• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

30. decembra 2013 
cikytka - co to znamena, ze jedna lyzicka sa dva krat zalieva? To je predpokladam sypany caj - jedna lyzicka do dvoch dcl a zalejem najprv len do polky pohara a potom dolejem alebo ako?
4. aug 2008 o 19:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ja len na skok. zuzlik, moc sa teším, že toľko krásnych vajok - a to si sa bála, že zle reaguješ. tak o chvíľu šup do bruška a budeš mamina - tu máš tehu vírusy, snáď zaberú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - určite budeš tehu.
babulky, pekný večer, idem počítať, čo ste popísali a potom ešte na skok sa pohrať s malou.
cikyta nech je zajtra pekná úrodička...

kukulik, je mi to ľúto, ale verím, že raz predsa súrodenec bude (viď nás)... :dizzy_face:

taky, tak ten váš poklad sa k vám neotočil? to asi preto, aby ste si ho nabudúce viac vychutnali :wink:

ahojte všetky
4. aug 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem zuzulík.........Ozvem sa................Aj ja som chcela dokynu na vklad,lebo lekár mi to dával na 2 krát.Nepodarilo sa to na prvý.Embrijko zostalo v pipete a on myslel,že ho už mám v maternici.Ale omyl.A vtedy som bola dosť sklamaná a to som už vtedy vedela,že je to znamenie neúspechu.Taký blbý ciťák.(aj ty referuj rast tvojoch bambínok) :wink:
4. aug 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimochodom kocky - bola som na navsteve, kde maju male mimco a priniesla som Vam babatkovske virusiky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. aug 2008 o 19:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvinka.............tu 1 lyžičku zaleješ,vypiješ.A potom to môžeš ešte raz použiť na dalšiu porciu............(a zalieva sa ako kapučíno.Najprv teplou vodou a potom vriacou.)
4. aug 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK cikytka - pozriem to. Teraz i Taellka spominala Femigard, to sa mi zda tiez velmi dobre. Ja teraz uzivam len kyselinu listovu a papam vela ovocia. Ty uzivas i nejake umele vitaminky?
4. aug 2008 o 19:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jem kys.listovú a donedávna aj vit.E
4. aug 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau ciky! :slight_smile:
4. aug 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau berni! :slight_smile:
4. aug 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ja ta neviem najst, chcela som sa ti len pozdravit.... :slight_smile:
4. aug 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akože ma nevieš nájsť!.........................Ved ja som všade.
4. aug 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak to to ako tato tema bezime maraton no aj ja som obbehala vsetky temy kym som ta nasla, ale nabuduce ti napisem len IP :angry:
4. aug 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj to sú podmienky.Zajtra mám byť vonavočká a maximálne okúpanúčká a dnes nám odpojili na 2 dni teplú vodu. :angry: Seru to.Tak teraz si nahrievam ako baby z dzedziny. :frowning2:
4. aug 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlík gratulujem k úrodičke :slight_smile: Pekne oddychuj, pi veľa tekutín a papaj bielkoviny.

Cikytka zajtra sa držkaj :slight_smile:
4. aug 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dík mapka.....................Už som okúpaná,idem jesť a čo sa mi chce najmenej,tak to je spať.Ja to nechápem.Už týžden v noci nespávam.Asi preto,že nechodím do roboty. :unamused: :grinning:
4. aug 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jujka, áno, idem tam :wink:
Kukulík :cry: :pensive:
Zuzla, krásna úrodička :dizzy_face: blahoželám :dizzy_face:
Cykitka, na zajtra prajem veľa krásnych vajok :wink:

a k tomu môjmu myomu, pri všetkých troch IVF som ho už mala, ale v CAR sa ma vždy opýtali, či viem, že ho mám a ze by nemal prekážať.....ale dr. v kúpeľoch a moja nová dr. vraveli, že ho treba sledovať a zvážiť, či ho neodstrániť LSK ešte pred ďalším IVF :unamused: ale už som objednaná do toho Brna, tak si necham poradiť aj tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......a ešte len tak aby reč nestála :grinning: viete čo mi povedal môj bývalý dr. keď som mu povedala, že mám myóm.....pozrel to UZV...a že kto mi také hlúposti nahovoril, že on má super UZV a nič tam nevidí :astonished: (dúfam, že to nebude čítať :sweat_smile: )

Všetky už asi spinkáte alebo sa snažilkujete, tak idem aj ja....ale iba spinkať, lebo som sama doma :grinning:
Prajem dobrú nôcku a krásne sníčky :dizzy_face:
4. aug 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata...chcem sa vam VELMI VELMI VELMI podakovat za podporu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

vsetkym vam drzim silno palciska a budem na vas mysliet, z celeho srdca vam prajem uspesny koniec celeho vasho snazenia....

my sme nateraz s IVF skoncili, davame si pauzu...uvidime, co nam zivot prinesie a kde nas nasmeruje :wink: :slight_smile:

dobru noc a este krajsie sny :dizzy_face:
4. aug 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik, dobrú noc
4. aug 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len tak na skok....som bola zvedavá na Zuzlíka :wink:
Zuzlík, moja , to je krásna úrodička....tfuj, tfuj, tfuj, nech sa krásne všetky oplodnia a delia ako treba, nech Vám to konečne vyjde.....moc, moc, mooooooc Ti to želám :slight_smile: ...také dvojičky by boli super, čo povieš? :dizzy_face: Pozdravuj manžela, že na Vás myslíme a držíme palce a veríme, že teraz to bude to pravé "tehulkovské", a my Vás budeme o mesiac nasledovať :wink:
Cykitka veľa kvalitných vajok zajtra želám, džkaj sa :slight_smile:
Renusa IP
Kukulík - škoda... :pensive: je mi to ľúto :pensive:
4. aug 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem juja.Aj tebe vela úspechov v našom bábätkovskom boji! :slight_smile:
4. aug 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juja vsetko naaaaaaaajlepsie k narodeninkam, nech sa Ti splnia vsetky i tie najtajnejsie sny :wink:
4. aug 2008 o 22:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jujka, ešte raz dík :wink:
4. aug 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A fakt!...........Aj ja sa pripájam juja.Vela zdravíčka,šťastíčka,lásky a toho,po čom tvoje srdiečko túži.(waw kristove roky-tak nech prinesú dvojnásobné šťastie!)
4. aug 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem kočky ste zlaté, ďakujem Vám všetkým...toľko gratulácií som ešte ani nemala ako za dnešný deň :wink:
4. aug 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik.. tuzba po druhom mimi je urcite rovnaka ako pri prvom... ale verim ze to dalsie cakanie na mimi zvladnete lahsie a mozno coskoro ked clovek nedufa.. zacnu motyky strielat :sunglasses: ...
Zuzla...paaanecku :dizzy_face: ... tych teda je :wink: .... takze vsetky cez klasiku idu?... vidis vizeralo to vseliak...ale dobre to dopadlo :wink:
Takyyy... to je betar :sweat_smile: .. ale tipujem ti chlapca :grinning: ....
4. aug 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla ... no teda super ... a to som ta este pred par dnami utesovala :slight_smile:
Som rada, ze to takto dopadlo.
5. aug 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem babulky :slight_smile: , poviem vám, že ani ja som toľko nečakala, ja som bola úplne v šoku, keď som sa dozvedela to čísielko. Rátala som okolo 10kúskou. Asi to možno bolo aj tým dlhým stimulovaním - až 17dní, zdalo sa mi to neskutočne dlho a pri mojích PCO - sa to teda odrzrkadlilo.
Fedri ani nevieš ako som si vážila a aj vážim vašu podporu, bez vás by som to takto určite nezvládla.
Tánička - takže rekord v stimulke som ti nechala :grinning: a vajka nám budú ixovať, nemáme dobrý spermiogram. Mám volať ešte okolo 8.30 ako to sa podarilo vajka oplodniť, tak verím, že nejaký bojovníčkovia budú.
Jujiček :dizzy_face: aj my pozdravujeme mužík a aj môj mužík vás :dizzy_face: :grinning: Tak nech nám to už konečne výjde a budeme za sebou tehulky ako Kvetka s Fedrou :grinning: Takže v auguste Ketujete? Siln, strašne silno držím palčiska. Už to musí dopadnúť len a len dobre.
Mapka aj tebe ďakujem že si na mňa myslela aj Takynke :zipper_mouth: :dizzy_face:
5. aug 2008 o 08:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby všetkých 23sa podarilo oplodniť a 20drobčekov sa vývija ďalej :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 08:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
jééj zuzlík no ty si iná hviezda- najskôr robia vajká drahoty a potom tu hodíš také krásne čísielko :slight_smile: som moc rada, že to tak dopadlo a nech sa teraz krásne pooplodnujú :dizzy_face: držkaj sa :slight_smile: :slight_smile:
5. aug 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlík hurááá no to bude babatiek :slight_smile: čo budeš s tolkými robiť :wink: hmmm držím palčeky nech to dobre dopadne, teda na // :grinning: a prskámmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok