Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bolesti po odbere

dadka0110
15. máj 2016

Ahojte... chcem sa opytat ci ste mali niektora bolesti po odbere....nemyslim OHSS ci jak to je ale.... od odberu mam bolavy pravy vajecnik..najlepsie je len ked lezim lebo akonahle zajdem na wc a spat tak mam potom strasne bolesti ktore mi vystreluju az do nohy....na 3.den po odbere som bola aj na sone a povedali len ze mam zvacseny vajecnik .... zajtra by som mala mat ET ale asi to do zajtra neprejde a budeme to musiet odlozit 😶... mate niekto podobne skusenosti?

gir
15. máj 2016

Mne sa tak začínal OHSS, za normálnych okolností má vaječník 3 cm, ja som mala 10 cm, oba. behom 3 dní som mala brucho ako v piatom mesiaci. Bolo mi zle na žalúdku, pretože sa mi zadržiavala v bruchu voda. volala som Dr. do centra, povedal mi, že mám prestať brať lieky a že to prejde. Neprechádzalo a je sprostá až keď som začala zvracať aj keď som sa len vody napila, išla som na pohotovosť, skončila som na týždeň v nemocnici. Nič nepodceňuj ale keď ideš zajtra do centra, tam ti pred vkladom spraví sono, budeš vedieť čo a ako. Držím palce , nech a to prilepí ... 🙂

dadka0110
autor
15. máj 2016

@gir no ja som uz bola na sone a povedal ze to nieje OHSS...ani nabeh....len ze mam zvacseny vajecnik.... 😏

gir
15. máj 2016

Možno je len citlivejší po odbere, neboj sa, vklad ti nespravia keby sa im niečo nezdalo. Veľa šťastia 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli