Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

dyta
22. jún 2008

fedra,
drzim silno palce, bobaciky budu bojovat, uvidis 😉
pointka, musis vydrzat, ja mam za sebou 3.stopen hyperst.syndr.
a ziadna sranda to nebola 🙄

pointka
22. jún 2008

dyta, ja som ohss mala v januari, vtedy som na transfere nebola, teraz mam od vtedy 1. ket

dyta
22. jún 2008

Hm, ja spm bola na IVF vo februari.. Hned sa dali embryjka zmrazit a ten
dalsi cyklus som preckala bez liekov , no a teraz uz mam za sebou 2KEt... V utorok idem na krv ,tak uvidim

maahuliena
22. jún 2008

Dobrý večer želám 🙂

ako sa mávate, idem čítať, bo ani prehľad už nemám.. 😒

mimusa4
22. jún 2008

ahoj mahu, aj ja som len teraz došla..tak čítam pozadu 🙂

lenka20
autor
23. jún 2008

ahojte babulky, dobre ranko, vidim, ze ste stihali cez vikendik aj pisat 😵
fedruska gratulujem ti k dvom kraasnym 1-kovym embrijkam a verim, ze bude transfer a hned potom tehuuuuu 😵 😵 😵
miruska - moj manzel mal pred 6 rokmi katastrofalny SPG, hrozny, takmer uplne nepohyblive spermose a morfologia hroza.....mal depku ako hrom, nevedel sa s tym vyrovnat...potom sa mu to zrazu zlepsilo a neviem, cim to bolo, nic takeho nezmenil, neuzival... skratka hop a bol tu normalny SPG. krajko vravel, ze sa to stava, ze muz ma v urcitych zivotnych fazach niekedy horsi a niekedy lepsi SPG. tak si myslim, ze aj u tvojho manzela sa to este moze zlepsit, vyskusajte ten tribulus terrestus - aj moj manzel ho berie, ale kvoli cviceniu na svaly, ale ma aj ine ucinky 😉 dostat ho vo vitalande, kde predavaju vitaminove doplnky pre sportovcov...
inak baby ja mam MS uz 12.den - mirus, ta tvoja prisla asi ku mne 😀 - od piatku je taka normalne silna, uz jej mam tak akurat dost, svinucha, otravuje mi zivot a este par dni a som vykrvacana 😝

katy2
23. jún 2008

Dobre ranko, bezkyne! 🙂
vsetkym cakatelkam a stimulantkam drzim palce..... 😵

lenka20
autor
23. jún 2008

ahoj katy 🙂 ako tehulkujes 😉 citis sa dobre, dufam, ze ano 😵

katy2
23. jún 2008

leni, ahoj, ja sa nepozorujem... nic mi nie je, ziadne priznaky, ani take, ake boli pri minulom KETe. Vobec nic... ale nechala som to volne plynut... Bude ako ma byt... ja s tym uz nic nenarobim.....

lenka20
autor
23. jún 2008

drzim ti palce katulienka 😵

katy2
23. jún 2008

dakujem... 😵
a ty ako? nejako stracam prehlad 😒

kukulik30
23. jún 2008

Lenka, Katy krasne ranko 😉
Lenka, to s tym spg si ma potesila, musim poslat mojho manzela, nech si to precita, lebo aj on si mysli, ze to s nim nie je mozno az take zle a par krat podotkol, ze by bol rad isiel na kontrolny spg, len tak pre srandu /to su jeho slova 😀 /, aky by bol vysledok, kedze mal zhorsujucu tendenciu spg, ale zase na druhej strane ....to by som uz asi otehotnela aj prirodzene,nie? ....ak by sa to zlepsilo 😉 Ja si tiez myslim, ze to ovplyvnuje vela faktorov, a MM zmenil aj pracu, ma u kludnejsiu, i ked on je stale workoholik 😀 , myslim, ze je aj vo vacsej psychickej pohode, tak ktovie 😕

kuspitka
23. jún 2008

Ahojte ako sa mate?
Katy ako:?

katy2
23. jún 2008

kuspitka, nijako zvlastne sa necitim... nejako to neriesim... bude ako ma byt...
tebe drzim palce na dalsi KET, aj ked sa mi zda, ze je to strasne rychlo po IVF.... Ale hlavne, nech dobre dopadne.... 😵

kuspitka
23. jún 2008

katy dakujem aj tebe drzim palce.chceli sme to takto tak uvidime.len teraz si dame vlozit dve.

lenka20
autor
23. jún 2008

katuska ja idem brat prednison...2 mesiace.. a potom dalsia stimulka asi september...
kukulik - veru je to sranda s chlapmi, ale ved ked chce tak nech si ho da spravit znova, uz len tak pre info.....nam doky povedal, ze muzovi sa SPG meni cely zivot, lebo spermosky sa tvoria stale nove, takze varka z r.2008 moze byt lepsia ako varka z r.2007 😉
a ty ako kuspit, papas kuzelne tabletky 😉
ZULINKAAAA - thuj thuj thuj popluvam ta pre stastie na dnesne statnice, aby si ich zvladla bez ujmy na dusevnom zdravi 😵 😵 😵 😵 ze ich spravis o tom nepochybujem 😉

kuspitka
23. jún 2008

lenka ano papam a teraz sa sustredim na babo.to je teraz dolezite.a ty co ako sa mas?

lenka20
autor
23. jún 2008

vsetko ok kuspit az na tu 12-dnovu mrchu, ta mi lezie na nervy a pekelne 😠

takyna
23. jún 2008

Ahojte kočky 🙂 , prajem vám nech sem prídu samé pozitívne správičky, budem vám držať palce a myslím na vás stále 😵
posielam tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka20
autor
23. jún 2008

ahoj takynecka, ako sa ma moja tehulka 😉 😵 dufam, ze krpec poslucha 😉

takyna
23. jún 2008

Leni ahoj, zatiaľ asi áno, v piatok bol ok, aj fotečku nám dali, nešpinila som , ale cysty je skoro 8cm, 😔 vo štvrtok idem na kontrolu, uvidíme či rastie , alebo sa konečne unormálila, a ešte jedno, dnes som si vstala na váhu a mám o 1-kg menej 😀

takyna
23. jún 2008

leni a prečo musíš brať prednison?genetika vám vyšla ok nie?

kukulik30
23. jún 2008

takynka 😵 caves tehulka 😉 to je fajn, ze uz sa to ustalilo, len ta cysta neporiadna 😠 ...hadam si da povedat a pekne sa vstrebe a budes mat uz pokoj 😉

tanitta
23. jún 2008

Ahojky...
dnes to vizera na riadne peklo 😠 ...
...Taky ty ma s tymi tt tusim dobiehas 😀 .....
Katy... mas pravdu uz je rozhodnute... ale je fajn ze to beries nestresovo 😉

zuzla80
23. jún 2008

Ahojte 🙂 aspoň tak na rýchlo vás pozdravujem
Taky teším sa, že ste s drobcom v poriadku. A dúfam, že s prácou to nepreháňaš 😕
Lenik ahojky, ach ta tvoja nešťastná mrcha, nie a nie ti dať pokoj. Ja mám dosť keď mrším 7dní, už to sa mi zdá veľa a 12 😲
Fedri držím ti palce na transfer. Som rada, že sa podarili aspoň tie 3vajka, a určite z nich budú krásne detičky-dvojičky 😉
Zulinka aj ja ti držím dnes palce na štátnice tfuj tfuj tfuj
Mirush podľa mojich informácií sa spermie obmieňajú každých 70dní, čiže to čo bolo pred cca 3mesiacmi môže byť úplne iné. Možno by stálo za to zopakovať spermiogram o 3mesiace a možno sa nejaký víťazy nájdu 😉

takyna
23. jún 2008

kukulík júj keby to tak bolo, bola by som veľmi šťastná 🙂

kukulik30
23. jún 2008

dnes bude riadny hic, tak sa ideme chystat von uz teraz 😉 papa zatial opatrujte sa vsetky snazilky
a tehulky 😵

kvetka2
23. jún 2008

ahojte babulky 🙂
zulka držím palceky na statnice, ty budeš hrooozne mudra 😎
fedri, dnes budes mať transfer však?, držím palceky. A prajem krásne zdravé babatinko/a za 9m 😵
lenka, ta tvoja mrcha, to je sila. Dufam, že ti to už prejde
taky,tanittka ahojte tehulky 🙂

takyna
23. jún 2008

tanit už to nestihnem 😉 rada ti ponechám prvé miesto 😵 , zuzlík ahoj ako pokračuješ?, kvetuška zajtra , že dáš do albumíka krásnu fotečku, kukulík už si ten hic aj za nás 😉

zuzla80
23. jún 2008

Taky v nedeľu začínam s Proverou 🙂 sa teším aj stresujem 😅
Kvetka ahoj, ako všetko v poriadku? Pripravená na zajtrajši príval emócií 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre