Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

fedra
18. jún 2008

jaaaj ... a dakujem vam vsetkym babulky za podporu a drzanie prstekov. Este na mna myslite v piatok 😉

Kuspitka, chod este v piatok na krvicku, ze to nic nedas.

mapa73
18. jún 2008

Fedri, ja som stála pri dverách. Som na krátko ostrihaná. Videla som, že vyšla veselšia, tak som si aj myslela, že je to asi dobré 🙂 Fedri ja neviem kedy pôjdem na odber a či vôbec pôjdem. možno tú stimulku zastavíme kvôli možnému OHSS a začnem s ďalšou mrchou a minim. dávkou.
Kočky ja si budem pichať iba 37,5IU, čo je asi iba kvapka, tak ma zaujíma, že či nemám pred tým tu ihlu prestrieknúť ako to píšu vnávode. lebo potom mi asi ostane tá kvapka v ihle.

fcielkafcielka
18. jún 2008

kuspitka - asi v auguste, uvidim podla mrchy

fedri - budeme, velmi! 😉

kuspitka
18. jún 2008

viem.ale ked sme tam dnes rano volali kvoli KETU tak mi povedal doktor ze tam nieje sanca ze som HCG mala stasne male.uz som bola 3krat tehotna a mala som to aspon na hladiny a teraz nic

domcek
18. jún 2008

fedri caves no ako ved uz mam preinfarktovy stav 😝 🙂

mapa73
18. jún 2008

Lauri, kuspitka, tani a ost.ďík za radu 🙂

kuspitka
18. jún 2008

mapa nemas zac.aspon myslim na nieco ine

fedra
18. jún 2008

mapa ... ani ja som tomu uz neverila,ze sa vobec dopracujeme k odberu. Manzel mi povedal, ze mozno tym, ze som to uz vzdala a nemyslela na to, mozno som sa ukludnila a nejako to dorastlo.
Urcite budu vajka a aj odber ... verim ti viac ako sebe,a to je uz co povedat 😝
Nejako to uz spolu dobojujeme, OK ?

hava77
18. jún 2008

ahojte kocky,
fedri to je super sprava 🙂 drzim palce
aj tebe mapka, aby si to stastne dopichala 😉
bianka drzim palce a dlho nas nenapinaj 🙂 🙂 🙂
katy drzim palce 😉 30.6. testujeme 3 tak nech to pre nas vsetky dobre dopadne

fedra
18. jún 2008

babulky ... chcem sa spytat ze ak budeme mat len jedno resp. dva vajka a ak by sa aj oplodnili ... v takomto pripade sa nerobi PK, vsak ? Ved z coho chcu vyberat ?

dyta
18. jún 2008

ahojte 🙂 🙂
pridávam sa do témičky... super názov 😉 😉

hava77
18. jún 2008

vitaj dyta, tak ako uz sa pozorujes ? 🙂

dyta
18. jún 2008

havik, prvé KET som mala stale také pocity v podbrusku ako na mrchu... ale teraz necitim vobec nic.. nic...
len trochu ma bolia krize - aj to len niekedy.. ale absolutne ziadne zmeny... tak ja neviem... 😕 😕
a snazim sa na to nemysliet.. lebo tie sklamania su najhorsie... tak uvidim.. ani testik si nebudem robit

hava77
18. jún 2008

teda, mala si ten ket? 😅

hava77
18. jún 2008

ved to, ze niekto to citi pomaly na treti den a niekto nie 😎 tak sa clovek len sleduje
ako raz napisala kvetka papierikova choroba sa uz zacala aj u mna 😉

baletacka
18. jún 2008

ahojte, môžem sa k Vám pridať? ja 30.6. tiež testujem v pondelok som bola na vklad

dyta
18. jún 2008

áno , min. stredu... a na krv idem uz v utorok... lebo chcem ist na koncert Leniho Krevitza, tak ak by to nevyslo, tak by som sa tam aspon od zlosti poriadne vyskákala 😉 😉

hava77
18. jún 2008

ahoj baletacka, jasne ze sa mozes pridat 🙂
ja som tiez bola v pondelok, do ktoreho centra chodis?

hava77
18. jún 2008

neboj teraz to uz vyjde a na krevitzovi sa vyskacete dvaja 😀

dyta
18. jún 2008

baletik, ako sa citis?... lebo ja nijako 😕 😕 az mi je to cele nejake zvlastne..

dyta
18. jún 2008

havik, ak by to bolo pozit. tak na Krevitza nepôjdem 😉 😉 .. takze su len 2 možnosti... 😵 😵

baletacka
18. jún 2008

chodím do Ke k Hermanovi, bola som prvýkrát, vložili mi dve vajka a ostatné dali zmraziť, cítim sa normálne, ale prsia má začínajú bolieť, ale to je asi z tých hormónov

dyta
18. jún 2008

a kolko mas zmrazených embryjok? čo berieš teraz?... uttroš?

hava77
18. jún 2008

baletacka a prve dietatko mate prirodzenou cestou?

hava77
18. jún 2008

dytka utros 2x2 tbl vkladat 😝 a ostalo nam len zmrzliniatko - na surodenca 🙂

dyta
18. jún 2008

😕 😕 a estrofemy? berieš?
ja vkladám 3X2 uttrog. + 2X1 duphaston + 3x1 estrofem

baletacka
18. jún 2008

beriem utr. len 2 x večer, 3 x 1 estrimax a 3 x 1 duphaston, neviem koľko zmrazili, doktor mi nepovedal, povedal, že to nie je podstatné, v Ke skoro nič ti nepovedia, ale mala som 11 vajok, oplodnili sa 10 a dve mi vložili,
- simonku som mala normálne, bola som 3 x tehotná a 2 x som potratila, teraz mi pomôže iba umelé, lebo asi pred rokom mi zobrali jeden vaječník a ten druhý mi prestáva fungovať, mám toho viacej, lebo už aj na tom druhom sa mi vytvára dermoid, takže neviem ako bude .....

hava77
18. jún 2008

ja ale nie som po kete, ale po normalnom ET, ale ani pri kete sa u nas v centre tieto lieky neberu. u nas len pred ketom ethinylestradiol a potom uz len 2x2utros.....ak sa medzi tym nic nezmenilo. to by vedela povedat kvetka 😉

hava77
18. jún 2008

baletacka neboj bude dobre, embrysteky sa uchytia a hotovo 🙂
a co je ten dermoid 😕

baletacka
18. jún 2008

dermoid je nádor, takže ak mi začne rásť, musia mi dať preč vaječník aj na druhom som ho mala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre