• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

30. decembra 2013 
Ahojte.zuzlik velmi ti gratulujem.
tak uz len cakat na vkladanie.budem ti drzat palce
8. aug 2008 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :wink:
No Zuzlík to je krááása...pekne sa držkajú tie vaše "deťuše" (to bude tým kŕdľom bocianov :wink: )....to je radosť čítať :dizzy_face: ..no a zajtra šup do bruška :wink: Tak to si už na dovolenku beriete aj bobíkov.. jééééj, to im budete neskôr rozprávať ako boli na prvej dovolenke :grinning: :wink: A ako idete do Bulharska?
Fedruška tak už máte knižku? ...blahoželám....držkajte sa :slight_smile:
8. aug 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
fedri gratulujem ku knižke a k bábätkám :slight_smile:

Zuzlík, to je super oľko deťúreniec. To bude súrodencov! :slight_smile: Zajtra držkám palčeky.
Cykitka aj tebe držkám palčeky, koľko máte embryjok?
Juja, kuspi ahojte :slight_smile:
8. aug 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapa ahoj.
ako sa mas?
ja idem dnes do heliosu kus sa bojim
8. aug 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspi a prečo sa bojíš?
8. aug 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
e povie doktor nech pockame este a nech ideme neskor na kET.alebo nieco najde ked mi bude robkat sono
8. aug 2008 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! :slight_smile:
kuspit, drzim palce u dr. :wink:
mapka, juja, ahojte :slight_smile:
8. aug 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspi, nič ti nenájde a určite ti nepovie, aby ste to odložili. ja som hneď po hyperstimuláku išla na ket a potom hneď na ďalší. Všetko to záleží na tebe ako sa cítiš. Takže žiadné negatívne myslenie! :angry: Pekne sa nalaď, že o chvíľu už budeš papať liečiky. a potom šup ket. :slight_smile:
katy ahoj.dakujem ti pekne.
katy ahoj :slight_smile:
ale aj tak zacnem na dalsi mesiac nie teraz a chcem skusit tento ket este neviem kolko vlozime
8. aug 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit, a kolko mrazacikov este mate?
8. aug 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mame 2 mrazacikov
8. aug 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my male este troch, ale to nechavame do zalohy... chceme skusit s cerstvymi....
8. aug 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy ja chcem este toto skusit a potom uvidime budem rada ak bude aj jedno a zdrava mozno tieto su vytazne tak to chcem skusit.
dobre mojka.koncim uz idem prec.papa
8. aug 2008 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maj sa a drzim palce :dizzy_face:
8. aug 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi pa :slight_smile:
8. aug 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
Jujik, Mapka, Zulka, Sylvi, Kuspi, Katy a všetky všetky ďakujem za držanie palce, ale viete, že dôležitý je finálny výsledok.
Jujka ahoj moja vieš aká som rada, že ťa tu vidím :dizzy_face: :dizzy_face: Na dovču ideme autíčkom, a kvôli dlhšiemu stimulovaniu ideme o 1deň neskôr. Ale nevadí, to všetko nám za to stojí. A detičky chceme trošku obalamutiť, trošku ich navnadíme tým, že ak u nás zostanú, tak ich každý rok vezmeme na pekné miestečko k moru ... dúfam, že to na nich zaberie :sweat_smile: Inak ja som si z tej 40tky bocianov vzala 20 a zvyšok nechala aj vám :grinning: A vy ako už si začala s kúzelnými, či idete na Ket bez kúzelných?
Kuspi drž sa dnes, neboj dobre to dopadne.
8. aug 2008 o 08:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky.
Už neviem čomu mozem vereit a comu ie. Viete ako som vam pisala, ze sme s manzelikm snazilkovali prirodzene, a vcera som si urobila testik. Chcel manzel aby som urobila, a tak som neodolala, ani ja. A ja neviem, prvú minútu tam nebolo nič, a potom do 3 minút sa objavil slabulilililiilnký duch. A potom trochu zosilnel, ale je to skôr duch, ako silná čiarka. Neviem či tomu môžem veriť. Či to nie je to preto, že ten pásik už presiakol. Ja neviem. Síce v teste sa píše, že keď HCG hormón tam nie je, tak sa pásik vôôôôbec neobjaví, pretože sa tak nezreaguje s tym co je v tej ciarke. Hmmm ja neviem. Ale mozno to moze byt aj tym, ze pred tromi týdznami mi este namerali 100HCG jednotiek. Hmmm neviem.
Kocky co vy na to????
Dakujem, z toho zmatena.
8. aug 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlik, aj aj sa pridam k drzaniu prstekov na zajtra a hlavne potom, vsak vies :slight_smile: . Nech je tak ako si prajes a ako snivas :slight_smile:
8. aug 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabkaevka a neskúšala si zopakovať testík?
8. aug 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmm nie zatiaľ som neskúšala. Doma som totiž mala len jeden testík. Ale asi dnes si opäť kúpim. Aj keď sa mi to fakt nezdá :frowning2: juuuj ale iste že by som prijala že je to fakt tak :slight_smile: hmmmmmmmm
8. aug 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...
Zabka... skus v nedelu pokial mozno tu istu znacku...mala by byt silnejsia... hm.....hcg sa moze odburavat z tela pomalsie ... musis len vydzat... :wink: ...to je tazko takto posudit ked tam to hcg bolo predtym....ale dufam ze vycikas na dalsom testiku tlsticu :dizzy_face: ...
8. aug 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabkaevka mne sa HCG "vyplavovalo" dlho ....bola som 3 x na odber cca po 2 týždňových intervaloch až pokiaľ doktor nepovedal, žeuž je to "vyplavené". Ale prajem Ti veľmi,veľmi, veľmi aby sa z toho "ducha" jednoznačne vykúzlilo bábatenko :dizzy_face:
Zuzlík kúzelné myslíš chilly? Tie som papala asi 3 x a išlo mi vypáliť žalúdok, tak ma bolel, ale inak chceme skúsiť KET bez tých ich tabletiek, čo dávajú pri KET. Papám teraz aj maternu - mi poradila pani v lekárni, že na to majú lepšie reakcie na tehu ako pri Baby plan od Callibrum , tak uvidíme :wink: Tak si pekne užite dovolenku lebo budúci rok ťa čaká už len materská dovolenka :wink: A dík za bocianov, ja si rezervujem aspoň jedného :slight_smile:
Mapka, Katy čauko kočky :wink: Ako sa máte?
8. aug 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tani ahoooj ..bobík Jožko poslúcha? :wink: ...kopká, kopká ? ...ako sa cítiš?...nevoľnosti sú už úplne zažehnané?
8. aug 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
zuzlík, ja som taká rada. Teraz to vyzerá moc nádejne :dizzy_face: na zajtra posielam s tebou do helíku pár vírusikov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a prajem krásnu dovolenku. Inak, zvolili ste dobrú techniku ukecávania embryjok v brušku. Neviem, čo môže byť pre bambulky lákavejšie ako dovolenka pri mori :wink: veľa šťastia!!!
tanittka ty si už 20tt :dizzy_face:
ahoj mapka
žabka, vyzerá to nádejne, ved sa stáva, že práve stimulka naštartuje organizmus a baba otehotnie aj spontánne :slight_smile: skús testík v nedeľu :wink:
8. aug 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jujka, takže ideš ketovať bez ethynilestradiolu, ja môžem len doporučiť :sunglasses:
8. aug 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem kočky. Aj ja sa obávam, že to je tým predchádzajúcim HCG, aj keď no, pred tromi týždňami to bolo už dosť malá hodnota, tak snád´sa aj vypalvilo. tedaa ten duch na testíku snáď je z niečoho iného :slight_smile: :slight_smile: ale áno uvidím v nedeľu, buď si urobím testík,alebo počkám, pretože v nedeľu by som mala mať riadnu mrchu. Ale dúfam, že ma obíde :slight_smile:
8. aug 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile: , Zuzlík úspešný vklad a ešte príjemnejšiu dovolenku :dizzy_face: s tehu koncom ti prajem :dizzy_face: , Fedra tak už bijú srdiečka :dizzy_face: teším sa veľmi, posielam vám tehu vírusíky pre všetkých :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. aug 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky.
zuzlik, držím palce na zajtra a potom na celé ďalšie obdobie tehu :wink:
zabkaevka aj tebe moooooooooooooc držím palce, vlastne vám všetkým - ale to viete, že? veď vám to tu z času na čas pekne krásne pripomeniem :grinning:
tanittka, krásne ti pribúdajú tt :slight_smile:
jujka ahoj. ako pokračujete? teda, kedy približne bude ket?materna je fajn, ja som ju papala pred tým, ako som otehotnela s malou. teraz som papala calibrum.
mapka, už tuším pracuješ, čo? ja idem dnes niečo dobrého uvariť, žehliť, upratať a pod. teda ak sa prinútim. ale našťastie nie je u nás také strašné teplo, aby mi bolo blbo.
kuspitka držkaj sa.
pekný deň všetkým :dizzy_face:
8. aug 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok