☹
áno,bola som v iscar 😉
áno, iscar
Áno Gyn- Fiv
Áno, Gyn- Fiv
NIe, po zvazeni vsetkych okolnosti som sa rozhodla pre CZ.
áno, Ferticent.
Ja na antilskej a v repromedica teraz idem di brna reprofit
Ano, gyn-fiv
Ano iscare BA a teraz idem do brna reprofit
Ano, Repromedica
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
áno,bola som v iscar 😉