Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kuspitka
6. aug 2008

tak helios ti nevedel pomoct?
bojim sa toho ze sa sklamem a ket sa nepodari.vam sa nevedelo uchytit embrio ked si bola na tolko IVF?
prepac ze sa tolko pytam

zuzla80
6. aug 2008

Kuspi nemyslím si, že chyba je len v Heliose, ja som napr. tiež vyslovene zdrhla z Košíc a nikdy by som sa tam už nevrátila. Proste musíš veriť, že sa to raz podarí. Ja viem porovnať centrá a poviem ti, že Helík by som nemenila. A ty si už náhodou nemenila centrum, či sa mi len marí Kuspi?

tanitta
6. aug 2008

nie v heliku to neklaplo...nechcela som ako samoplatca skusat zase to iste....co poznam.. bol cas na zmenu....
Zuzla... 😵 ..dufam ze ok sa mame buduci tyzden mam velky utz...potroske sa mrvime 😀 ... ty oddychujes domka?....

kuspitka
6. aug 2008

zuzla nie este som nemenila centrum.
pislala mi jedna baba ta mala dost problemov v heliose .mam pocit ako keby nerobili vsetko co maju.
kedy ides do heliosa???

kuspitka
6. aug 2008

myslis ze to cilli tiez pomohlo aby si otehotnela????

tanitta
6. aug 2008

Kuspit... helik je dobre car.. jedno z najlepsich na sk...nemozes to tak brat... ze je chyba tam....pozri kolko tehuliek ide z heliku.... je to len kazdeho osobna vola a vec nazoru ..kolko.... casu....pokusov...

zuzla80
6. aug 2008

Vieš Kuspi, niekomu vyhovuje to a niekomu ono a koľko ľudí toľko chutí ako sa vraví .... ale zase si nemyslí, že ťa "nútim" ostať v Heliose, to nie. Ja len, že som mala tiež zlú skúsenosť s centrom v KE a keď to porovnám, tak je to nebe a dudy 😀
Táni, tak možno už bude konečne rozlúsknuté aj pohlavie čo? Nie som domka, som v práci 😒 ale brucho mám riadne nafučané. Od pondelka mám 2týždne dovču, tak budem lebediť v Bulharsku 😉

kuspitka
6. aug 2008

uvidim ako tam dopadneme .uz sa neviem dockat piatku.zuzla kedy ides do heliosu???

kuspitka
6. aug 2008

uz som trosku so vsetkeho kus zdeptana preto mam tolko otazok chcem aspon byt kus pripravena na vsetko ja viem ze sa nato neda pripravit ale aspon takto najdem pokoj a klud.

tanitta
6. aug 2008

Aaaa takze idete vegetit 😵 .... to brucho ti uz ostane vies to? 😵 ...uz ta neodfukne 😉 ... 😵 😵 ....no to duuuufam ze ze detektiv oriesok vyriesi zahadu....
Kuspit.. ty si podarena;)... keby clovek tomu chilli neveril tak sa do toho nepustim 😉 ... ale je to odkial -pokial...je to nieco nove treba skusit...pri tych palkach je to uz zanedbatelna polozka za to... a skusit treba vsetko....

kuspitka
6. aug 2008

tanitta uz skusam vsetko co sa len da inak to nejde.
chcem si to kupit piatok ked pojdem do martina skusim to mozno sa mi to podari.ty si lezala ked ti vlozili embrio???

zuzla80
6. aug 2008

Kuspi na transfer do Helíku by som mala ísť v sobotu 😉
Táni 😀 😵 tak nech ten oriešok hľadajú poriadne, ale len opatrne 😀 . Juuuj Táni tú dovolenku už potrebujem ako soľ, už som vravela mužíkovi, že keď ma bude fotiť, tak len od krku hore 😀

tanitta
6. aug 2008

hej 15 minut 😀 ....na sale ....doma som uz tomu lezaniu moc nedala.... nie je dobre len lezat aj stale.. maternica musi byt prekrvena trosku aj pohybom...chodila som na prechadzky.. blaznila so psom... paprala som sa potroske v zahrade....ale zase.. zalezi od teba... ako to ty citis.. co si mylsis ze si mysils ze by bolo lepsie... rob to co citis...

kuspitka
6. aug 2008

zuzla tak ako som aj ja povedal muzovi ked uz som tak pribrala.
ja idem piatok.tak sobotu ti budem drzat velmi palce nech si v tehu.aj ty si si papala cilli?
budem ti drzat palce velmi potom mi budes pisat co kazdy den robkas aby som sa nieco naucila

sylvia21
6. aug 2008

zuzli tak budeme na teba silnoooooo mysliet a drzat palceky, nech sa bobici priadne zahryznu. Ostanu vam i nejaky snehuliaci, alebo este nevies?

kuspitka
6. aug 2008

tanitta tak som robila aj ja ja som vobec po kete nelezala a vela som chodila bola som na dovolenke

zuzla80
6. aug 2008

Kuspi súhlasím s Tanittkou, pohyb určite nieje na škodu 😉 Ja som predtým stále ležala pár dni doma a nikdy sa nič nepodarilo a naposledy (to som brala aj chilli) tak som hneď na druhý deń išla do práce a skoro to vyšlo. A užívam ich aj teraz😉
Sylvi ja dúfam, že transfer bude v sobotu t.j. na 5deň PK, zajtra budem volať, ako sa drobcom darí a na snehuliačikov je ešte skoro, najprv musí byť čo to na terajší transfer 🙂 Ale vieš, že sa nena hnevám, ak budú 😉

tanitta
6. aug 2008

Ved hej Kuspi.. ale zaruceny recept zatial nik nema 😉 .... takze su to len ulomky niecoho od coho sa chce clovek odrazit....takze thuj thuj...
...idem uz citim v poslednej dobe dost krize.......a oci mam uz jak zvarac 😎 ....paaaaaaaaa kocky...

zuzla80
6. aug 2008

Paaaa Táni 🤐 😵

kuspitka
6. aug 2008

tanitta dakujem velmi pekne.papa a davaj si pozor na seba aj na babo

kuspitka
6. aug 2008

zuzla uz sa tesis?

sylvia21
6. aug 2008

Zuzli no jasne , ze "cerstvi" su najlepsi 😉 Nech sa im len svete paci a krasne rastu. Urcite daj vediet, ked sa dozvies.

zuzla80
6. aug 2008

Myslíš na transfer? Vieš, že áno, ko by sa netešil na svoje drobátka 😀 Dúfam, že to sobota istí 🙂
Idem už aj ja paaa Majte sa pekne

kuspitka
6. aug 2008

zuzla tak sa maj pekne a opatruj sa

sylvia21
6. aug 2008

paa kocky - idem pozriet dalsieho dokiho, kvoli tym mojim opuchom. Zatial pekny den.

kuspitka
6. aug 2008

sylvia ake mas opuchy?
tak papa

mirusch
6. aug 2008

Ahojte zlatúšikovia, mám na vás otázočku...2 mesiace som brala hormóny na zníženie hladiny FSH - ako prípravu na IVF ☹ , celý čas som mala dosť silnú bolesť v prsiach a citlivé bradavky. Tento mesiac už neberiem vôbec nič a bolesť sa tento týždeň vrátila. Mám sa plašiť? Mal niekto zvýšený prolaktín? Počula som, že vtedy tiež bolia prsia? Alebo sa mi jednoducho tie hormóny len vyplavujú z tela a prejde to? Nuž, neudržiavam paniku zatiaľ, len ma to zaujíma a rozčuľuje zároveň 😅

Zuzli, Cikyta, kedy bude transfer?

mirusch
6. aug 2008

Nikto? 😕
Vyšpehovala som, že Danielke17 sa pred týždňom narodil Edoardo, v 36tt 😵 Musím obnoviť tabuľku...

sylvia21
6. aug 2008

Mirush a nemohlo by sa stat, ze si nahodou tehotna?
Kuspitka - zistili mi lymfatickyedem obidvoch koncatin s neskorou manifestaciou. Takze budem musiet nosit kompresne pancuchy. Neda sa to liecit. Stimulaciu ani tehotenstvo by to nemalo ovplyvnit. Ale mozno i mohlo. Je to tazke. Teraz som stretla uzasneho chirurga - mlady, mily , mudry. Tak sme pokecali. Ma trojrocnu dcerku a hovoril, ze pri porode sa skoro zlozil 🙂 , take to bolo uzasne a zaroven na nervy. Pritom operuje srdcia a pluca,...a jeden porod 😀 😀 tak sme sa aj troska zasmiali.

cikyta
6. aug 2008

zuzla,ak by si išla na transfer 6 den kultiv.t.j.v nedelu a ja na 5 den kultivácie-tak by sme sa stretli!....To by bolo!.....Spolu pre bambínky... 🙂 Na helios nedám dopustiť-oni urobia čo môžu a úspešnosť IVF je 40%Je to všade napísané.A kto nechce,nemusí tých 40%využiť.....Iné nám neostáva,len sa čo najmenej stresovať,aby sme z tých 40% ešte svojím pričinením neodkrajovali... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre