Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

takyna
21. aug 2008

Ahojte kočky 🙂 , Zuzlík čo to čítam, a ten testík? neverím výsledkám v Heliose, verím, ako si ty napísala nádej, testni aj cez víkend budem ti držať palce, pondelok bude šťastný 😵 posielam ti tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

csilla76
21. aug 2008

takyn,tinucha ahojte ako vam tie tyzdne krasne pribudaju...zelám uspesne a krasne tehulkovanie.... 🙂 aj ja uz chcem byt tehulka tak si nachytam virusiky do zasoby 🙂

takyna
21. aug 2008

Ahoj Csilka, ďakujem ti prajem ti tiež skoré tehulkovanie 🙂

tinucha
21. aug 2008

Csilla, si zlatá. Ďakujem. Neboj, určite sa ti to skoro podarí. 😉 🙂

zuzla80
21. aug 2008

Táni rozmýšľam nad tým labákom, skúsim u nás v Košiciach jeden labák, ktorými odporučila Tinka prípadne svojho gyndoša - aj zaplatím koľko len bude treba, len nech je to pozitívne 😵
Takynka ďakujem za vírusiky - dúfam, že pomôžu - teda verím, že áno, a že sa stal omyl. Plánujem ešte test ráno a asi aj v nedeľu, tak držte všetky paľuchy
Baby ani neviete akú nádej mi to dodalo

tanitta
21. aug 2008

Zuzla...ono to nebude vela peniazkov....v cz to vyjde nieco okolo 200,- tak aj u nas to bude podobne.... ako zulka pisala urcite pod 300 hcg to nebude...tak thuj thuj 😵 😵 😵

maahuliena
21. aug 2008

zuzlik, no krásny testík 😉 🙂 podla mna naozaj pochybili v labáku... proste niekedy sa to stane 😖 🙄
.. tak pevné nervičky cez víkend.. a hlavne hlavku hore, keď to tak cítiš, bude tak 😵 držim palce 🙂

csilla76
21. aug 2008

dakujem baby ste zlate 🙂 inac ja chceeem dvojky 😀 😀 😀

gabika24
21. aug 2008

zuzlik, kuk ip 😉

zuzla80
21. aug 2008

Gabika odpísané 🙂 😉
Peknú nocku baby a moc moc vám všetkým ďakujem. Už nech to akokoľvek dopadne. Paaaa

dicinka1
21. aug 2008

zuzla...straaaaaaaasne som na teba myslela..je to pozitivne.....a hotovo..ved test klamat nemoze.....a to ze krv bola negativna..tak to sa musela stat chyba niekde u nich..a nepovedali ti hodnotu hcg?aj keby si bola na hranici s hcg....tak je tam nadej...mali ti povedat aky titer hcg mas...drzim palceky moja..zelam ti pevne nervy aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nech mas v bjusku fazulku... 😉

lenka20
autor
22. aug 2008

ahojte kocky, zuzliiiiiiiiik - si urcite tehulka, asi im len pomotkali vysledky v labaku, je o na infarkt ale hned ti bude lepsie ked ti to v ke potvrdia a potom aj v pondelok v heliku 😵 😵 😵 drzkaj sa moja a uz nech ti mozme zacat gratulovat zlaticko 😵 😵

kvetka2
22. aug 2008

Dobré ránko 🙂
jej zuzlík, ved ty si vycikala dialnicu 😵 😵 😵 verím, že je to pozitívne. A v pondelok sa ti uľaví, lebo ti z Helíku zavolajú krásnu správičku. Aj oni sú len ľudia....mýli a každý, aj ked takéto veci sú na porazenie 😒

lenka20
autor
22. aug 2008

ahoj kvetka tehulka 😵

kvetka2
22. aug 2008

ahoj lenka 🙂 , konečne si sa zjavila. Už je dobre?
Ty ideš teraz v septembri na softík? k naším českým priateľom? 😉

mysiatko
22. aug 2008

Dobre ranko, Lenka ty si kam zmizla?dlho ta nebolo 😎

lenka20
autor
22. aug 2008

😀 baby bola som v exile 😅 😅 a este troska budem, ale od konca septembra budem uz zas doma takze ma tu budete mat nasackovanu 😉 no jo kvetka raketka, idem emigrovat 😉 inak mam z tejto temicky dobry ocit, vsetko to tu tehotnie, najma zo starych rakiet tehotnych mam velku radost 😉 a vyzera to tak, ze aj zuzla sa prida, tak som rada...
mysiatko ty co mas nove 😵

mysiatko
22. aug 2008

Lenka ja som si dala dlhsiu pauzu...bolo toho na mna naraz vela a potrebovala som si oddychnut...takkze sa snazime prirozdene ved zazraky sa deju..ale uz by som si aj isla po mojich snehuliacikov...neviem ako to ale bude lebo od oktorbra nastupujem do novej prace takze tak to vyzera ze to v tomto roku asi nebude, ale beriem to ze to takto asi malo byt... 🙂

lenka20
autor
22. aug 2008

mysiatko ved do oktobra este stihas ist po mrazacikov, ak ti dobre rastie sliznica tak ti netreba ani lieky....len sa s nimi dohodnut, jedno sono a potom uz len transfer...ak sa na to citis...

kukulik30
22. aug 2008

jeeeeeeeeeeeeeeej Lenka 😵 .....som velmi rada, ze ta tu vidim 🙂

kukulik30
22. aug 2008

panecku mne tu asi vela uslo, idem si vas pocitat, lebo tu prave cosi citam o Zuzlikinom testiku....fiha...to sa tesim 😵 😵 😵 drzkajte sa zatial 😉

tanitta
22. aug 2008

Caute partacky 😉 ....ako sme sa vyspali??.. ja tak.. pobolieva brusko... nocne najazdy na wc... 😅
Zuzla.. ja som si myslela ze dnes je uz sobota.. takze krvicku a uz pozitivnu ti aj tvoj gyn. vycucne... len treba povedat ze to chces na "CYTO" vtedy vysledky su este hned v ten den...
Leni.. fakt inak ta anjelska fotka tu chyba;).. uz nech je september 😉

mysiatko
22. aug 2008

Lenka Ked v splne maju dovolenku do 9 septembra a to budem nejaky 14 den cyklu...hmmm ked tak pozeram to by aj slo ale len bez liekov a to co som zistovala asi v splne zatial nerobili

lenka20
autor
22. aug 2008

mysiatko - vsetko raz musi byt po prvykrat aj v splne 😉 😵 za opytanie nic nedas, treba ich len pootravovat, ja v tom mam prax 😀 len hlavne aby si mala odsledovanu sliznicu, ze bude dost vysoka aj bez liekov....
kukulicek ahoooj - no veru aj ja zasnem co sa to tu deje, tusim same tehulky 😵 😵 ty sa kedy pridas 😉
tanicka 😵 uz len par tyzdnov, momentalne vychutnavam predposlednu mrchu, svinucha jedna, boli ma brusko a nechcem si davat ibac na ten rozbureny zaludok....

zuzla80
22. aug 2008

Baby bola som ráno na krvi v laboratóriu no a vyzerá to, že som preda TEHOTNÁ. Dala som si robiť beta HCG a hodnota je 270. Tak to asi predsa len vyšlo. Ja tomu nemôžem uveriť - že by to bol včera predsa len omyl. Aj ranný test je jasne pozitívny.
Inak neviete mi baby poradiť nejakú stránku s hodnotami beta HCG? Lebo dala som si urobiť beta hcg (nie to normálne hcg) a teraz som z toho úplne vedľa, lebo väčšina beta hodnôt zvykne byť v malých hodnotách oproti bežnému hcg.

tanitta
22. aug 2008

Zuzla... no vidiiiiiiiiis predsa;).... moc moc gratulujeeeeeeeeeeem 😀 😀 ...pocuj...to beta hcg nebude podla mna...to by sa uvadzalo v desatinnych miestach.... mne ked robil dr hcg v obyc. gyn ambulancii tiez tam bolo pisane na tom papieriku beta hcg....je v tom riadny misung...ale je to krasne ciselko 😵 😵 ...idealne na jedno mimi 😎 ... juj ci mam radost 😀

maska1
22. aug 2008

zuzlik gratulujem a veľmi sa teším s tebou. Len tak ďalej babenky, nech všetky rýchlo otehulkujeme. 😎

fedra
22. aug 2008

zuzla 😀 😀 😀
jeeeej ja som taka rada,ze sa to nakoniec podarilo. Ja som ti to vravela.
Ale hodnota 270 urcite nebude beta HCG, to by bolo cislo 0,nieco ...

fedra
22. aug 2008

zuzla, pozitívna hodnota /tehotenstvo/ pre beta HCG je 0,1 IU/ml.
ta tvoja hodnota 270 bude normalne HCG a zodpoveda 5tt 😉

kukulik30
22. aug 2008

zuzlik 😵 😵 😵 tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre