Bolesti na druhý deň po embryotransfere
18. dec 2017
Ahojte. Baby som 2.den po ET a mam bolesti v podbrusku a akoby vo vajecniku, ale len pri chodzi, inak vobec nic. V den vkladu a aj ten dalsi den bolo vsetko v pohode. Neviete co to moze byt?
Ahojte. Baby som 2.den po ET a mam bolesti v podbrusku a akoby vo vajecniku, ale len pri chodzi, inak vobec nic. V den vkladu a aj ten dalsi den bolo vsetko v pohode. Neviete co to moze byt?