Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

trulinka
22. okt 2013

@linn32
To pri rozbore krvi v ramci hormonalneho profilu mi zistili v Car-e, ani som o tom dovtedy nevedela....Mam to dedicne po otcovi, ktory to ma po svojom otcovi.....

linn32
22. okt 2013

@viki127 gratulujem,to je krásne..výborná správa na dnes! Drz sa a kasli na pracu! Na PN mozes ist,čím skor,tym lepsie..najlepsie ostat na rizikovom a potom plynule prejst na MD.

linn32
22. okt 2013

@trulinka a kde chodis do Car? Asi to potom aj mne robili..clovek sa uz aj slamky chytá..ked si spomeniem,ze pri brání krvi som odpadavala a teraz by som vydrzala injekcie aj 10mesiacov..žena je za dieta naozaj schopna vsetkeho🙂

trulinka
22. okt 2013

@linn32
Chodim do Iscare v Martine. Hned na prvom stretnuti co mi brali krv, tak potom mi Dr. povedal, ze ci viem o tom ze mam vyssiu zrazanlivost krvi a ja , ze nie, ale viem odkial to mam. Oco sa mi totiz liecil na trombozu prave kvoli tomu, cize ja si uz den bez injekcie neviem ani predstavit 😀 , Este, ze mi to neprekaza. A mam sa pripravit, ze az by som bola tehotna, tak cele tehotenstvo si takto budem pichat...Este, ze sa za tie injekcie neplati....Skus sa spytat v Car-e na to....vela bab si takto musi pichat ako ja....

slnecnica007
22. okt 2013

@donatela Myslíš, že z toho nič nebude? Lebo ja mám ten istý pocit ☹ Druhý deň mám pocit, že dostanem menzes, už to len utrogestan drží... do piatku vydržím, som zvedavá na výsledok... Zajtra daj vedieť, ako si dopadla.
Je to celé "naprd". Aj ja som z toho už unavená, 7 rokov sa neviem pohnúť z miesta, a najhoršie je, že nevieme, kde je problém, lebo všetko je ok, len dieťa nikde. ☹ Asi bude problém v hlave...

trulinka
22. okt 2013

@slnecnica007
ahoj, ja som na tom takisto....pobolievanie v podbrusku ako tesne pred menzesom, hlavne dnes....tak len cakam a cakam co z toho bude, ale nemam dobry pocit.... ☹

linn32
22. okt 2013

@slnecnica007 @trulinka @donatela baby neblaznite..drzim vám paste,nech je to len pocit a vyjde vám to!

linn32
22. okt 2013

Baby,robili vam genetické vysetrenie? Nám to vyšlo bez patogennych vplyvov,ale je tam jeden vysledok,ktory ma stále mata! Mam chromozom 9 zvacseny-vraj nic to podlá geneticky neznamená, podlá mojho lekara z CAR takisto nic to neznamena..ale na nete je vela odborných clankov a našla som aj prezentaciu asi z nějakého sympozia lekarov,kde sa bavili o neplodnosti..a vraj u ludi so zvacsenym alebo zmensenym chromozomom 9 zistili problém s plodnostou. Hm..ale co s tym? 🙂 🙂 🙂

dorotka66
22. okt 2013

@linn32 a kde ti robili to vyšetrenie? ja by som verila genetikom (neviem či KE alebo PRaha), niekedy toho veľa čítame a zbytočne sa trápime. Prípadne si dohodni ešte stretnutie niekde inde a vypýtaj sa na ich názor. odporúča sa vypočuť si názory viacerých lekárov. My sme boli v ke. naťastie nám nič nezistili.

dorotka66
22. okt 2013

kočky, neviete mi poradiť, či v prvých týždňoch platí, že embryo je vyživované estrimaxom a utrogestanom ( po Ket samozrejme) dnes som po ketku a nakazil ma manžel.... 😠 Ď

slnecnica007
22. okt 2013

@linn32 uvidíme, čo povedia čísla...bodaj by pocity boli falošné...

slnecnica007
22. okt 2013

@trulinka v piatok uvidíme, to už vydržíme. Nebudem testovať, je to aj tak zbytočné. Baby tu na MK popisovali všelijaké pocity, a niektoré boli tehul a iné nie. Takže držme si palce, ak to nevyjde teraz, tak raz to určite vyjde! Musí! Na budúci rok budeme rodiť a basta! 🙂

donatela
23. okt 2013

@magdus999 @trulinka
@linn32
@slnecnica007 babulky je to negativne, uplna nula, tak ako som predpokladala:(:( tym, ze som o tom bola presvedcena, tak ma to uz vobec nerozhadzalo... Uz som za posledne dva dni presla fazou hnevu, aj placu. Teraz som kludna. Pojdeme teda na ket, len uvidim kedy. Muz by chcel este jeden stihnut do vianoc, tak sa mozno necham ukecat🙂🙂🙂 babulky drzim vam palceky! Nase heslo: podari sa to, len musime byt trpezlive🙂🙂

trulinka
23. okt 2013

@donatela
Och, takze zazrak sa nekonal ☹ . Ale je dobre, ze uz si si aj poplakala, ja som to tiez vzdy tak robila a v piatok ma to zrejme caka opat 😒 . Fajn, ze este mate nejake zamrazene embryjko, to sa uz musi uchytit a nech sa ta drzi ako kliest, vela stastia 😉

donatela
23. okt 2013

@trulinka dakujem. Drzim ti palce na piatok! Daj vediet. Kvoli tebe nakuknem este na MK🙂

cristinna
23. okt 2013

@donatela @magdus999 @linn32
Moje prve Ivf tiez negativne, ale to som uz tusila lebo vcera na 14DC po ET som zacala slabudcko spinit a dnesny vysledok krvi to potvrdil. Priznaky ziadne. Ale som v pohode, po menzese to isti Ket. Kedy? Uvidim po konzultacii s lekarom. Takze nevzdavat a vydrzat s nadejou ze sa to podari 🙂

donatela
23. okt 2013

@cristinna je mi to luto:(:( drzim palce, nech vyjde hned najblizsi ket!🙂🙂

linn32
23. okt 2013

@dorotka66 robili mi ho v Martine..ja viem,ze vela citame,ze sa zbytocne trapime..ale tu ide naozaj o odborne články,co som čítala,prezentacie určené na sympozium lekarov s vysledkami vyskumov..asi si doktor bude mysliet svoje,ale mienim mu to poslat,nech sa na to pozrie z jeho hladiska..verim,ze bude nakloneny so mnou o tom viest rozhovor..ide o vyskumy velmi čerstvé,mladé..vsak uvidíme..

trulinka
23. okt 2013

@donatela
Dakujem, si zlata 😉

mauerka
23. okt 2013

@donatela Ale nie ☹ co to citam... och, mrzi ma to ☹

dorotka66
23. okt 2013

@linn32 tak držím palčeky 🙂 fakt nám zostáva len veriť. a kam chodíš ? my do ke, ale teraz som prvý deň po KET (1ET + 3 KET) a keď sa po 4x nepodarí meníme centrum za Helios. Ozaj nie je tu niekto čerstvo po KET? som doma, hrozne sa nudím 😎 a tak by som pokecala......

magdus999
23. okt 2013

@netilka tak budeme v tom spolu 🙂 už aby to bolo, však?

magdus999
23. okt 2013

@donatela jasné, nech sa rozhodneš akokoľvek, budeme spolu netrpezlivo čakať na dobrý výsledok 😀 ja a @netilka ideme spolu v novembri 😉

magdus999
23. okt 2013

@cristinna jasné, nesmieme sa vzdávať, však sme nejaké ženy 😀 bez nás by bol svet stratený 😀 😀 😀

linn32
23. okt 2013

@dorotka66 ja chodim do heliosu..su tam vsetci zlati a ochotni,vytvaraju skvelu atmosféru..odporucam..len u nas druhy krat IVF nejako zlyhalo,iba jedna blastocysta vložena a nic z toho..nejako sa mi nechce do dalsieho,ked aspom nevieme preco to tak je..

slnecnica007
23. okt 2013

@donatela Je to smutné...ale raz to určite vyjde! Verím tomu! Problém je v hlave, ja to stále vravím, asi si prečítam už to Tajomstvo, aby som vedela, ako mám svoje myšlienky vysielať do vesmíru a oni sa mi potom vrátia v podobe reality 🙂 Držím palce, a prajem aby to vyšlo!

donatela
23. okt 2013

@mauerka bohužiaľ:(:(:( ani vitamíny nepomohli...

donatela
23. okt 2013

@sheronka ďakujem moja za podporu. Si zlatá...🙂

sheronka
23. okt 2013

@donatela Pekne si teraz vychutnáte sviatky a ten najkrajší darček si dáte po Vianociach 🙂

dorotka66
24. okt 2013

@linn32 dík za info, druhý pokus chceme dať v Heliose 😎 určite ti odporúčam absolvovať všetky vyšetrenia, aby ste vylúčili iné choroby. ja som bola na endokrinológii, hematológii, spolu na genetike, imunológii. a možno aj niekde inde, ale už si ani nespomínam. mali sme asi 12 embryí a tak sme mali čo robiť, aby sme ich všetky vyskúšali....ale ani raz som neotehotnela.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre