Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

snaaazilka77
17. mar 2015

@baarbora29 negativny test na 7-my den este predsa nic neznamena....dolezity bude predsa ten krvny test, ci nie?

zuzmil
17. mar 2015

Dievčatá, nemáte náhodou skúsenosti so zmenou lekára v rámci Reprofitu?

baarbora29
17. mar 2015

@snaaazilka77 ano krvny je dolezity,testy by sme asi ani nemali robit,len nas to stresuje zbytocne,ale niekedy je tazke odolat😊.najlepsie je asi ich nekupit a potom ta nema co lakat.

snaaazilka77
17. mar 2015

@baarbora29 veru, ja som si tiez dala predsavzatie, ze ziadne testy robit nebudem a ani nemam ziadny doma. Je to tazke obdobie a ja som este len na uplnom zaciatku....som zvedava ako budem na tom neskorsie....

martuska00
17. mar 2015

@snaaazilka77 aj ja som si to tak povedala ale nedalo mi to no čo už

majkulik
17. mar 2015

@zuzmil ja sice nemam, ale myslim si, ze tym ze su profesionali, tak nebudu robit dake obstrukcie

martuska00
18. mar 2015

@baarbora29 kedy ideš na krv
@prdolet držím palce

baarbora29
18. mar 2015

@martuska00 ja mam termin az v pondelok,ale dnes idem volat do car a skusim sa objednat uz na piatok,nech nemusim do seba tlacit lieky...ty mas kedy krv?

martuska00
18. mar 2015

@baarbora29 ja mam 24.03

martuska00
18. mar 2015

@baarbora29 sekla som sa 22.03.

martuska00
19. mar 2015

@baarbora29 ako si dopadla na krvičke

martuska00
19. mar 2015

@prdolet ako si dopadla na krvičke
@baarbora29 pomýlila som si mená sori

snaaazilka77
19. mar 2015

@majkulik tebe sa tusim cakanie uz krati, nejdes uz dnes na krv? Potom daj vediet ako si dopadla. Mozem sa spytat, ze ake si mala pocas toho obdobia tazkosti, pocity? Ja mam pocit stale tvrdeho a napuchnuteho brucha. Skor mam pocit, ze je to zle znamenie ☹

majkulik
19. mar 2015

@snaaazilka77 ahoj, krv som mala negativnu, ale mam brat este stale lieky. . . neviem na co, zajtra mam prist na kontrolnu krv. zbytocne nadeje . . . pocity? mala som po tyzdni pocit akoby mali prist kramy, ale to sa potom dako stratilo. a potom mi bolo stale zima, rastu mi prsia, som podrazdena velmi velmi - najradsej by som vsetko roztrhala v zuboch, prestala mi chutit rano kava. Dnes som 14ty den a ms nikde, asi z tych liekov - pri vkladoch do teraz som uz mala ms v plnom prude. Never na zle znamenia - kazde telo je ine.

snaaazilka77
19. mar 2015

@majkulik ttak to ma mrzi, ze krv je negativna. Ano, niekde tu na fore som citala, ze ten utrogestan je hormon, ktory okrem ineho zabranuje aj prichodu ms a tiez vlatne plni tu funkciu zlteho telieska, kore sa tvori pri standartnom otehu, ale pri IVF sa nevytvori, kedze sa oplodenie robi mimo. A vysledok krvi si vedela za aku dlhu dob po odobrati krvi? Pockala si tam, ci volali ti?

snaaazilka77
19. mar 2015

@baarbora29 teba caka ten odber krvi v piatok, ze? Potom daj vediet ako si dopadla..drzim palceky 🙂

prdolet
19. mar 2015

Ahojte, ja som bola na krvi 9ty den po ET, teda som isla o den skor kvoli tomu, ze som zacala krvacat. Test mi vysiel negativny, ale nie 0. Takze idem na novy test zajtra. Vela sanci tomu nedavam, kedze HCG som mala velmi nizke, ale povedali mi, ze mali pripad, kedy boli zeny s takym hcg tehotne. Krvacam slabsie, ale radsej by som bola keby vobec alebo naopak, aby prisla riadna menstruacia. Takto neviem co si mam o tom mysliet, tak stale dufam, ale na druhej strane je to asi len predlzovanie trapenia.

prdolet
19. mar 2015

@majkulik tak citam teraz tvoj prispevok a vyzera to tak, ze sme na tom podobne. Daj zajtra vediet ako si dopadla.

majkulik
19. mar 2015

@prdolet zial, vysledky budu az v pondelok, lebo idem na gyndu a nie do centra. takze tak. ale ty nevesaj hlavu, ty mas este cas. 9ty den - krvacanie je normalne. a mas tak dake hcg, takze hore hlavu a neopustaj sa

majkulik
19. mar 2015

@snaaazilka77 no, do teraz som ms dostala napriek konskym davkam utrosu. zial az na druhy den som mala vysledky, takze zajtra opat na krv a vysledky az v pondelok. takze budem dalsich 5 dni do seba dzgat tie vsetky lieky a hormony a debiliny.

prdolet
19. mar 2015

@majkulik dakujem za podporu, budem ti silno drzat palce.

snaaazilka77
19. mar 2015

@majkulik okrem utrog. este stale beries nejake dalsie hormony a lieky? Ake? A kvoli comu? Drzim palce a teda vydrz do dalsieho testovania 🙂

snaaazilka77
19. mar 2015

@prdolet Velmi ti drzim palce, aby si patrila k tym pripadom, ze tam este je sanca, ze si tehu. Kazdopadne urcite daj vediet 🙂

majkulik
19. mar 2015

@snaaazilka77 beriem medrol 1-0-0, kyselinu listovu 1-0-0 a estrofen 2 mg 2-2-2. des jaj a picham fraxiparin 0-0-1

martuska00
19. mar 2015

baby dneska 9 den a test biely končím a vám držím palce ☹

nelka79
19. mar 2015

@martuska00 netreba to hned vzdavat ja som mala na 10 den biely a 11 slabu ciarku, az na 14 den pekne dve kolajnicky. takze hore hlavu a pockaj 2 dni a si urob zase test.

snaaazilka77
19. mar 2015

@nelka79 uz si bola na tom sone? Citala som tvoje prispevky, tak som zvedava, ci sa ti chytili obe embryjka 🙂

nelka79
19. mar 2015

@snaaazilka77 nabuduci tyzden idem, ale to cakanie je hrozne.

martuska00
19. mar 2015

@nelka79 a cítila si niečo , ja ked som bola 1 krát tehotná mala som na 8 den slabú čiarku

nelka79
20. mar 2015

@martuska00 sem tam pichalo v podbrusku, niekedy som mala pocit ze chce menz. dojst a cicky boli citlive. kedy mas ist na krv?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre