Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

leontinka27
15. mar 2013

@miskamimi @hencidlo ahoj baby tak ako?dnes den s velkym D myslim na vas.ja dnes 7 den od KET test snehobiely......

fantinka
15. mar 2013

@isabellaa
@katusik33 a testovali ste? 🙂 ja chcem skúsiť na 9ty deň, ale bojím sa.

katusik33
15. mar 2013

@fantinka ano, ja este vcera, uz som nevydrzala 🙂 a bola tam strasne slabulinkaa ciarocka, ale myslim ze to boli este dozvuky poslednej injekcie (ovitrelle- obsahuje hcg). Drzi sa v tele aj 8 dni...Testnem sa este v nedelu a uvidim.

sudabe
15. mar 2013

@fantinka ja tiež uvazujem testnut ale sa bojím už tolko počkám do pondelka alebo? a ty kedy ides na krv? na krv sa má ist na lacno?

melisska
15. mar 2013

@sudabe nie nemusis ist na lacno :D 😉

isabellaa
15. mar 2013

@fantinka
@katusik33 netestovala som a dufam, ze vydrzim do stredy, vtrady iden na krv.

isabellaa
15. mar 2013

@fantinka
@katusik33 ako madar som to napisala, vtedy idem na krv 😀

miskamimi
15. mar 2013

@leontinka27 Ahoj,tak dnes som bola na tej krvi,ale výsledky budú až okolo jednej,no nedávam tomu žiadnu nádej 😢 ,Ráno som robila další test a nič,takže je to viac ako isté,už sa nebudem klamať,ved dnes mi to potvrdia..Tak sa držkaj a nestresuj,ty máš ešte čas,7.den je priskoro 🙂potom sa ešte ozvem

sudabe
15. mar 2013

@miskamimi joj moja ešte nevies tak ver..... viem že je to ťažké, a ty si bola v čáře alebo u svojho gyn? a to kolko krvi beru? buď taká dobrá napis jaku si malá hodnotu.

leontinka27
15. mar 2013

@miskamimi tak sa potom ozvi nadej umiera posledna......ja som cakala aspon ducha.ked ratam aj den KET taj je to 8 den.....drz sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

miskamimi
15. mar 2013

@sudabe bola som u svojej,do Brna by som to mala moooc dalekooo..jasné,dám vedieť a dakujem za podporu,veríte viac,ako ja ☹

miskamimi
15. mar 2013

@leontinka27 ja viem že nádej umiera posledná,aj sestrička mi povedala,nehádžte ešte flintu do žita 😖 ,ale tak žena to cíti..no ved uvidím..a to je jedno,aj 8.den je skoro,najskor taký 10.den,tak bud v klude..moc ti to prajem 😉 🙂 A ako sa cítiš??

leontinka27
15. mar 2013

@miskamimi jaj sak to ze mi sa uz pozname po tych neuspechoch...ja boli ma brucho niekedy v noci ma boli hrozne a vzdy rano utekam na wc ci nekrvacam.....prsia ma bolia minimalne aj to len po bokoch a nie stale....inak v pohode. a to robi ten estrofen a utrogestan....cikat nechodim.....

fantinka
15. mar 2013

@isabellaa
@sudabe no ja sa chystám testovať v nedeľu, to bude 9ty deň a už by tam malo niečo byť 😉 ak to vyšlo. Tak si držme palce.

fantinka
15. mar 2013

@leontinka27 no neviem, či utros a estrofem/estrimax spôsobujú také bolesti pŕs. Ja som brala estrimax od decembra a nič mi nebolo, predtým utros po ET pri prvom pokuse a tiež ma nebolelo nič a teraz ma stále bolia prsia, brucho, vaječníky...ale možno to bude z toho, že som mala silnejšie injekcie....

leontinka27
15. mar 2013

@fantinka no aj ja ho sice beriem ten estrofen nie estrimax (uz mi sibe) od prveho dna menstr.prsia ma bolia ale len na bokoch ani mi nanarastli ani nenafukli....no ja som nemala ziadne inekcie ja mam KET 2 blastocysty ze vraj boli pekne ale pekne boli aj pri et a neudrzali sa.....ty si bola tiez v piatok na et????a ked som mala aj ja inekcie tak ziadne priznaky na mna to neucinkovalo....ale na 9 den som mala vzdy duchov na teste aj som bola tehu....

sudabe
15. mar 2013

@miskamimi treba sa podporovat to je dost dolezite. a hlavne verit mi ti dáváme silu.
@leontinka27 skus si urobiť test na 10 den ale keď tam nebudu 2 ciarky aby si nrbola zklamaná, priznaky u nás asi nie su žiadne co by znamenalo že si tehu, všetko to robia tie hormonálne lieky .

fantinka
15. mar 2013

@leontinka27 hej bola som v piatok, vlozili mi dve blastocysty, tak sa snad udrzala aspon jedna. Mna doteraz bolia prsia, tiez po stranach 😉 prve dni po et ma boleli cele. Podla mňa sme take naspidovane s hormonami, ze clovek nevie, ci ho aj kosti z toho nebolia 😀 mozno aj tie krize ma z toho bolia 😀

fantinka
15. mar 2013

@sudabe presne, niekomu je všetko a nie je tehu a niekomu nič a je 😀 človeku fakt len krv dokáže +/-

sudabe
15. mar 2013

@fantinka budem drzat palce velmi nech to vijde a všetkým dievcatam verte dufajte nestracajte nadej. ráz sa to už musí podarit. pekny deň

miskamimi
15. mar 2013

@sudabe vdaka,vážim si to a jasné,musíme sa podporovať 🙂
@leontinka27 ono je to všetko strašne klamlivé a hlavne sa strašne pozorujeme..keby sme nevedeli že nás oplodnili,ani by sme si na sebe nič nevšimli 😀

hencidlo
15. mar 2013

Tak a je to čierne na bielom, krv negatívna a už sa dostavila aj milostiva, takze je to v ...... :o((

miskamimi
15. mar 2013

@hencidlo 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 súcitim moc,moc,je mi to lúto,mna táto správa čaká o nejaku trištvrte hodinku ☹

isabellaa
15. mar 2013

@hencidlo je mi to velmi luto ☹

miskamimi
15. mar 2013

Nemožem sa dovolať ku doktorke koly výsledkom ☹ ☹ Ide ma poraziť!!!!Už to chcem mať za sebou a takto sa to naťahuje!!!!!!!

isabellaa
15. mar 2013

@miskamimi skusaj, skusaj, nech uz niekto odstartuje tehu vlnu 😉

miskamimi
15. mar 2013

stále nič,ja sa to snád dnes ani nedozviem!!!!!!! ☹

isabellaa
15. mar 2013

@miskamimi a do ktoreho centra volas?

hencidlo
15. mar 2013

Ahojte dievcata, vsetkym Vam dakujem za podporu a mile slova, este raz moc dakujem a prajem Vam vsetkym vsetko dobre a uz len same dobre spravy a // 😉

hencidlo
15. mar 2013

@miskamimi ahoj moja, tak ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre