Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kuspitka
16. jún 2008

hava tak velmi dufam ze to vyslo bola by som velmi rada -moj muz veri tomu ze sa to podarilo verim aj ja.ale uz chcem mat istotu lebo tehotensky test mi nic neukazal

hava77
16. jún 2008

mne tehotensyk test po kete ukazal taku slabu ciarocku, ze som ju nemohla ani odfotit, takze to bola este vacsia neistota. podstatne je ze si este nedostala mrchu. ja som ju pri prvom ivf dostala uz na 8 den po ET 😠
takze som nemohla ani snivat.......

kuspitka
16. jún 2008

mne meska 6den .ale mne meska stale .tak neviem obcas mam bolesti ale niesu silne

hava77
16. jún 2008

takze ET dnes 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 drzte mi palce 🙂 pa

kuspitka
16. jún 2008

dobre budem drzat velmi.papa

fedra
16. jún 2008

ahojte babenky.
Tak som prisla z Heliosu a opat sa mi potvrdilo, ze u nas sa poserie co sa moze. Prestala som reagovat na stimulaciu. Od 10 DC folici vobec nepodrastli, naopak aj tie co boli sa zmensili. takze je vobec otazne, ci vobec nejake vajicka budu /zrejme ani nie/ a ak aj, akej budu kvality.
Som z toho dost zufala ☹
Dnes som 14 DC a najvacsi folik na len 14mm, potom asi 12 a 11 mm. Ostatne sa tak zmensili, ze su uplne malilinke. Krajko vravel, ze to uz nejako dobojujeme, no uz hovoril o dalsej stimulacii ...

Aka dlha musi byt pauza medzi jednotlivymi IVF ?

kukulik30
16. jún 2008

havka......super 😵 a vies aj kolkych bobacikov budu vkladat, ci este nie??? takze potom oddychovat a bude dalsia tehulka 😵

kuspitka
16. jún 2008

fedra to mi je luto velmi.
mne krajko povedal ze na dalsiu musim ist ked sa toto nepodari.az vtedy ked mi pride mrcha a zas cakat na pistovnu

fedra
16. jún 2008

a nie je tam nejaka vacsia pauza potrebna ?

kuspitka
16. jún 2008

asi 3mesiace neviem presne.

kukulik30
16. jún 2008

Fedra, myslim, ze pauza je 3 cykly....je mi to luto 😔 , ale snad sa este moze podarit, ci nie?

kuspitka
16. jún 2008

a este ked ti budu robit testy aby si boli isti preco sa ti netvoria.mozno aj dlksie teraz budu mat dovolenku tak asi vsetko budu davat na september neviem .nechcem ta plasit

hava77
16. jún 2008

fedri uvidis, ze nakoniec budes milo prekvapena 😉 nehadz este flintu do zita. dnes ti este zvysia davku atrosicku este snad podrastu....

kuspitka
16. jún 2008

hava ma pravdu este mozu sa zobudit ked daju davsku vadsiu

zuzla80
16. jún 2008

Ahojte kočky 🙂
Kvetuška vieš aká som rada, keď som čítala tvoj príspevok. Nesmierne sa s tebou teším, a verím, že sa to konečne podarilo aj vám. Vidíš a to si tu nedávno "nariekala", že si ešte nikdy diaľnicu nevidela. Veľmi ti Kvetka dneska držím palce, a dnes to bude na 100% pozitívne tfuj tfuj tfuj 😉
Takynka ani nevieš ako sa teším, že som ťa tu opäť zahliadla. A s prácou to nepreháňaj, a myslí na drobčeka 😉
Havka držím palce na transfer, nech sa drobček pekne uchytí.
Fedruš neboj, McGuyver niečo určite vymyslí a nejaké vajka sa určite nájdu. Určite to nevzdávaj, ešte nič nieje stratené. Držím ti palce.

Lenik, Jujka, Tánička ahooooojte. Baby neviete, či v Helíku nebudú mať náhodou dovolenku cez leto. Doteraz nezvykli mať však? Len dúfam, že sa mi kvôli tomu neodloží IVFko 😒

fedra
16. jún 2008

vacsiu davku mi dali uz od stvrtka a takmer vobec nepodrastli.
Horsie je, ze uz ani nemam lieky, tak mi predpisal len Merional 2 prasky na zajtra. Ste mile,ze ma utesujete no asi to uz velmi nema zmysel.
Vobec nechapem, co sa stalo, ved ked som stimulovala na IUI clostilom, mala som vzdy po 4 folikulky, pekne velke. A teraz toto. Ani on tomu nerozumel, preco sa to v strede stoplo ...

lenka20
autor
16. jún 2008

zuzlik, urcite nebudu mat dovolenku taku, ze by sa nerobili IVF-ka 😉 nebojkaj 😵
babule dnes som sa dozvedela, ze genetika je uuuuuplne v poriadku, tak som velmi rada 😵 😵 😵 😵 😵 aj ked tym padom sme zas na zaciatku a teraz uz nik nemoze ani tusit preco sa nedari a preco potracam......mam uz spravene uuuuplne vsetko a vsetko je negativne...
fedruska - nebojkaj, krajko ti zvysi davku a nieco z tych folickov bude, aj mne vzdy zacali pekne rast a potom sa spomalili, ale nakoniec z nich vzdy nieco bolo, tak neboj, len potrebuju cas aby dozreli, budes asi stimulovat o nieco dlhsie, ale aj ja som zvykla mat odber az okolo 16.-18.DC. ber si priklad z nasich tehuliek, mali kazda len par vajok a ake su z nich krasne embrijka v brusku 😉

fedra
16. jún 2008

lenka ... som rada,ze vysetrenie genetiky dopadlo dobre. Super.

Vies, ani on tomu uz moc velku sancu nedava, aspon co som na nom dnes videla ... mne tie foliky nerastu ale zmensuju sa. A otvorene uz hovoril o dalsej stimulacii, takze asi velmi nema zmysel davat tomu plane nadeje. Vravel,ze ak aj budu nejake vajka je otazne akej budu kvality.

zuzla80
16. jún 2008

Ahoj Lenik, aj ja sa teším s tebou, že genetika je v poriadku 😵 😵 😵 Nebude ten problém predsa len v tej hematológií? Už si Lenik absolvovala to kontrolné vyšetrenie čo si mala mať? Verím Lenik, že ono to raz príde - vieš ten uzlíček lásky 😉
No mne inak konečne mršina dorazila, tak by som to v pohode stíhala IVFko pred dovolenkou, tak ja dúfam, že nebudú mať v Heliku celozávodnú dovolenku 😀

Fedri ja som napr. mala odber 18DC, stále to môže ešte dobre dopadnúť 😉 Musíš veriť

fedra
16. jún 2008

nejako sa to uz ani neda ... verit

kukulik30
16. jún 2008

lenka, tak chvalabohu, ze je vsetko nagativne.....i ked teraz ste znova na zaciatku, ale treba verit, ze to uz musi vyjst 🙂

cikyta
16. jún 2008

Ahoj fedra....Idem na druhé IVF po 3 mesiacoch. Oni by mi to urobili v sanatoriu aj hned , ale poisťovna to schváli, až ked počkám 3 mesiace,takže tak.

takyna
16. jún 2008

Ahojte kočky, takže idem už chvalabohu dnes preč s nemocnice, púšťajú ma domov, malý bobáčik má 1cm akcia srdiečka tam je, hematóm sa vztrebal, ale cysta na lavom vaječníku je vačšia už má 6cm môže to byť vraj neskôr problém, neviem či ste mali cysty niektorá, ale to bude tými hormónmi, keď sa aklimatizujem konečne doma tak sa ozvem na koníka, ďakujem všetkým vám za podporu , Leni som rada, že genetika je super 🙂 pá 😵
a tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kuspitka
16. jún 2008

takyna to som rada .tak sa tesis velmi domkov.

takyna
16. jún 2008

Babulky moje zlaté, hava držím palce pointka na vklade, aj ostatným kočkám, len pozitívne 😀 správičky, už bežkám pppppppáááááááááá,,,,,,,,cmuuuuuučkkkkkkyyyyy..............................pááááááááááááááááááááááááááá 😀

kukulik30
16. jún 2008

Taky 😵 😵 😵 si ma potesila....tie cysty som mala aj ja , je to s hormonov, boli dve a pocas tehu sa vstrebali....tak hadam to bude aj u teba tak 😉 drzkaj sa a hlavne oddychuj 🙂

kuspitka
16. jún 2008

tak aj mna to bude cakat.

lenka20
autor
16. jún 2008

jeeej takynecka, to je super, ze ta uz pustaju domkov, uz sa na vas urcite doma tesia 😵 😵 neboj bude to ok, vela zien ma v tehu cysty, aj tanicka ma cystu, skus sa jej popytat 😵
inak teta geneticka mi povedala, ze aby som prisla za nou ked budem tehotna v 15tt, ze urobime vysetrenia babatka, kedze asi bude po ICSI, ze teraz boli na nejakej konferencii v modre a tam ich instruovali ohladne IVF-tehuliek, ze sa im ma venovat zvysena pozornost....
fedruska - zly zaciatok, dobry koniec, kukni na takynku, zo zaciatku to vyzeralo vselijako, neboj, nejake vajka budu, mozno ti ten merional spravi lepsie, niektore zeny lepsie reaguju na tieto obycajne lieky... ja verim aj za teba, ze to este bude OK 😉 no a vies, treba to cele brat s rezervou, prva stimulka je vzdy skusobna... a krajko hovori o druhej stimulke urcite preto, aby odviedol tvoje myslienky inym smerom, aby si sa teraz nestresovala, lebo stres vajkam neprospieva. pi teraz vela vela vodicky, ta pomaha bunkam rast, tak aj vajkam pomoze 😉
zuzlik - ano, bola som na kontrole na hemato a vsetko vyslo dobre, len malicko znizeny faktor 12 ale to je vraj uplne v poriadku, aj trombocyty vysli dobre... takze tam to nebude.

juja
16. jún 2008

Ahojte babenky 🙂

Lenka chvala bohu, že genetika je v poriadku 🙂 ..musí to byť náhoda, že sa vám nedarí alebo ja už neviem...len už nech sa tá smola konečne prelomí a .... 🙂
Zuzlík ahoj...tak blahoželám ku mrche - si dala na čas 😉..takže idete do toho? ...držím palce do tretice všetko dobré 😵 .... dovču isto nebudú mať v Helíku, budú sa striedať Krajko s Gáťovou a vraj je tam aj nejaký nový doktor, len toho som ja ešte nevidela
Taky no sláááááva, že ideš domkov....len to nepreháňaj s robotou...pekne všetko v kľude, jo? 😕 😉

kuspitka
16. jún 2008

juja a to ti kto povedal ze tam je novy doktor?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre