• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

30. decembra 2013 
Leni, ako si tie neuspechy prezila?
30. jún 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy tak dufam ze ti to schvalia cim skor
30. jún 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni to do mesiaca schvalia, ale v centre maju tri tyzdne dovolenku, tak aj tak to skor nebude ako koncom septembra - v oktobri....
30. jún 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, Ulitka, Pointka verím, že nazbierate sily do ďalšieho boja. Veď každým pokusom sa šanca zvyšuje, a verím, že to raz do toho úspešného konca dotiahnete. Veď chceme to celoslovenské stretnutie s bruškami a detičkami :wink: Ulitka aj ja som jednou z tých, ktorá ide pokúšať šťastie do tretice a verím, že už naposledy :wink: .
Zabkaevka a Baletacka vám z celého srdiečka gratulujem a opatrujte sa.
Havka drž sa.
Lenik ahoj, si ma zdravila už dávnejšie, lenže medzitým som odišla na obed a ešte niečo vybaviť a až teraz som sa vrátila, Tak čau kočka :wink: a vlastne čaute všetky baby :slight_smile:
30. jún 2008 o 15:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hava tak co???
30. jún 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej ale švitorite tými prstami, z kláves sa musí pariť...
gratulejem tehulkáááám :grinning:
30. jún 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ulitka ako vidis - v celkom dobrom zdravi :grinning: :grinning: :grinning: clovek si zvykne aj na smrt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nie, fakt je to beh na dlhe trate a motivuju ma dlhodobe snazilky ako tanicka a ine kocky, ktore toho absolvovali ovela viac ako ja a teraz uspesne tehulkuju, vacsinou nestacili ani tie 3 hradene pokusy... kym mame maternicu tak to pojde - skor ci neskor :wink:
ahoj zuzlik :dizzy_face:
katuska no vidis, to je rec do boja, bude to uspech - urcite :wink: a po mrazacikov si pojdes ked budes chciet surodencov :wink:
30. jún 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu este niekto?
30. jún 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len kade-tade žmurkám :slight_smile:
30. jún 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ulitka prid aj medzi nas do temy gyncare aj ja chodim tam a chystam sa na 3 ivf koncom leta.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ja sa snazim tiez kus mam muz nastval ale da sa to
ta prečo ťa naštval?
30. jún 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
havka dufam, ze si pozitiv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
inak - tie pointkine testy ma teraz dost zmiatli, asi verim uz vazne iba mamatestu :wink:
30. jún 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo maju v praci rozlucku a uz viem ako dopadne bude pit a pride domkov ako stena ale ked chcem ja nieco tak nato kasle.tak ma nastval
30. jún 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak choď aj ty niekam kuspi, veď nemusíš byť domka a čakať na neho..idem zvesiť prádlo z balkóna, lebo má prísť návšteva, tak musím papa
30. jún 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky všetky :slight_smile:
nejak som nestihla napísať, ale som vás prečítala.
pointka, katy,ulitka mrzí ma že to nevyšlo :pensive: vyzeralo to tak nádejne. Ale váš batožtek vonavý počka aj na vás, viem že sa nevzdáte... :dizzy_face:
a zdravím čerstvé tehulky zabku a baletacku no krása :wink: :wink: hladkajte bruská lebo vám krásne rýchlo porastú :slight_smile:
havka , zázraky sa dejú...moc ti ho želám :wink:
zuzlík, ako chutila 1.provera? :wink:
30. jún 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved tu nikoho nepoznam..

hava pridi uz
30. jún 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kvetka, ďakujeme, ako sa darí tvojím babetkám?
30. jún 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit prid na navstevu,aj tak si slubila :wink: :wink: :wink:
mapka tak ako ???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. jún 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla ved si daleko.ved ho prehovaram nech ideme ale o 2tyzne tam chce ist tak neviem pojdem snim ale len na jeden den
30. jún 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenik presne z tých babuliek, o ktorých si písala si beriem príklad aj ja. Oni sú mojím hnacím motorom, keď aj napriek nepodareným zákrokom to nevzdali a bojovali, až pokiaľ nedobojovali za to svoje. Však Tánička :wink: Lenik, aj ty sa radíš, medzi tie babulky, lebo takú silnú osôbku ako si ty, tak takých som stretla len pár:wink:
Kvetuška ahojte :grinning: chutila chutila :wink: Ako sa máte s drobčekmi, špinenie už prestalo?
30. jún 2008 o 15:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baletacka dúfam, že sa majú dobre- zo dňa na deň mi býva horšie od žalúdku- ale skoro celý deň- akurát ked papám je to ok :wink: ale neťažujem sa, len tak trosku vzdycham, nech sa o mna všetci starajú :grinning: konečne :grinning: :grinning: A najhoršie ked prídem do kuchyne a niečo ucítim alebo otvorím chladnicku už ma napína a bežím to rozdýchať :slight_smile:
a ty ako? isto si moc stastná :slight_smile:
30. jún 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csilla dlho som ťa tu nevidela. Ako sa máš? Ja už celkom fajn :wink:

zuzlík úspešnú stimulku, držím všetky paľuchy :slight_smile:
30. jún 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka moja ako zijes????noze sa pochval???dnes si testovala????
30. jún 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlik, ja som spinila nšťastie len minulý týždeň v utorok ráno trosicku jednorazovo a potom to preslo- a dúfam,že nadobro- ale jasne,že sa pozorujem stále :wink:
30. jún 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapa kedy ides na vysledok?
30. jún 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit ani nie tak daleko ... :slight_smile: :wink: :slight_smile: inac uz ste objednany alebo len planujete prist????
30. jún 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlik, ty si budes pichať dekac sama?
Csilla, asi si sa pomýlila. ja som stimulku musela ukončiť, lebo som skončila s otočeným vaječníkom na operačnom stole - 19.6 :frowning2:
myslis tam ku vam ?
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok