Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

silvia545
20. apr 2015

@rearo mňa tak isto to bruško bolí,,raz poriadne ,napríklad ako teraz a kríže a potom zase pomenej bolí alebo vôbec,,tiež mám strach z ms ☹

katka17044
20. apr 2015

@7spagetka7 ja urcite oddychujem vzdy som tak 3 dni no teraz budem dlhsie ale je to individuálne niekto ide hned do prace a je to v poriadku tak tazko povedat...

silvia545
20. apr 2015

@7spagetka7 ahoj,daľšia čakateľka sa pripája,,a aké ti budú vkladať ? 😉

silvia545
20. apr 2015

@lucia2505 zavolaj do centra,,lekár musí určiť presný čas pichnutia pregnylu 🙂

silvia545
20. apr 2015

@majkulik ty budeš vedieť skôr výsledok,,mňa chytá depka 😖

lucia2505
20. apr 2015

@nikadomi ďakujem pekne.

ivka3901
20. apr 2015

No čaute spolubojovníčky bola som doobeda mimo som dlho spala a potom manžel bol doma tak som sa venovala trošku domácnosti a teraz mám už volno 🙂 ako sa máte?nemá niekto testovať už pomaly?

lucia2505
20. apr 2015

@silvia545 ja som to zatiaľ len informatívne chcela vedieť, mám ešte jednu kontrolu a tam sa dozviem presne, len ma to teraz napadlo, že si skúsim dopredu vypočítať kedy asi bude opu. ďakujem.

silvia545
20. apr 2015

@ivka3901 ahoooj ,zatiaľ všetko po starom,bolesti ako na ms 😖 zato dnes mám jednu lásku,ktorú od rána často navštevujem a to je wc 😀 😀

silvia545
20. apr 2015

@lucia2505 aha,tak OK,,na kontrole ti teda povedia,kedy presne pichnúť 🙂

rearo
20. apr 2015

@lucia2505 ja som ho pichala vecer o 22 h

ivka3901
20. apr 2015

@silvia545 u mňa nápodobne síce wc je tiež moja doverná kamarátka,ale ten výtok to som minule nemala chvalabohu zaťiaľ nešpiním 😉

lucia2505
20. apr 2015

@rearo Ahoj, ja viem, že večer sa pichá, len sa mi jednalo o to, že keď v stredu ráno ešte pichnem ostatné, tak či je možné, že mi potom určia pichnúť pregnyl v ten istý deň o tej desiatej, alebo sa v deň keď sa pichá pregnyl už nepichajú ráno stimulačné injekcie, tak mi nikadomi napísala, že ráno sa normálne pichnú a večer sa potom môže pregnyl.

rearo
20. apr 2015

@lucia2505 ano aj ja som tak bola musela som vybrat vsetky injekcie a posledna bola pregnyl vecer vsetko v jeden den

ereska
20. apr 2015

@7spagetka7 ahoj ja som oddychovala a papala kazdy den ananas hlavne aj ten stred ma to dobre ucinky pri uhniezdovani doporucuju ananas prvych 5 dni a ja chodim do Ferticent v Ba

rearo
20. apr 2015

@ereska o tom ananase mne nikto nic nepovedal a hned na druhy den po vklade som isla do prace...kde je ten ferticent?

anina303
20. apr 2015

@ivka3901 tvoj doki by ti mal vediet poradit.Ja som bola dnes u svojho gyn lebo mi brali kontrolny Hcg a mam zvysene crp.Moj doki mi predpisal liekylVola som do splnu a tam že je to ok ze to crp saczvyšuje u tehu .Mimochodom ked moja sestra bola po ET Ona mala tiež vysoký tlak a problemi s tlakom od 12tt brala lieky na vysoký tlak.V Brne jej povedali že väcsinou sú problemi stlakom.Bude dobreeeee

ivka3901
20. apr 2015

@anina303 ahoj dík za info 🙂 no já mám problémy už dlho s vysokým tlakom mám to v rodine a aj robotu robím takú čo zvyšuje tlak 😀 inak obvodný lekár v dedine čo mi ich predpisuje hovoril,že je to v pohode,ale podla mna o tom nemá ani šajnu či sa može alebo nemože užívať v tehu 😒
no já na krvičku idem až nabudúci týžden v pondelok takže až vtedy budem s mojou dochtorkou a sa jej spýtam jej je zbytočné volať sestrička ma k nej neprepojí určite 😠 a vlastne ani neviem či som alebo som neni tehu takže tak asi a v Brne nehovorili na to,že užívam lieky na vysoký tlak nič 😕
ešte mám jednu známu som jej volala už ona robí v nemocke v nitre a spýta sa internistu aj na gynekologií večer o osemej jej mám zavolať ide na nočnú 😒

dejna0412
20. apr 2015

Ahojte babule🙂 ako sa mame?? U mna nic nove🙂 prsia bolia brusko ani nie...ale vcer bolelo riadne...dnes som bola na poistovni a tak ma vytocili, ze som si servitku pred usta nedala!!! Akoze som sa pred 9 rokmi odhlasila nakolko mam inu zdr.poistovnu mimo sk a dnes som sa dozvedela, ze mna neodhlasili a exekúcia 1.300€!! Tak to vie cloveka potesit....slovensky systen grrrr keby som to vedrla tak si neham cele ivf preplatit poistovnou🙂)))))

majkulik
20. apr 2015

@lucia2505 pichnutie pregnylu je casovo viazane na OPU, zavolaj si do centra. mne davali presnu hodinu!

majkulik
20. apr 2015

@silvia545 to ti verim, ja som uz tiez velmi nekludna. . . uz aby to bolo, najhorsie je to cakanie a neveedomost

dejna0412
20. apr 2015

Baby intímna otazka....uz druhy den pozorujem, ze mam mokre spodne pradlo ako keby mi kvapky mocu unikali...je to normalne? V zivote som to nemala:(mate to aj vy?? Dik

nikadomi
20. apr 2015

@dejna0412 a neberes nahodou utrogestan alebo nejake ine lieky na vkladanie? Lebo ja beriem utros a ten vyteka statocne takze je to prirodzene 🙂 no a pokial len par kvapiek tak to mas este dobre 🙂

ereska
20. apr 2015

@rearo v Bratislave v Ruzinove a o ananase viem od kamosky tej to hovorili v Brne

rearo
20. apr 2015

@dejna0412 haha mne tecie len utrogestan von.... 🙂

rearo
20. apr 2015

@ereska ja chodim do iscaru

rearo
20. apr 2015

@ereska to je ten gyn fiv?

dejna0412
20. apr 2015

@nikadomi mam gek crione ci ako sa vola ale ten nevyteka lebo ma aplikator ani gatki nemam spinave s neho ...beriem ho uz 12 dni a nemala som s nim problem...len od vcera ako som mala bolesti brucha sledujem ze mi kbapky mocu unikaju:((((haluz:(((

dejna0412
20. apr 2015

@rearo hahahah ten nemam rada🙂)s neho som bola mimo a skoro som s neho odpadla:((

anina303
20. apr 2015

@rearo 😀 😀 😀 😀 ,to som sa pobavila dnes som davala moč u doki sestričke a na umyvadle bolo este jeden a hovorím sestričke: to je moje kde plavajú tie biele bodky 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre