Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

chruminka
15. jún 2008

kuspi papa a drzkaj sa dobru nocku papa

luly3
15. jún 2008

babulky ma zmysel si robit teho.test po IVF po 4 dnoch????????

chruminka
15. jún 2008

marietka tie depky poznam a prave preto sme teraz zacali viac vtipkovat....lebo uz to u nas doma bolo dost napete....

mariettka27
15. jún 2008

čau čau kuspi a daj vediet..........Ale len dobré správičky,dobre? 😀

mariettka27
15. jún 2008

a ako dlho si bola v tom Rakúsku?Ja som bola dva roky v Nemecku v hoteli....A inak to treba brat s humorom,lebo by ta fakt trafil šlak.... 😉
luly3,to je asi skoro na test,ja by som aspon týžden ešte počkala.Teda by som sa snažila počkat,ale to sa asi nedá,človek je vo velkom napätí.... 🙂

chruminka
15. jún 2008

marietka ja som bola 2r. v nemecku a 2r. v rakusku ale teraz som uz 4r.na slovensku.

mariettka27
15. jún 2008

tak si taký scestovaný človek,ale to je dobre,máš aspon rozhlad...A o aké deti si sa starala?

chruminka
15. jún 2008

nemecko 17 mes.a 4,5r. a rakusko 15 mes a 5,5r.
ja som velmi rada ze som bola vonku vela som sa tam naucila a to nehovorim len o nemcine 😀
Marietka a ty si bola kolko v nemecku?

mariettka27
15. jún 2008

dva roky,ale v hoteli ako chyžná,ale bola to tiež skúsenost.....Inak na au-pair by som asi nemala odvahu,to máš velkú zodpovednost....Ale aspon máš niečo do života.... 🙂 🙂 🙂 Ked budeš mat mimi,budeš to s ním vediet.....Ja som mimi videla tak kamoške v kočíku,ale aj tak sa velmi teším na materské radosti....

chruminka
15. jún 2008

starat sa o deticky to je moje hobby asi od 8 - 10 r.vlastne odjakziva....takze ja som vlastne vonku konecne robila to co ma bavi...zial tu na SK to nie je take jednoduche.
Ja mam tolo kamosiek co ani pomali nevedeli ako babatko vyzera a teraz su uzasne maminky 😉

mariettka27
15. jún 2008

to je podla môjho názoru o materských pudoch.Lebo sú ženy,ktoré majú deti a nevedia a nechcú sa o ne starat,nedajú im papat,zbijú ich.......Toto je obrovská nespravodlivost voči ženám ako sme my.....My by sme dali za mimi všetko a nie je nám to zatial dopriaté...Ale verím,že aj nám sa to podarí a potom chruminka budeme my najlepšie mamičky na celom svete,že? 😉 😉 😉

chruminka
15. jún 2008

marietka ty chces aby som sa rozplakala ? tak krasne si to napisla... 😵

mariettka27
15. jún 2008

ooo,dakujem,snažím sa 😀 😀 😀
Mna to rozčuluje každý den,že prečo to je tak,ale čo narobíme....
Ja už tiež pomaly pôjdem.Rada som ta tu spoznala...Pomáha to,ked človek vie,že nie je so svojimi trápeniami sám....Pokecáme zasa nabudúce...Maj sa krásne chrumi...papa 😀 😀 😀

chruminka
15. jún 2008

papa marietka a drzim palce ,ked budem mat dakedy vecer cas popisem daco 🙂
krasny nedelny vecer

pointka
16. jún 2008

Ahojte.
Tak dnes o 10.30 mam konecne transfer, z 3 emryi prezili 2, tak mi drzte palce 🙂

kuspitka
16. jún 2008

Ahojte.ako sa mate?
pointka tak ti drzim palce nech je vsetko ok

lenka20
autor
16. jún 2008

ahojte babulky, jeeej, som rada, ze tu bola takynecka - taky, drz sa, vydrz to 😵 😵 😵 a mirusch - mirka vitaj opat medzi nami 😵 😵 😵
kvetuska - si jasna, ale aj tak - drzim palceky nech to sono aj krvicka uz len potvrdi 😵 😵 😵
rosienka - aj tebe drzkam palceky, nech je krvicka pozitivna, inak - ked je negativny test, tak sa druha ciarocka neukaze vobec, ja osobne by som verila aj tej omeskanej ciarke 😉 😵

kuspitka
16. jún 2008

lenka aty kedy ides do heliosa?

kukulik30
16. jún 2008

Krasne ranko 🙂
Kvetka......tak to dnes bude asi oslava na konikovi 😉 uz som vcera nestihla poblahozelat...sice radsej iba opatrne, ale predsa.....tak nech ta krv dnes potvdri to , co uz naznacila 😵
rosienka......mne sa na teste objavila ciarocka tiez az neskor a myslim, ze to nieco znaci, tak nezufaj, krvicka dnes vyjde tiez pozitivne 🙂 veriiiim

hava77
16. jún 2008

ahojte, ja sa vobec neviem dovolat na embryologiu 😠 😠
zatial neviem kedy je ET 😠

kuspitka
16. jún 2008

hava a kde chodis?

hava77
16. jún 2008

do heliku 😀

kuspitka
16. jún 2008

skus neskor o vosmej teraz su odbery ja som stale volala tak.kolko ti ostalo vajek?

hava77
16. jún 2008

kolko ostalo sa dozviem teraz 😉 ked mam na papieri napisane volat 7,30 tak tu saliem 😠

kuspitka
16. jún 2008

tak skus stale volat mozno sa ozvu

hava77
16. jún 2008

kuspitka ja volam z dvoch telefonov naraz 😀

kuspitka
16. jún 2008

tak to je dobre.ja budem saliet zajtra ked pojdem na sono ci je tam babo

kukulik30
16. jún 2008

Kuspitka, aj ty mas dnes sono a krv.....drzim palce, nech sa pridas k babulkam s pozitivnymi spravami 😉

kuspitka
16. jún 2008

zajtra mam sono a krv ano nezaspim dnes vecer.bojim sa velmi

hava77
16. jún 2008

to saliet nebudes, lebo ak ti povie sliznicu vyssiu a este nic nebude vydiet - zaciady vacik ako nam tak budes saliet kym vydrzis do 15,00 😉 to viem z vlastnej skusenosti, ze v zivote mi cas nesiel pomalsie 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre