Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

pechlinka
7. feb 2013

Ahojte baby...tak v nedelu mam výber vajicok....🙂 otazocka...je normalne ze ma dost intenzivne picha ...lavy vajecnik...?...stimulovala som Gonalom, Luverisom a Cetroide... 🙂

martinazvo
7. feb 2013

@pechlinka ano, je to normalne, su nastimulovane, to preto... neboj 😉

poppy28
7. feb 2013

@bique ja sa budem snazit 🙂 ved nemam xy pokusov to stale skusat 😉 a mas pravdu bat sa budeme vzdy 😀 aspon ja sralo urcite

poppy28
7. feb 2013

@pechlinka ano moze ta pichat to bude stimulkou a pichat ta bude este dlho 🙂

sisajojo
7. feb 2013

@poppy28 zvladam ako kedy 🙂 ale mam vela pomoci okolo seba kazdy den ma niekto pride pozriet

pechlinka
7. feb 2013

@martinazvo Dakujem...moja...je to dost ostra bolest...aj dnes na UTZ...to dost bolelo.. :(

pechlinka
7. feb 2013

@poppy28 No...v nedelu idem na vyber vajicok...bude to boliet aj potom?.. :(

martinazvo
7. feb 2013

@pechlinka aj mna bolelo a to som mala len 3 vajicka... oddychuj

martinazvo
7. feb 2013

@pechlinka ano mna to bolelo aj po odbere a este aj po vklade par dni...

pechlinka
7. feb 2013

@martinazvo No..nevadi...hlavne..ze sa ti to udrzalo... 🙂 testiky mas krasne..🙂 zajtra ides na krvicku?...drzim paste...urcite budes mat krasne HCG.. 🙂

martinazvo
7. feb 2013

@pechlinka dakujem, dufam ze bude vsetko ok a zajtra konecne vyslovim tie 2 krasne slova 😉

poppy28
7. feb 2013

@sisajojo tak to je vyborne tak ti zelam vela vela trpezlivosti a vela zdravicka 🙂

poppy28
7. feb 2013

@pechlinka ano mozu ta dost bolet vajecniky aj po odbere budes dva dni ubolena je to tym, lebo beries tie stimulacne injekcie a vajecniky mas naplnene vajkami cim ich mas viac tym viacej ta to moze boliet, kam chodis do centra?

poppy28
7. feb 2013

@martinazvo urcite to dobre dopadne budem na teba mysliet 🙂

nomxxx
7. feb 2013

@pechlinka mne teraz pri druhom odbere vyberali 14 vajek, a bolelo ma to aj pred odberom, aj po odbere, ale do vkladania to už bolo v poriadku 🙂 ...dokonca som po odbere trochu krvácala

pechlinka
7. feb 2013

@martinazvo Urcite ano.. 🙂

pechlinka
7. feb 2013

@poppy28 No..dufam..ze sa ta bolest bude dat...vydrzat..🙂 chodim do Gyn-fivu.. 🙂

pechlinka
7. feb 2013

@nomxxx No..uvidime...aku budem mat urodu ja..🙂

denulka85
7. feb 2013

@katuska54 ahoj chcem sa spytat tebe tiez davali mrazene embryo na pk a neprezili? aj mne dnes mi volali s caru takze rozmrazuju dalsie tri aby v sobotu mohol byt ket a tebe to hned vyslo ?

poppy28
7. feb 2013

@pechlinka urcite nie je to take hrozne, ak budes mat bolesti daj si nejaku tabletku to mozes bud brufen alebo nieco co mas doma

poppy28
7. feb 2013

tak som si uz dala fotku aj ja 🙂

martinazvo
7. feb 2013

@poppy28 dakujem pekneee 🙂 🙂 🙂

sisajojo
7. feb 2013

@poppy28 dakujem 🙂 aj ja Vam vsetkym zelam uspech ,urcite sa to podari 😉

zuzu1122
7. feb 2013

@sisajojo vsetky pred tym boli tiez v brne? az na 4ty krat?? boze, ako si to zvladla... mne keby to nevyslo tak ja sa zrutim... ☹

makovicka53
7. feb 2013

@bique jeej pekne meno ste vybrali 🙂 ja sa chystam na KET tento mesiac akurat v pondelok idem zmerat sliznicu...

sisajojo
7. feb 2013

@zuzu1122 prve 3 boli v anglicku a 4 bolo v Brne

zuzu1122
7. feb 2013

@sisajojo kiez by aj toto nase bolo to stastne... inak vela babuliek co tu pisali tak absolovovali vela ivf a az v brne im to vyslo 🙂

bique
7. feb 2013

@makovicka53 tak drzim palceky...je plodne obdobie, takze tentoraz to urcite vyjde 😉 🙂

poppy28
8. feb 2013

@zuzu1122 nesmies takto rozmyslat ze keby sa to nepodarilo tak... musis to brat tak ak nie teraz tak nabuduce mate este mrazene embrijka?

pechlinka
8. feb 2013

@martinazvo Ahoj....no...co ako?...este nevies vysledok?... drzim paste..🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre