Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

mapa73
13. jún 2008

Zabkaevka, držím pace, aby sa krásne oplodnili 🙂

kuspitka
13. jún 2008

musim ist .papa

lenka20
autor
13. jún 2008

kuspit - a co ti vyslo 😅 hlavne tomu prosim ta never, ja by som uz mala mat sedemrocne dieta keby to bola vsetko pravda 😀

mapa73
13. jún 2008

Co ti vyšlo?

kvetka2
13. jún 2008

zabkaevka, držím palce, nech sa vajka dobre oplodnia, najlepšie všetky 😉

mapa73
13. jún 2008

Kvetka gratulujem, zatiaľ len tak, aby som to nezakríkla Tfuj, Tfuj, Tfuj 🙂 a ešte 3 x klopem

kvetka2
13. jún 2008

dik mapka, len klopkaj na drevko 😵

juja
13. jún 2008

Ahojte kočenky 😉

....a čo to tu čítam?? 😕 Kvetka a dnes je sobota, hmmmmmm 😀 😉 ....no tak dobre, dnes bude akože sobota veď ja som sa teraz vrátila zo svadby, tak prečo nie 😉 Kvetka ja sa tak tešííím 😵 😵 v pondelok ti Krajko určite dá peknú fotečku bobíka - bobíkov 🙂

Lenka, Zuzlík....a všetky kočky ahojte 🙂

Gabika pozdravuj prosím ťa Takynku 🙂

Zabkaevka tak ako vajká? 😕

tanitta
13. jún 2008

Kuspit... 😅 ...no pekne... najprv nas tu poblaznis a potom ujdes.. a teraz co??.. nevieme co .... 😎
Na Takynku stale myslim... vikend pred dverami .. v nemocke je to dost ubijajuce.... 😔 ... posielam pozdrav😉

lenka20
autor
13. jún 2008

ahoj juji, aj vy ste svadbili v piatok, aj segrickovci tak..nakoniec to bolo dobre, lebo sme mali celu sobotu na cestovanie a nedelu pre seba domka 😵
teda kuspit - ty si nas tu navnadila, zvedavost nas kvari a teraz ta niet 😀 😀 😀
cau tani 😵

katy2
13. jún 2008

ahojte, bezkyne 🙂

juja
13. jún 2008

Lenka no v piatok-13 😕 no čo na to povieš? 😀 ....v sobotu je pripravená opekačo-gulášovica, teraz bola len rodina na obedík a šup domov....dobre si to vymysleli, tak nech im to šťastne dllllhooooo vydrží 🙂

Tanittka a tebe zase pribudol tt, však? 😵

gabika24
13. jún 2008

ahojte.
baby, tak tu prskám tie bacily, lebo ich potrebujete... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - ináč, dnes ma príšerne bolí hlava, idem si ľahnúť. ale myslím na vás...

lenka20
autor
13. jún 2008

no ja na povery nie som, takze kludne piatok 13-teho, to je od nich rozumne, ze to len takto spravili, aj by som to tiez tak keby som sa teraz vydavala, ale pred 9 rokmi by sa to povazovalo za nieco straaaaasne 😀 😀
ahoj gabi - no len si pekne pospi, migrena je svinucha, aj ja obcas mavam a vtedy len zhasnut, schovat sa pod perinu, hodit dva ibalginy a snazit sa zaspat 😉
no katy ahoj, tak ako to s tebou vyzera, zmazala si si pas, kedy to mas KETik, uz ani neviem, len sa mi mari ze teraz volakedy na vikend, hmmm 😉 🙂

tanitta
13. jún 2008

Leni... bude to nadlsie.. ale u notara by sa to malo dat ako opravne ze...no uvidime... 😠 .....
Jujka.. pribudol prave dnes 😵 .... v piatok je to vzdy +0....
Gabi... ty si teraz az trojnasobne unavena... za seba a za dvojky 😉 ... mas na oddych plne pravo 😉
.. kocky.. pekny vikendik zelam .... aj ked podmracnovy.... aspon sa neuvarime.... paaaaa

katy2
13. jún 2008

ahojte, tak ja mam KET 17.6. o 11,30 🙂

tanitta
13. jún 2008

Katy.. tak to na tento cas naakumulujeme vsetku pozizivnu energiu aj s tehu bacilmi 😉

katy2
13. jún 2008

tant, dakujem 🙂

kuspitka
13. jún 2008

Ahojte.uz som tu ale na skok.

kukulik30
13. jún 2008

Kuspit ahoj, ta co ti vyvestili? 😕 si zmizla ako gafor 😀 a dievcata cakaju...

kuspitka
13. jún 2008

co myslis do heliosu som nevolala len vestici na stv 😀

gabika24
13. jún 2008

no tak tá moja hlava trochu povolila, musela som ale kávičku...
taky ide v pondelok na sono, písala mi sms. nemohla som s ňou volať, lebo mi blbne mobil 😠 - vlastne nemôžem volať s nikým 😅
ešte sa mi trochu točí hlava, tak som ani malú nemohla vziať von... ale inak som v pohode...
tanittka, pekne ti pribúdajú tt
katy, teraz to vyjde 🙂

takyna
13. jún 2008

ahojte kočky, moja spolubývajuca trpitelka na izbe mi pozica pc s internetom, a konecne sa mozem, ozvat, este som v nemocnici, zacina vikend a bude tu uktutne pomaly bezat cas, ale bobacik hadam nejako so mnou vydrzi, v pondelok idem na sono, a neviem este kedy ma pusia, s toho hematomu obcas zaspinim, ale vraj to môze byt tak uvidime, velmi mi chybate, a dakujem , ze na mna myslite 🙂

ell7
13. jún 2008

Ahoj takynecka,

rada ta tu "vidim". Som rada, ze bobacik sa drží a ty tiez. No v nemocke je vikend nekonecny, ale co uz clovek nespravi pre bobacika 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

takyna
13. jún 2008

ahoj ell, vidim, ze ste zalozili novu temicku, jupi, stastnu 😵 , prave som si docitala co mate noveho, same tehu vysledky dufam, źe budu, Gabca zajtra ti zavolam, baby drzte sa mi tu, tesim sa ......tehu vírusík posielam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hava77
13. jún 2008

ahoj taky, no konecne 🙂 uz si nam chybala!!!! 🙂
no tu nemocku ber tak ze nieco za nieco: za nemocku budes mat bobika 😉 a ako sa vravi vsetko zle je na nieco dobre 😉 drzime ti palce...opatrujte sa...pozdrav kolegynku na izbe 🙂

takyna
13. jún 2008

ahoj hava, ako sa mas, uz si vkladala, neviem ako sa s notebookom robi, neviem dat ani otaznik, tak sa ospravedlnujem, a ide mi to pomaly, chybate mi strastneeeeeeeeeeeeeeee, neviem sa dockat ked ma pustia s tohto azilu.......

hava77
13. jún 2008

no ja som mala v stredu odber - 21 kuskov. v pondelok alebo utorok ideme vkladat 🙂
tak nam drz palce, aby som dopadla ako ty 😉 samozrejme nemyslim tu nemocnicu ale bobika 😀

takyna
13. jún 2008

havka budem na teba mysliet a drzat ti palce, kvetka vyzera to zaujimavo dufam, ze ti krvicka potvrdi ten testik, tanitka si ok, napiste mi ako sa mi vsetky mate, zajtra sa skusime napojit, pekne videndove dnicky, packo, tehulovsky vírusík ešte raz pre všetky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hava77
13. jún 2008

takynka drz sa a cim skor sa ozvi 🙂 vyhlas nude vojnu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre