Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kuspitka
15. jún 2008

neboj stale je ta operacia.aj ja som sa bala a nic vsetko bolo ok.ale nakoniec nieco nasli a nemuseli sme ich pouzit

mariettka27
15. jún 2008

môj muž je velmi citlivá povaha,ja ho na ten SPG dostanem,ale on sa toho chudáčisko velmi bojí.....A tiež už nie je najmladší,ved nikto nemladneme,že?

mariettka27
15. jún 2008

som zvedavá ako to je v tom gynfive..Si už aj objednaná chruminka?

kuspitka
15. jún 2008

dostan ho tam com skor tym lepsie.

chruminka
15. jún 2008

marietka ale ked aj on chce babo tak musi pre to daco urobit a on to ma ovela lahsie ako my 😎 ,tak ho pozdravuj a povedz mu nech sa neboji ,prezili to aj iny prezije to aj on....moj bol najprv velky hrdina ale ako sme sa blizili k tomu centru tak stichol a pred vchodom sa mi dokonca priznal ze on sa trocha boji a hambi 😀 ,ale zvladol to.

mariettka27
15. jún 2008

no to mi je jasné,že tam musí čím skôr íst.Ale mi máme ešte jeden väčší problém..... 😖 On je totiž v zahraničí do konca roka a chodí domov len raz za tri mesaice na týžden,a to väčšinou nestihneme nič a ako na potvoru mám vždy ten týžden aj mrchu... 😒 😒

chruminka
15. jún 2008

ano som vlastne sme na 25.6.08 ,vsak aj ja som velmi zvedava potom vam napisem ako to tam prebiehalo a aky mam dojem.

kuspitka
15. jún 2008

ja tu budem zajtra do ruhej a potom utorok pridem ked budem vediet vysledok to bude o stvrtej

mariettka27
15. jún 2008

velmi rada si vypočujem dalšie poznatky a nové dojmy,určite napíš potom chruminka.. 🙂
drahý chce bábo tiež tak velmi ako ja a to už nehovorím ani o rodičoch a svokrovcoch...Svokor dlho vyrýval,bolo to velmi nepríjemné,ale manžel ho vdakabohu schladil,tak teraz sa už nikto hlúpo nevypytuje.A u vás a vašich rodín je to ako babenky? 😉

chruminka
15. jún 2008

no ja neviem ako sa sem cez tyzden dostanem,lebo v praci mi konika zablokovali ☹ a vecer ked pridem domov sa mi uz moc nechce na net.....v robote mi staci 😒
ale urcite sem dakedy mrknem ze co a ako a aj dam vediet co ten gyn-fiv.

mariettka27
15. jún 2008

kuspi,nech ti to dopadne dobre.Budem na teba mysliet v utorok....Potom napíš,že čo a ako... 😉

kuspitka
15. jún 2008

tak moji rodicia pohode uz chcu male ale neviem ako im poviem ze mozno sa to nepodarilo lebo veria ze som tehotna.ale vsetci to beru pohode.

mariettka27
15. jún 2008

pohoda v rodine je polovica úspechu....Hlavne bud v klude a ver,že to vyšlo... 🙂

chruminka
15. jún 2008

no moji rodicia zatial v pohode ,len mama minule sa prvy krat spytala na temu babo ked som jej povedala ze dalsia kamoska caka ...a ona ze a vy kedy budete cakat? reagovala som dost prudko lebo ma zaskocila ...ale pohoda inac nasi nevedia ze ideme do centra....nechcem im nic hovorit lebo mama je taka trosku hysterka 😀
no a svokra ta uz vyse dva roky otravuje ze by chcela vnucatko....vlastne mozno aj viac tak tu som hned na zaciatku schladila pre istotu ja.

kuspitka
15. jún 2008

ale uz aj nasi vravia ze uz je na case uz skoro 4roky manzelia anic.uz ja tiez vravim ze je na case mat babo

mariettka27
15. jún 2008

no tak moja mama sa ma opýtala nedávno tiež dost necitlivo,že: Čo,a deti nebudú??TAk ma to tak dost zabolelo,ale už v poho....Naši tiež nevedia,že chodíme do heliosu,a ked by sme museli podstúpit UO,tak by som tiež nechcela,aby to vedeli...

kuspitka
15. jún 2008

tak nasi to vedia.muzovi rodicia to vedia od jeho mala tak im nic sa neda zatajit

krakulka
15. jún 2008

Ahojte, chruminka, ako citam mame spolocnu temu. U nas tiez nikto o nicom nevie, a ani nechcem, aby vedeli. Sice manzel ma trocha nuti, aby sme im povedali, ze ideme do Gyn-fivua preco, ale ja som proti. Asi to bude tym, ze problem mam ja. Mam nepriechodne vajickovody, zistili mi to pri laparke 19.6. Do centra sme objednany 2.7., tak som zvedava, ako dopadneme. Urcite IVF. 🙂 Este, ze muzicek je uplne zdravy.

chruminka
15. jún 2008

ja im len nechcem robit starosti vsak ich maju sami dost,ale mama vie ze som uz minuly rok na jar chcela babetko a hovorila som o materskej...ale to som si myslela vtedy este ze to pojde sup sup 😎

baby a vy mate kolko rokov ked sa mozem spytat ja uz budem mat tento rok 30 ☹

kuspitka
15. jún 2008

tak u nas to bolo opacne ja som zrava a muz ma problem

mariettka27
15. jún 2008

my sme sa tak dohodli,že to bude medzi nami.Je to velmi citlivá a intímna téma a ja nechcem,aby sa to prípadne moje dietatko niekedy od niekoho dozvedelo...

kuspitka
15. jún 2008

ja ma len 23rokov amoj muz ma 33r

chruminka
15. jún 2008

aho krakulka tak ty chodis do gyn-fiv?Tiez ti ho odporucila dokyna?
kuspi tak vy teda nic nezatajite 😀

kuspitka
15. jún 2008

nie chcem aby mali v tom jasno.a tak nas nikto neotravuje ked vedia co je vo veci.len moja mam to berie az velmi vazne

mariettka27
15. jún 2008

ja mám 27 a muž má 35... 😉

chruminka
15. jún 2008

kuspi tak to si mladucka mas este more casu 🙂 ,ale palceky drzim nech to uz je a hotovo !!! 😵

kuspitka
15. jún 2008

mariettka a ty si odkial?

kuspitka
15. jún 2008

tak to mas pravdu mam cas ale moj muz nie.

chruminka
15. jún 2008

no moj priatel bude mat teraz 31r.

krakulka
15. jún 2008

Moj muzik bude mat 33 a ja 30. 😉 Mame najvyssi cas. My sa snazime o mimi uz 3,5 roka, mam za sebou horm. liecku a 2 roky som odkladala laparku. Mozno som ju mala podstupit uz vtedy, vysledok by bol sice rovnaky, ale boli sme mladsi. No neva, urobime vsetko preto, aby sme mimi mali. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre