Čakanie po transfere v septembri 2016

wewulik
30. sep 2016

Ahojte kocky je tu momentalne niekto kto caka na vysledok???Ja som bola na transfere 26.9.

dasena
30. sep 2016

@wewulik ahoj,ja som mala ket vcera,takze tiez cakam ako to dopadne

wewulik
autor
1. okt 2016

Ahoj tak drzim palceky ako sa citis?
@dasena

dasena
1. okt 2016

@wewulik nijako zvlast.obcas zaboli v podbrusku,ale to bude progesteronom.nechcem sa nejako sledovat,nerobi to dobrotu,ale hrozne ma steklia prsty,uz by som testovala 🙂
😉

dasena
1. okt 2016

@wewulik a ty co.ako sa citis?

wewulik
autor
1. okt 2016

Ja podobne nic zvlastne stale cakam trosku ma pichalov podbrusku a vcera trochu krize neviem ci uz mam daco citit.😁

wewulik
autor
1. okt 2016

@dasena aj prve babo mas z umeleho?

dasena
1. okt 2016

@wewulik ano,prve mam tiez z umeleho.a vyslo prave ket.takze verim,ze sa bude história opakovat.
Tie priznaky si nevsimaj niekto to citi,iny nie.nesustred sa na to.ktory den si?mala si et ci ket?

sisikiki
1. okt 2016

Ahojte, ja som mala KET dnes, prve bolo neuspesne, tak snad to vyjde tentokrat 🙂 drzim vam palce 🙂

wewulik
autor
1. okt 2016

@dasena Ket v pondelok snazim sa na to nemysliet.

wewulik
autor
1. okt 2016

@sisikiki silno drzim palce.Ako dlho si cakala po prvom neuspesnom kym si do toho isla znova?

dasena
1. okt 2016

@wewulik cize mozno v pondelok by si mohla skusit test.ci? Ja som pred tym mala na 6.den pozitivny test,ale neviem ci budem robit aj teraz

dasena
1. okt 2016

@sisikiki drzim palce ,nech sa pekne zahryzne 😉

dasena
1. okt 2016

@sisikiki kam chodis do car?

wewulik
autor
2. okt 2016

@dasena neviem stale rozmyslam ci urobit alebo nie podl mna je aj skoro zajtra

dasena
2. okt 2016

@wewulik no ved uvidis,ja som v 5.den lahla do postele s tym,ze som bola presvedcena o tom,ze som tehu,na druhy den mi to test potvrdil

wewulik
autor
2. okt 2016

@dasena ja sa prave toho bojim ze niekde vo vnutri citim ze to nevyslo

dasena
2. okt 2016

@wewulik mozno je omylny ten pocit. 😉 tak este vydrz 🙂

sisikiki
2. okt 2016

@wewulik cakala som 2 mesiace,1 cyklus som si chcela nechat pauzu

wewulik
autor
5. okt 2016

Babule ako?

vmm1986
5. okt 2016

ja som 9 deň po transfere ( mala som mrazene) a dnes mi test vysiel negativne ...bez ziadneho naznaku ducha..nic ....takze ja asi nič :-/
ty ako @wewulik?
Kam chodis?

wewulik
autor
5. okt 2016

@vmm1986 ahoj 9 den je podla mna strasne skoro kolkeho ti vkladali?Aj ja som mala mrazene a vkladali sme 26.9. Este som netestovala.Nezufaj to ti nemusi ukazat vraj to pri mrazenych trva dlchsie.Ja chodim do iscare a ty?

vmm1986
5. okt 2016

mne 25.9.
Musim sa priznať, ze už sa v tom fakt nevyznám, niekto napíše, že už by to malo byť vidieť , iní zase že nie 🙂 ., tak fakt neviem ....
Ja chodim do GF v BA.
Tak verím, že máš pravdu, že to trvá dlhšie ....dnes som mala dostať mrchu, ale zatial nič....ale to tiež môže byt utrogestanom , vraj niekomu oddialuje

dasena
5. okt 2016

@wewulik tak ja som dnes testla,je to 6. den od ket

dasena
5. okt 2016

Zas ten vnutorny pocit vyhral,uvidime este dalsie dni.nerobim predcasne zavery

wewulik
autor
5. okt 2016

@vmm1986 ja mam dostat zajtra tak uvidim.ty si ale dnes 10 den nie?Vies ono ako komu niekomu ukaze niekomu nie.Kedy mas krv?Citis nieco?

wewulik
autor
5. okt 2016

@dasena jeeeeej je tam potichucky gratulujeeem.ja som este netestovala.Vkladali ste jedno?

dasena
5. okt 2016

@vmm1986 citala som aj na inych forach,ze im slabu ciarku ukazalo na 10 az 12 den po vklade.takze nezufaj.Všetko je mozne.
Napadlo ma,robila si si 10 tkovy test ci 25?

vmm1986
5. okt 2016

áno, práve som si uvedomila, že už je streda, teda je to 10 deň. Na krv idem v pondelok ráno.
Nemám žiadne pocity :-/

a ty máš ?

dasena
5. okt 2016

@wewulik nie,vkladali sme dve blasticky

wewulik
autor
5. okt 2016

@vmm1986 kolko ti vkladali.Ty si bola v nedelu hej?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre