Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

fedra
19. jún 2008

Jujka ... nie, robili mi HSG toho jedneho zostavajuceho vajickovodu, chudatka.
Mojej kamoske robili HSG tu len tak a vravela,ze to bolo dost zle. Vraj ma na to horsie spomienky ako na porod 😝 . Ale je urcite fakt,ze kazdy to pocituje inak. Ja mavam mrchu taku, ze keby som sa nekukla na vlozku /pardon/, tak ani neviem ze ju mam ...

Dufam,ze sa nam podari aspon jedno oplodnene vajko, bude to taky nas naj bojovnicek.

cmuk ... ja idem na odber 18DC, ale ja nie som asi dobry priklad. Ja som mala celu tu stimulku tak trochu zblbnutu

pointka
19. jún 2008

no nie je to ani dobre ani zle, proste ked treba lekar individualne prisposobuje davky, ale asi ti dobre odhadol na zaciatku. Neviem, ci ti uz povie, kedy bude, skor ku koncu alebo v strede tyzna ti povie.

cmuk05
19. jún 2008

kuspitka.A to si bola aj na preoperacne vysetrenie?Je to najhorsie,stale odber krvi . 😒

juja
19. jún 2008

cmuk ahoj...aj ja som mala odber na 16DC ...pichala som puregon od začiatku do konca dávku 150 ...
pointka 😉 ..ty si zvedavko 😉 .....dúfam, že poctivo ležíš 😕 ...je to ešte skoro niečo cítiť....niekto nemá žiadne príznaky, niektorú bolí v podbrušku, inú didíky, jedna špiní a druhá nie ...to je fakt ťažko povedať moja....embryjko sa môže zahniezdiť skôr a niekedy neskôr....musíš byť trpezlivá, hladkať bruško a príznaky budú už čoskoro 😉

kuspitka
19. jún 2008

pointka a kedy sa zacala brat lieky?

pointka
19. jún 2008

kupitka, ja som specialny pripad, ja som brala asi 5 druhov aliekov 🙂 ale ina sa berie od 1DC estrofem alebo nieco podobne, a 2-3 dni pred KET sa zacne brat utrogestan, toto sa berie asz do testu a KET zvykne byt na cca 20.-22. den, s tym, ze den pred KET volas embryologovi, ako sa rozmrazli embrya.

kuspitka
19. jún 2008

cmuk ja uz neznasam ihly sa ich bojim.ja som bola na predoperacnych testoch ked som zacala brat uz gonal.

pointka
19. jún 2008

juja no praveze nelezim, ani som velmi nie, to sa neda ☹ ako setrim sa, snazim sa nic nerobit, ale lezat to nie ☹ ale spala som asi 12 hodin kazdy den 😝

cmuk05
19. jún 2008

fedra ani my nehovor ja ked pojdem v pondelok tak uz budmem mat 17DC. 😒 .A stale neviem kedy bude priblizne.

pointka
19. jún 2008

cmuk oni spravia odber aj v nedelu ked je treba

kuspitka
19. jún 2008

pointka ja som lezala a nepomohlo mi to .to asi je u kazdeho ine.niekto skace a nedava si az tak pozor na seba a je v tehu.u kazdeho je to ine

cmuk05
19. jún 2008

kuspitka a tie injekcie starne stipu.neviem si predstavit este aspon 4 dni. ☹

kuspitka
19. jún 2008

mne robili odbre sobotu .doktor povedal jedno co je sobota nedela sviatok ak vajka musia ist von tak pracujeme

hava77
19. jún 2008

pointka, ahoj, ja zatial necitim nic, iba prve dva dni po ET ma bolelo brucho predmrchovsky, teraz nic len sem tam nejaky pich. aleto si uz zacinam mysliet ze je psychicke 🙂 zatial som doma ale zajtra chcem ukoncit PN 😉

pointka
19. jún 2008

hej, no ja som sa rozhodla, ze nebudem sa na to sustredovat a robit zo seba cukrovu babiku, netaham nic tazke, ale snazim sa normalne (ale jemne) fungovat 🙂))

cmuk05
19. jún 2008

pointka to si ma strasne potesila myslela som si ze cez vikend nic nerobia. 🙂

pointka
19. jún 2008

hava, no ten sem tam pich citim aj ja 🙂 a mam nejake nafucane brusko, inak nic, ja som uz dnes v praci, ale ja sedim a nic nerobim 🙂

kuspitka
19. jún 2008

ja som uz plakala posledne dni ked som si pichala .stale som si povedala ze raz to skonci.ale ked pojdes na odber napr.sobotu tak poslednu injekciu si pichnes stvrtok.ja som tak bola a uz piatok nic.ale dobre sa vybuvas

pointka
19. jún 2008

cmuk aspon u nas v BA iscare robia aj nedela aj pondelok ak treba.. ale myslim, ze to vsade

kuspitka
19. jún 2008

pointka ty chodis do iscare?ja som tam bola a bola to hroza

pointka
19. jún 2008

ja som velmi spokojna, nadmieru

cmuk05
19. jún 2008

ja som stasne unavena vela spinkam.Nemozem pracovat pretoze som kucharka.Nemozem sa namahat aby som to nepokaslala 😉

kuspitka
19. jún 2008

to ked stimulujes nemala by si pracovat

cmuk05
19. jún 2008

ked ja neviem byt na jedom mieste.Ani vcera som neodolala aspon som posla na 3 hod.Ja si picham vecer lebo mi znich je blbo.A niekedy mam krce v nohach.

kuspitka
19. jún 2008

ja som si tiez pichala len vecer.kde chodis do akeho centra?

hava77
19. jún 2008

pointka ja som pri kete ten druhy a treti tyzden mala dost velke bolesti no a koncili potratom, takze toto uz citit nechcem. radseej budem grckat 😀

cmuk05
19. jún 2008

zatial stale vyslo ze som isla cez tyzden 😉 .Uvidime.

pointka
19. jún 2008

to aj ja ale negrckam, ani ma nenapina, ani nespinim, ani mrchovske nemam, ani ma prsia nebolia ale ano, je to este skoro 🙂

cmuk05
19. jún 2008

SLSP ,Kosice ,Hredzak

kuspitka
19. jún 2008

tak vam drzim palce nech vam to dobre dopadne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre