Bolesti po ET ?
11. nov 2018
Ahojte som 7.den po ET,od 5 dna mam bolesti v podbrusku,dvakrat mi prislo na zvracanie a rychlo sa zadycham je to v poriadku???
Ahojte som 7.den po ET,od 5 dna mam bolesti v podbrusku,dvakrat mi prislo na zvracanie a rychlo sa zadycham je to v poriadku???
kazda zena je odlisna, a taktiez aj jej reakcia na takyto zasah do tela... bolest v podbrusku, pocit na zvracanie, to moze byt priznak tehotenstva, ale aj nemusi, vela je to aj v psychike, telo si na zaklade psychiky dokaze taketo stavy navodit aj same... ved pockaj este par dni, a uvidis, ci si tehotna alebo nie 🙂