Ahojtee najde sa tu niekto kto ide alebo bol na Ivf? Maj/jun.
@lilkim1 ano ano zajtra maju volat 🙂
@pettrisa držím palce aby ich bolo co najviac 🤗✊🙏
@lilkim1 takze z 12 vajicok sa oplodnili 10 🙏🙂 vo stvrtok vklad
@pettrisa paráda teším sa s tebou a budem ti silno mocno držať palce ✊✊✊✊🙏
@lilkim1 dakujeem 🙂
Ahojte žienky.. pridam sa k vam 🙂 my sme mali embriotransfer teraz 12.5 na den matiek 🙂
@weja55 a uspesne? 😊kam chodis do centra?
@pettrisa ano uspesne 💖💖💖 v 5tt som. Buducu stredu mam ist na kontrolu ze mi uz aj knizku da ak bude vidno srdienko 🙂 Do Martina-Helios ..
@weja55 tak super blahozelaam ❤️ To bolo vase 1. IVF?
@pettrisa dakujem krasne. A ano, uplne prve 😊
@weja55 tak to je super 🙂
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
@lilkim1 ano ano zajtra maju volat 🙂