Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

fantinka
22. mar 2013

@fantinka A ešte, že keď sa vložia dve, je opäť vyššia šanca, že to vyjde aspoň u jedného, keďže idem do normálneho cyklu na vklad. Takže neviem, čo spravím - 1 alebo 2?

miskamimi
22. mar 2013

@fantinka hmmmmm ☹ škoda,preškoda...tak teda v máji ideme na to znova spolu...a psychika je doležitá,to je pravda,ale asi nie uplne rozhodujúca..teraz som bola úplne v pohode,ako nikdy predtým,vobec som tak na to nemyslela a j tak to nevyšlo..takže je to skor asi osud,ked to bude mať výsť,tak to výde..ja už neviem..Takže nevzdávame a ideme dalej!!! 🙂 🙂 🙂 máj lásky čas 😉

miskamimi
22. mar 2013

@fantinka mne napríklad dve vobec neodporúčali,tak neviem čo je lepšie..všade hovoria niečo iné..

fantinka
22. mar 2013

@miskamimi no mňa sa pýtala teraz, že koľko mám rokov a povedala, že som "mladunká" 🙂 ale že mám dať dve haha. Len nechcem stratiť šance, keď budem dávať po dve, mám ich len 5. Vidíš, je to osud, ja to furt hovorím. Ale kukni si môj status, tam mi jedna baba píše o vitamínoch a čaji, tak skúsim určite všetko.

miskamimi
22. mar 2013

@leontinka27 to je v tom,že čo nechceme,tak priťahujeme...zákon príťažlivosti 🙂 a mi strašne chceme a to má opačný efekt..na hlavu,ale je to tak..

miskamimi
22. mar 2013

@fantinka a ak sa smiem spýtať,kolko máš vlastne rokov??no pozriem to,ja som tiež ochotná vyskúšať hoci čo..

fantinka
22. mar 2013

@miskamimi tento rok 27. Ja tiež vyskúšam všetko, keď nič, tak budem zdravá ako ryba.

miskamimi
22. mar 2013

@fantinka tak to si ročník mojho muža 🙂 🙂

leontinka27
22. mar 2013

Baby ja som teraz volala do centra ze to nevyslo a oni ze to je priroda....potom som sa pytala na tie protilatky na trofoblast a ze uz moc studujem...ale ved to by malo byt jedno zo zakl.vysetr.ja mam vsetko uplne ok jedine co nemam je trofoblast.....a co ked je to prave to ?teda okrem toho saktosapligu.

miskamimi
22. mar 2013

@miskamimi no tak som to čítala,ale myslím si,že možno nie pre každú je dobré to isté,takže ak chceš z toho niečo vyskúšať,mala by si asi tú pani navštíviť a poradiť sa..ja chodím do Detvy k jednej pani a tá nedáva nič,ona lieči iba svojou energiou..

miskamimi
22. mar 2013

@fantinka no tak som to čítala,ale myslím si,že možno nie pre každú je dobré to isté,takže ak chceš z toho niečo vyskúšať,mala by si asi tú pani navštíviť a poradiť sa..ja chodím do Detvy k jednej pani a tá nedáva nič,ona lieči iba svojou energiou..

miskamimi
22. mar 2013

Už píšem sama sebe 😀 😀 šibe mi!!!! 😀 😀 😀 😀

fantinka
22. mar 2013

@leontinka27 ja neviem ci mi robili nieco ohladom toho. A mozno az moc studujeme niekedy. Oni musia najlepsie vediet co treba...ja si dam teraz iba genetiku a posilnim maternicu.

fantinka
22. mar 2013

@miskamimi tak a ona bude ako vediet co akurat mne treba? Ved nie je guru ci? 😀

fantinka
22. mar 2013

Inak baby ja vobec nejem zeleninu, ovocie tiez len sem-tam...aj to je asi pruser.

miskamimi
22. mar 2013

@fantinka no to neviem..ale myslím si,že ja každý individuálny..no ved sa ty rozhodni.

hencidlo
22. mar 2013

@miskamimi na 1 preplatenie cca 4 mesiace a na 2 ani nie mesiac :o)

miskamimi
22. mar 2013

@hencidlo tomu nerozumiem,na jedno tak dlho??????

hencidlo
22. mar 2013

@miskamimi hej lebo to islo na posudenie a schvalovala to akasi komisia ci kto, no a ked odsuhlasili to 1IVF, tak to druhe uz nemuseli, to uz bola bleskovka 😀

miskamimi
22. mar 2013

@hencidlo tak to si ma nepotešila...to budeme tak dlho čakať?

karkana
23. mar 2013

@fantinka tak skús jedno, 😉 ja som si davala po dve aj po tri vložiť, akurát čo som si všetko rýchlo minula,ak sa má podariť, tak aj z jedného 😉

fantinka
23. mar 2013

@karkana tiež si myslím a môže sa stať, že akurát ten cyklus bude nejaký "divný" a nevýjde to a druhý bude super a tam to vyjde 😉

leontinka27
24. mar 2013

Baby tak ked som mala pozit.krv mrcha prisla este skor ako son bola na krv a teraz ked ju mam negativnu utros aj ostatne som vysadila mrcha nie a nie prist.keby neviem ze je krv negativna este si myslim ze som tehu🙂

miskamimi
24. mar 2013

@leontinka27 tiež som to tak mala,ale neboj,ona dorazí 😀 😀 😀 😀 Moj muž stále dúfal,že som tehu a povedal,že pokial neuvidí,že to zo mna vyslo,tak bude stale dufať...no nieje zlatý???skoro ma presvečil 😝

sudabe
24. mar 2013

@leontinka27 je mi to luto dievcata hovoria ze ked vysadis lieky tak do 4 dni dostanes urcite........

leontinka27
24. mar 2013

@miskamimi
@sudabe. no ved urcite dorazi....ved uz co ideme bojovat dalej.....musime pozitivne mysliet..

miskamimi
24. mar 2013

@leontinka27 tak,tak...treba sa s tým zmieriť a ísť dalej...mne už konečne aj skončila mrcha jedna..

zuzu1122
24. mar 2013

ahojte babule, mam otazku.... boli ste niektora pocas stimulacie PN? nemam fyzicky narocnu pracu ale za to velmi stresujucu... idem na druhe IVF soft, cize stimulujem len clostylom.... dakujem za kazdu odpoved 🙂

miskamimi
24. mar 2013

@zuzu1122 ja som bola,pretože som mala dosť velké bolesti,rýchlo sa mi tvorili vajíčka 🙂

zuzu1122
24. mar 2013

@miskamimi to mam aj ja, od vcera ma hrozne boli prava strana, teda picha ma na pravej strane... obcas sa pozabudnem a z vyssia si sadnem a to potom dost boli... len ja som bola v septembri na LPS - kontrola priechodnosti vajickovodov, to som bola 2 mesiace PN, lebo som potom dostala do krvi zapal... v januari som bola chora, ale to som nebola na PN ale som si zobrala dovolenku a teraz mam obavy, co mi povedia v praci, ked zostanem zas na PN...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre