• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

30. decembra 2013 
tiez som si vsimla tuto uspesnost, dost ma to povzbudilo :slight_smile:
25. jún 2008 o 23:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmyslala si i o troch :grinning: :grinning: :grinning: ?? Alebo to ti lekari neodporucali?
25. jún 2008 o 23:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som nepodstupovala ani prefuk ani laparku...
tak nech sa nám len všetkým zadarí !!!!!!!
25. jún 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam laparku iba kvoli mimomaternicovemu tehotenstvu, tam sa ukazalo, ze by drhy vajcovod mal byt OK a maternica po hysteroskopii vyzera tiez OK, tak teraz by sme mohli byt uspesni
Kolky den si teraz po ET?
25. jún 2008 o 23:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne dala rovno dve lebo navyše neostalo nič.. :unamused:
13.bol odber a vklad 16., každý to ráta inak, ale doki mi povedala, že sa to ráta od odberu-v ten deň sa aj oplodňujú vajka, tak preto..čiže podľa toho dnes by som mala byť 13deň
25. jún 2008 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem si pospať, leboč as je pokročilý :rolling_eyes: , tak dobrúúú :pensive:
25. jún 2008 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku mimusa4 :slight_smile:
25. jún 2008 o 23:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, dadulik, dytka - je mi luto, ze tentokrat embrijka nezabojovali, ale urcite nabuduce, dytka viem, ze mas este kopec mrazacikov a dadulik - nebude to az take zle, pauza cca 2 mesiace to nie je az take zle a aj tak telo potrebujes trocha ocistit... a dalsi pokus byva uspesnejsi :wink:
havka no teda, co poraba ten tvoj vajecnik, hm, nech si da pokoj :wink: spinenie - moze byt uhniezdovanie embrijka, takze klidek a drzime palce dalej :slight_smile:
mimuska-kedy testujes :wink:
fedruska sa neozvala nikomu, fedri, kde si, dufam, ze s embrijkami v brusku vylihujes :dizzy_face:
ja mam dnes poobede pokec u krajka, tak som zvedava co mi povie co este neviem....
26. jún 2008 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Leni :slight_smile:
Držkám palce na pohovore s Krajkom.
Taky, dúfam, že hodíš fotečku :slight_smile:
26. jún 2008 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko-Leni a spytas sa ho na ten soft? :confused:
26. jún 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky ... tak uz som tu.
Tri dni som bola domka, trosku som sa povyvalovala a teraz som uz opat v praci.
V pondelok bol ET, no drobcekovia boli trosku lenivy, mali iba po 6 buniek po 72h a tak im teta embriologicka dala znamku 2, obom.
No co uz, teraz len cakame ....
26. jún 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
havka, dúfam, že sa ti to spinenie umúdri a je to len predzvesť tehu, držkam palciaky :slight_smile:
fedri už sme sa báli,že si sa stratila :wink: . Tak nech sa babulky zahryznú. Inak fedri, ja som mala teraz po KET jedno 1kove a jedno 2kové a chytili sa obe :dizzy_face: .Pekne sa šetri a o týždeň vycikáš // :slight_smile:
mapka, ako? brusko ešte bolí?
leni, krajko isto niečo vymyslí, ale nebude to meť s tebou lahké, lebo ty si inak nadupaná vedomosťami :wink:
dytka :pensive:
26. jún 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fedrik ahoj, tak predsa, ja som to vedela ze embrijka su ok, gratulujem k embrijkovaniu a prajem o par dnickov // na teste :dizzy_face: :dizzy_face:
diorka ja sa krajka opytam, ale v heliose sa soft nerobi, takze uz viem aj odpoved dopredu, soft vidim na cechy...
kvetka :grinning:
ahoj mapka :wink: uz je lepsie, vsak :wink:
26. jún 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka-ale ze co on na to povie-ci by ti to doporucil-ak by to robili... ved ak by aj poistovna preplacala viac cyklov, tak je to preda velka zataz pre telo - podla mna je ten soft lepsi- ktovie ako sa na to oni pozeraju... :confused:
26. jún 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Ferdri som rada, že sa ET konal, drobci sú určite silný bojovníci. Držím palce, aby si sa dočkala tých vytúžených // na ktoré tu každá z nás čaká :wink:
Lenka som zvedavá čo dnes vyšpekulujete, som zvedavá :wink:
Kveti a čo fotečka :confused:
Mapka ahoj, už ti je aspoň trošku lepšejšie?
26. jún 2008 o 10:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, havka nestesuj sa ešte, to špinenie bude mať súvislosť s tými bolesťami
26. jún 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...babulky...este som vas necitala :dizzy_face: ... ja mam po utz vsteko vizera byt ok...tie nestatne cysty ze su v tehu normalne...a nemali by robit problem po 16tt by mali zmiznut...
26. jún 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
tak ja som dnes testla - 9.den po KET a negativne :pensive:
26. jún 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy a uz by malo ukazat? aky si mala test?
26. jún 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz by to mohlo ukazat... mamatest
tanitka ahoj, aké sú veľke tie cysty u teba? už vieš?, katy ešte vydržkaj
mapka je mi to velmi luto :frowning2: dyta, dadulik tiez mi je to luto :frowning2:
ach jaj... nejak som vpadla s tym KETom asi do zleho obdobia, ved nedavno sme tu mali take dobre obdobie, ale asi sa uz minulo :slight_smile:
26. jún 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez testla vcera aj dnes rano, vcera 9.den s nejakym pepino testom a dnes rano modra sprava test? ine som vcera narychlo nezohnala....
tak snad este nie je nic stratene...

aku citlivost ma mamatest? idem si ho dnes kupit. mam s testom pockat az do rana, alebo ked je ranne tehu ukaze aj poobede?
26. jún 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevzdávajte sa!!!!!!posielam tehu vírusík pozitívnej nálady :slight_smile:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jún 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie, co som testovala ten modra sprava ma citlivost az 50 a pepino nebolo napisane, ale pisali, ze 3 dni pred ocak.menstruaciou.. cize odhadujem tiez okolo 30...
26. jún 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky.... na jednom vajecniku mam 3ks :confused: cca 4cm na druhom zmizli........vraj su to zo zltych teliesok... a tie produkuju progesteron.. v tehotnosti potrebny.. paradox vyzivuju embrijko :wink: ....
pointka a co ti testy ukazali?
mamtest na citlivost menej ako 20.... je spolahlivy....
tanitka viem, že sú aj tie potrebné cysty, ale nemali by narásť a u mňa rastie a to nie je dobré, :angry: uvidím, dnes na sone čo nového
26. jún 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic :slight_smile:
ale este to nechcem vzdavat, lebo niekde som citala, ze sa embryo uhniezduje az do 10.dna a mna az vcera zacala boliet maternica - prvy priznak od KET, takze ak tam to embrysko je, este nevylucuje dostatok hormonu a myslim, ze ani ty by si nemala byt este smutna. Tiez si bola tusim v pondelok 16. na KETe, ze? Skus v sobotu rano :slight_smile:
26. jún 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pointka, ja som bola na KET 17.6. ale mne vlozili len jedno.... ostava mi cakat....
26. jún 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok