Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lenocka171
2. jún 2015

@isabella22 ahoj, ja som mala ma 6den tiez neg. Test a az na 10ty som mala poz. Ale iba slabučko 🙂 a nemala som vobec žiadne príznaky a na krv som išla s tým ze je to urcite neg. A ked mi volali ze pozit. Skoro som plakala a teraz sme 6tt 🙂 takze neboj ze nic necítis 🙂

isabella22
2. jún 2015

@lenocka171 no len vcera aj dnes skm zacala spinit cize je to urcite stratene ☹

majkulik
2. jún 2015

@grece ahojky, nam este poradili kyselinu listovu (co beriem aj ja, tak to nie je problem) a Ccko. to nam teraz aj embryologicka povedala, ze to robi zazraky . . .

lenocka171
2. jún 2015

@isabella22 ale kdeeee 🙂 neni ja špiním občasne doteraz a dokonca sa mi aj spustila raz tolko krvi ako dvojitá menstrucia ( musim si odklopkat) vsetko je v poriadku 🙂 nestracaj nádej ;)

isabella22
3. jún 2015

@lenocka171 no len testik som vcera poobede mala biely...kazdopadne pojdem na krv a uvidi sa.... 😉 a ked nie mam poistky....a tebe drzim prsty aj ti povedali preco spinis??

lenocka171
3. jún 2015

@isabella22 tak mne testik ukázal az na 10ty den a to len ledva ledva nieco som videla .. Mala si aj PK?? 🙂 a špiniť môžeš aj pretože sa zahniezduje 😉mne k tomu moc nepovedali len ze priroda je príroda - hocičo moze byt dôvod / treba len dúfať a veriť ... 🙂

isabella22
3. jún 2015

@lenocka171 ano mala som aj pk a vkladali na 5ty den....ved prave tolko vselijakych pricin co je...len netreba vesat hlavu a naaladit sa na dalsi pokus...inak moze byt ze testik nic nezachyti ale krvicka ano??

isabella22
3. jún 2015

@lenocka171 a pochybujem ze by sa az na 6 ty den po vklade zahniezdovalo embryjko....

nikolajka2
3. jún 2015

@isabella22,lenocka171 - baby mozem sa spytat, ci po utrosi alebo crrinone nematepaleie a bolesti v podbrusku . Vzdy ked si jedno z toho dam po ET, tak na 7mi den cca , zacnu bolesti, palenie no proste katastrofa. Tak som len chcela vediet, ci mate rovnake pocity.

grece
3. jún 2015

@majkulik co je to ccko? Este som otom nepocula. 🙂

alison758
3. jún 2015

@nikolajka2 ja mam preto ho radsej jem, je to pre mna prijatelnejsie

isabella22
3. jún 2015

@nikolajka2 nie vobec nemam ziadne bolesti ani palenie uplne v pohode...
@alison758 cez usta sa odporuca ho jest az keby spinis nakolko potom ma mensiu ucinnost

alison758
3. jún 2015

@isabella22 ja viem ale ked mi ho nechcu v centre vymenit a povedali ze ho mozem jest...

scheflera
3. jún 2015

@nikolajka2 Možno,že si na tieto lieky alergická.Baby čo s tým mali problémy,si dávali Agolutin.pichá sa do zadku,mne to pichal manžel a bolo to komfortnejšie ako utroš.

isabella22
3. jún 2015

@scheflera a ako casto ti pichal agolutin?
@alison758 a preco vymenit?

scheflera
3. jún 2015

@isabella22 Vôbec nevešaj hlavu.Mne v CARe pri vklade dvoch 5dňových embrií povedali,aby som sa nezľakla,ak začnem tak na 5.,6.deň alebo neskôr špiniť.uhniezdovanie je proces ktorý trvá niekoľko dní a najväčšie riziko špinenia je práve 14dní po ET.
A čo sa týka príznakov,absolútne žiadne som ja nemala,nič ma nezabolelo,nezaťahalo,nepichlo,nič netlačilo,ani prsia,nešťastná som z toho bola,na 8.deň bol dušík,ale HCG som mala nadpriemer.
Tak sa neboj a držím palce. 🙂

scheflera
3. jún 2015

@isabella22 Pichal mi to každý deň medzi 22-23hodinou,musel si kvôli tomu vymieňať smeny,to je ako ked máš utroš 2-2-2.ak máš menšie dávkovanie,tak sa pichá trebars obdeň.

isabella22
3. jún 2015

@scheflera dakujem nk vsak uvidime....inak to spinenie mam iba take mierne....a jak je to mozne ze na teste dusik a hcg si mala pozitivne...inak dnes som robila vecer test najprv sa mi aj marilo ale plany poplach asi len ryha

isabella22
3. jún 2015

@scheflera pytam sa preto lebo mam agolutin doma ci si ho aj ja nebudem radsej davat...inak to ti kto povedal ze si mozes hento pichat?lebo koniec koncov to sluzi aj ako vyvolavacka

scheflera
3. jún 2015

@isabella22 Mne ho dali na klinike v Brne hned od punkcie až po 14.den od ET,kedy je to najväčšie riziko,že pri špinení by sa vlastne utroš mohol odplavovať,tak majú istotu,že to máš v tele.no a potom mi kázali prejsť na utroš.
A to HCG má dosť širokú škálu minimum-maximum pre daný deň.Ak ti môžem poradiť,kúp si Pepino testy z DM drogerie,sú najlacnejšie,ale ukážu najlepšie,tie testovacie čiarky nemajú také zbytočne široké.
A mne na klinike kázali testovať až na 14tydeň,takže až vtedy by to malo istotne ukázať.Je to ťažké vydržať,ja som tiež testovala skoro.

scheflera
3. jún 2015

@scheflera Radšej si to nemeň sama odseba,vydrž s tým utrošom,a keby bol problém sa porad s dr.,aby si niečo nepokazila.to mierne špinenie je dobré znamenie.

isabella22
3. jún 2015

@scheflera teraz vecer uz nespinim ale to sa nemoze tak neskoro vylucovat hcg nie?...vsak pokial nemam mrchanu tak podla mna nemam zatial nic stratene....

stellasss
3. jún 2015

hojte babule.
Chcem sa Vás opýtať, tie ktoré ste podstúpili UO alebo aj tie ktoré nie. Lekárka mi povedala, že mám slabé vajíčka. Žial nemala som času s ňou veľa rozprávať, tak sa chcem Vás opýtať, či máte s tým skúsenosti, či sa to dá napraviť nejakými vitamínmi alebo liekmi......ďakujem krásne za reakcie

lenocka171
3. jún 2015

@nikolajka2 hmmm ja som nemala ten problem / mne doktor ale povedal ze to ani neni dobre stale vag. Brat utros ale striedať ...

majkulik
4. jún 2015

@grece Vitamin C 😀 jedno c sa mi tam suplo

scheflera
4. jún 2015

@isabella22 Nešpiní sa kvôli vylučovaniu HCG,ale kvôli tomu,že embrio rozrušuje sliznicu,cievočky sa môžu natoľko prekrvovať a praskať,až sa to prejaví aj navonok.Pokiaľ nekrvácaš dosť ajasnou červenou krvou,je dobre.

scheflera
4. jún 2015

@lenocka171 Nechcem byť rýpavá,ale ja vkladám utroš 2-2-2 a k tomu mi dali papkať duphaston 1-1-1,lebo ten je na papkanie.utroš je na papkanie dosť bordel.

isabella22
4. jún 2015

@scheflera nie nie je to len take obcasne frcnutie krv vôbec nie....zajtra na krv a uvidi sa...

lenocka171
4. jún 2015

@scheflera aj ja mam tak utroš len doki mi hovoril ze tolko lieku tak pravidelne nedokáže telo z dola prijať lebo aj tam je z toho bordel vraj ale tak kolko lekárov - tolko názorov 😝 ja som si to aspon tak upravila ze rano vkladám , na obed papam a vecer vkladam a to je normálne ze všade majú iné názory na vsetko ... Nepozastavujem sa nad tým 😉

alison758
4. jún 2015

@scheflera ano je to bordel,v car mi tvrdili ze duphatsom je horsi. :D lebo s ho chcela kedze mi utros vadi...ale zase ja nemam problem, vystelka sa spravy vzdy krasna..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre