od 13-16mm (najviac je samozrejme 13stiek) a až na základe krvi sa rozhodnú, či sa to dnes ukončí, alebo ešte prídem na kontrolu. Folíky síce podrástli, ale na ten deň, ktorý som, už mali byť väčšie Tak vraj o mne budú veľmi premýšľať, že čo so mnou. Baby ja tomu nechápem, doteraz žiadny problém nebol a zrazu je to blbé, normálne som z toho mimo 😖
Inak vás všetky pozdravujem

kukulik30
30. júl 2008

ahoj zuzlik...neboj, snad sa to poriesi......a kedy budes vediet, ako sa rozhodli?

tanitta
30. júl 2008

Zuzla...ides presne tak ako ja predtym ivf celkom ok..dalsie "dvojciarkove" onicom ...nadomnou lamali palicu uz odzaciatku....urcite ti dnes dvihnu davky.. a doklepnete to....vzdy to tak byva ked sa nieco zacne serkat zvycajne su z toho pozitivne pribehy 😉 ....

zuzla80
30. júl 2008

Táni teraz keď to najmene potrebujem sa to všetko tak komplikuje, bojím sa, že sa to všetko doserká a ja skončím s hyperstimulákom bez transferu 😒 Ani si nevieš predstaviť ako sa toho hyperstimuláku bojím, prežila som niečo strašné pri 1.IVFku a už by som to nikdy nechcela. Ja len dúfam, že niečo vymyslia, lebo Krajko sa vyjadril že ak by to ukončili, tak to pre vajka nieje moc ideálne a zas na druhej strane, ak by sa pokračovalo obáva sa hyperstimuláku, tak si vyber ☹
Kukulík bojííím, budem vedieť po 15h ako sa rozhodli 😖

takyna
30. júl 2008

Zuzlík netráp sa budú určite kvalitnejšie tie vajíčka, ako keď rýchlo rastú, ako Tanitka napísala zdvihnú ti dávku, pichnú štiplavku, nestresuj sa prosím ťa

takyna
30. júl 2008

a aký počet máte vajíčok?, ja som pri KET ku mala tiež stresy naťahovali mi umelo cyklus veď vieš Zuzlík, a iba 9mm bola sliznica, a mrazáčik sa osvedčil, vajká rastu každý deň, neboj sa bude to OK, držím ti palce silno veľmi silno aj s bobáčikom 😵

zabkaevka
30. júl 2008

kooočky a vám pri tých vyšetreniach hovoria nejaké hodnoty?? hmmm mne ani pri jednom nič nepovedal doki ☹ ☹ ani pri vyšetreniach ani pri transfere, že aké sú embryjká, aj o tom niektoré píšete
No ja dám dokimu teraz pri 3.IVF, všetko budem chcieť vedieť 🙂 chichi
Zuzla80, držkám pršteky siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno 🙂
Takyna, Tanitta Vy ste naše hviezdičky a inšpirácie 🙂

kukulik30
30. júl 2008

zuzka....najskor to bude tak , ako pisala tanicka 😉 ...neboj, dobojujes to do konca aj s vajkami 😵

taky....vysetrenie vraj dopadlo dobre 🙂 ...to je fajn....aj bobacik uz pekne podrastol, ako som si vsimla v albiku...tak sa opatrujte

tanicka...tebe tak krasne pribudaju tt...vau...uz 18 tt ....aj taky 14 tt....tak to leti .....pekne si pohladkajte bruska obidve 🙂

zuzla80
30. júl 2008

Taky mám kopec vajok a preto sa obávam toho hyperstimuláku. Moja pamätám si na to ako ti posúvali cyklus, ale ešte, že to tak super dopadlo. Budem kľudnejšia keď mi zavolajú, čo a ako. Aďakujem za držanie palčekov a bobáčikovi posielam 🤐
Evka na ultrazvuku väčšinou diktuje lekár sestričke veľkosti vajíčok, výšku sliznice a to počuješ, tak môžeš rátať na prstoch. A čo sa týka embryok tak o tom informujú embryologičky, ako sa vyvíjajú, akej kvality sú a atď.

gabika24
30. júl 2008

zuzlik, neboj. ja som tiež "zle" reagovala... a pozri - z dvoch oplodnených vajíčok čakáme dve bábätká 😵 bude to ok.

kukulik30
30. júl 2008

zabka..hm...ja sa pytam...preto mi povedal 😅 .....iank mi iba oznami, kolko mrazacikov rozmrazovali a kolko prezilo a kolko vklada....tot vsetko 😉

zuzla80
30. júl 2008

Tak moje už mi volali z Helíku, tak pokračujem v rovnakej dávke 100IU a v piatok opäť kontrola 😒

kvetka2
30. júl 2008

ahojte babulky 🙂
juj zuzlik ale ťa tie tvoje vajka naťahujú. Neboj moja, ked z nich budu bábenka v brusku a potom ked troska vyrastú,tak im to vrátiš- napr. budú musieť 1 týžden vynášať smeti za trest 😀
Ja som mala tiež kopu vajok a hned po opu mi niečo pichali proti hyperstimuláku, aj mi normálne napísali do prepúšťacej správy,že sa mi asi rozvinie hyperstimulák- a nič (našťASTIE) nebolo 😉 .
budem držať palceky, nech ťa v piatok už vajka potešia a hor sa na odber. Nezúfaj 😵 😵 😵 😵 😵 bude to dobréééé. pre istotu ťa oprrssskkámmmmm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzla80
30. júl 2008

Kvetuška ahoj moja, ďakujem za prsky 😀 😀 😀 Držkaj mi palce aj s drobčekami na piatok, tie moje potvorky síce rastú, ale nejako pomalšie a bojím sa toho, že čím dlhšie si budem pichať, tým skôr sa u mňa vyvinie hyperstimulák. Aj mne po OPU pri 2IVFku niečo pichali, aj ma bolelo brucho, ale dalo sa to vydržať a hyperstimulák ma obišiel. Strašne dúfam, že to bude tak aj teraz len s lepším koncom 😵
Ako sa vám inak darí? Dúfam, že ste v poriadku. Ešte si domka, či už chodíš do robotky?

kuspitka
30. júl 2008

ahojte.dievcata potrebujem odpoved na moju otazku.

tanitta
30. júl 2008

Kuspit.. a jaku otazku? 😉
Zuzla...neboj nist.. ides dalej... takze hormoniky stupaju...keby len nieco nebolo ok.. uz ta stopnu.... no mozno trhnes aj moj casovy rekord 😵 .... ale uvidis ake budu kvalitne potom... 😉 ... kolky si DC?

kuspitka
30. júl 2008

tak ide oto.mam este 2 zmrazene embria ale chcem ist na dalsie IVF kvoli tomu ze keby sa to podarilo a vyslo by to ze by som bola v tehu a neskor by som chcela aby malo surodencov nebudem si moct dovolit dalsie IVF kvoli tomu ze vsetky peniaze sa minu na babo.a tak chcem mat viacej mrazacikov aby som vedela podstupit neskor dalsi KET ked bude treba.
Podla vas je to zle ze to chcem takto riesit?

tanitta
30. júl 2008

Kuspit...mylsienka zla to nie je... co potom ale s tymi ostatnymi embrijkami po dalsom ivf?....len teoreticky...viem ze nemusia ostat ziadne.... ale pokial rozmyslate takto koli financiam...ja som za.....ono je aj otaýzne co zase mozu vymysliet aj v parlamente ohladom ivf....uz sa uvazovalo kedysi ze budu preplacat len 2ivf.. v cechach sa dokonca povrava ze by v cz ivf sa nemalo preplacat ziadne...

kuspitka
30. júl 2008

ked som mala s prve 6tak teraz mozno budem mat viacej mozno menej.al stale je tam aj to ze ked sa mi podari jedno ket tak druhe sa nemusi podarit je to ako tak keby som podala loteriu vyhram alebo nie tak je to aj teraz.som zdrava ale IVF-KET mi nevyslo tak asi.idu aj peniaze do toho aj to treba brat do uvahy.asi tak

inak dakujem za odpoved

zuzla80
30. júl 2008

Táni no bodaj by si mala pravdu s tou kvalitou, ale rekord trhnúť nechcem stačí 16dní (to bude v piatok) 😉 No a dnes som 14DC aj 14dní pichania, ja som totiž začala pichať kvôli oneskorenej mrche už v prvý DC. Myslíš Táni, že ak by im vyskočil nejaký hormón, ktorý poukazuje na hyperstimulák, že by už začali niečo riešiť?

Kuspitka je to len a len tvoje rozhodnutie. Ani v Helíku ani my ti v tom brániť nebudeme 😉 a ak máš silu a chuť ísť do ďalšieho IVFka, tak kľudne choď. Veď zmrzlinky počkajú aj niekoľko rôčkou 😉

kuspitka
30. júl 2008

dakujem ti pekne za tu odpoved som rada ze mi to aspon niekto napisal

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre