Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kiara15
15. máj 2009

ahoj marsi28 to asi vsetky lebo tie co sa aj uchytili aj odysli nechapem to?ja som sa stoho dlho spametavala ☹

marsi28
15. máj 2009

preco to musi byt take nespravodlive 😠 Ja este neviem verdikt a v kutiku duse dufam, ale bojim sa ze su to falosne nadeje.

kiara15
15. máj 2009

ale musis si verit mozno sa len trosku cistis aj to byva ked je zena tehu? 😉

marsi28
15. máj 2009

nici ma to, ze mam pocit, akoby sa vsetci na mna vykaslali. Ked zavolam do centra, doki to berie len ako taku rutinu a ked sa snazim nieco zistit u mojho gynekol. tak zas mam pocit, ze od kedy chodim do centra tak ma ignoruje. ako keby bol urazeny, som zufala. nikomu na mne nezalezi. Som len jedna z mnohych ☹

kiara15
15. máj 2009

ale nie to si nemozes tak brat oni nas maju ty doktory len si zober kolko maju pacientok ako my no ked mu kazda vola vsak im musi stoho aj vyhravat nehnevaj sa na nich.Ty si pekne lahni a odychuj uvidis co bude neboj bude to dobre 🙂 🙂 🙂 🙂

marsi28
15. máj 2009

Dakujem 🙂

mimka30
15. máj 2009

Baby ako sa máte? Ja som dnes bola v centre. Napísal mi odporúčanie na genetiku. 😒

marsi28
15. máj 2009

ahoj Mimka, na genetiku ides do Prahy? Môzes prosim aj mne zaslat kontakt a adresu? A inak, ako sa mas? Ako to vsetko zvladas?

mib
15. máj 2009

ahojte babky,

marsi, nestresuj sa zatial. este je skoro robit zavery. pokym ti v centre nepotvrdia, ze nie si tehotna, tak musis robit vsetko tak, akoby si bola. 😉 spinenie este nemusi byt problem. keby neprestavalo, zavolaj opat lekarovi, alebo rovno chod za svojim. ved z ordinacie ta nevyhodi ... skontrolovat to snad moze. 😖 ja ked som mala z niecoho zly pocit, zbehla som do centra. nikdy sa mi nestalo, ze by mi dali najavo, ze ich obtazujem. pozreli ma a bud ma ubezpecili ze je vsetko v poriadku, alebo riesili. ved na to tam su. 😉

mimka, ake geneticke vysetrenia vam idu robit? nas poslala za zatial na karotyp. ine u nas momentalne nema vyznam. kde vam ich budu robit?

mimka30
15. máj 2009

Mib- ešte neviem moja, čo nám budú robiť. Budúci týždeň nás tam chcem objednať. Musím ešte k môjmu gyndošovi pre lístok, aj keď odporúčanie mi napísal doki z FC, ale treba hlavne od gynekológa.
Zrejme budú robiť kvôli chromozómom. 😒

mimka30
15. máj 2009

Marsi. Genetiku robia v Blave na Kramároch. Pozri IP. 😉

jarka_lv
15. máj 2009

ahojte babulky..trosku je to tu posmutne ☹ neviem cim sme si toto vsetko zasluzili...to ked vidim u nas v obci nase neprisposobive spoluobcianky a skoro kazda s bruchom tak 😠 skoda reci...Ale baby mam pre vas nieco co by ste mohli vyskusat aj vy ja som uz zacala 🙂 Moja kamoska mi poradila ze vraj zena ktora nemoze otehotniet mala by mat doma odlozeny nieci pozityvny tehotensky test vraj to robia zeny v Holansku a udajne to ucinkuje...no co baby vsak vyskusat to mozme to je to najmenej co este pre to mozme urobit nie??? 😀 😀 😀 Ja ho uz mam 🙂

mimka30
15. máj 2009

Jarka dúfam, že to funguje. 😉 Ja mám odložené, ale svoje vlastné. Dúfam, že aj to zaberie. Alebo zamením s nejakým iným 😀

floskula
15. máj 2009

ahoj baby. mimka, naco potrebujes este odporucanie svojho gynekologa, ked ti ho dal doktor z CF?

marsi28
15. máj 2009

asi zacnem so zbierkou 😀 . zajtra rano si idem robit test aj ja. som zvedava, co tam bude, velmi by som si zelala este vidiet //.

mimka30
15. máj 2009

Floskulka to mi povedal doki, že on to napísal do správy, ale treba od gynekológa ku ktorému patrím odporúčanie, lebo on je lekár z centra a nie môj gynekológ. 😒 To aby som ešte aj k zubárovi išla??? 😀

mimka30
15. máj 2009

Marsi 28 zajtra sa pozri na intenzitu čiarok. Lebo čiarky tam určite ešte budú. Hcg klesá pomaly. Ja som po krvácaní mala tiež ešte //, ale boli slabšie už. Moc ti prajem, aby si tam našla silné // 🙂 🙂 🙂

floskula
15. máj 2009

mimka, to mi je aj tak cudne, ze nie je tvoj gynekolok, ale riesil cele ivf, tak by podla mna mohol davat vymenny listky aj on, ked ma o pacientkach najlepsi prehlad, lepsi ako gynekolog, ktory si to len sprostredkovane precita zo spravy z FC.

marsi28
15. máj 2009

dakujem mimka, mozno su to len take naplastia na dusu ale niekedy aj to staci

mimka30
15. máj 2009

Veď to Floskulka. Vieš dobre ako sa mi chce teraz behať po gyndošoch. ☹ V pondelok už idem do práce. Neskutočne sa teším 😠

Marsi- nebojkaj, ja mám tiež odložené všetky testíky a fotku z ET. 😉 Ty ostaneš tehulka moja. Nebojkaj. 😉 Veď ty si tak nekrvácala ako ja. Ja som v noci dostala silný kŕč a to čo zo mňa išlo, to bolo hrozné ☹
Veď ty len špiníš, nie?

marsi28
15. máj 2009

mimka, ano. Najprv som mala tmavy vytok a teraz je na papieri aj krv. Ale nekrvacam tak ako pri M. Ale mozno to skresluje aj to, ze sa fakt snazim iba lezat. V decembri som tiez krvacala ako ty. Jednoducho som sa postavila doma z gauca a tak sa mrcha vyvalila, ze som ostala v soku. Teraz je to ine a mozno to ma trocha upokojuje.

floskula
15. máj 2009

Mimka, a ked robis, tak si v At, alebo dochadzas? ci ako to mas?

mimka30
15. máj 2009

Jááj Marsi. Tak to nemusí znamenať, že si potratila mojko. Špinenie znamená, že sa aj embryjko môže zavŕtavať do maternice, alebo hormonálne zmeny. Len pekne ležkaj, nohy vyložiť a myslieť pozitívne. 😉
Marsi moc ti zlatulka držím palce a verím, že to nič nie je. 😉
Uvidíš, že si tehulka. 😉 Kedy ideš na uzv, alebo máš ešte aj ďalší odber?

mimka30
15. máj 2009

Chodím auto Floskulka, podľa toho akú mám službu. Robím denky a nočné. Teraz robím pondelok, utorok a potom až víkend. Ale ak mám denku tak vstávam o 5 hod. a prichádzam večer o 21. 😠 😠 😠
V lete sa to dá, ale v zime bŕŕ. 😠 Ani neviem, ako som si zvykla 😅 A ty mávaš voľné víkendy???
Niekedy by sme mohli dať stretko niekde v Avione, alebo Auparku na kafčo a pokec. Čo ty na to??? 😉
Aj ostatné babule by mohli prísť.

marsi28
15. máj 2009

Mimka, 19.5. idem k svojmu gynek. a 26.5. idem do centra na uzv. takze vtedy sa to ukaze. Velmi by som si to priala. Mam pocit, ze uz velmi nevladzem po tych mojich neuspechoch. 😒

floskula
15. máj 2009

to vstavanie ti nezavidim, ja nie som ranny typ. zle sa mi vstava. ked idem niekedy na odber krvi, kde treba prist skoro, je to utrpenie pre mna. 😠

mimka, tiez som nedavno myslela na to stretko, ze ti napisem, ci sa neuvidime. mozno by prisli aj ostatne baby z FC.
ja mavam vikendy volne, ale viem sa aj cez tyzden prisposobit kedykolvek aj doobeda, nemam s tym problem, v praci si cas riadim ako chcem.

mimka30
15. máj 2009

Marsi len sa nevzdávaj moja. Ja viem, je to ťažké, viem čo prežívaš. Ja mám za sebou tiež toho dosť. Mňa len na slepé črevo trikrát operovali, lebo som dostala infekciu a ležala som na jiske 🙄 🙄 🙄 To už nehovorím o gynekologických problémoch. Aj v kúpeľoch som bola, aj všetko možné. Ale idem ďalej, lebo viem, že raz sa to musí podariť. 😉
Ja mám tiež niekedy depky, aj si poplačem. Ale netreba sa vzdávať. Fakt Marsi, uvidíš, že ti to dobre dopadne. 😉 Len nemysli negatívne, lebo aj tvoje malinké to cíti.
Na koľkatom ivf si bola?

mimka30
15. máj 2009

Floskula veľmi rada 🙂 🙂 🙂 Teším sa. V pondelok pozriem služby v robote, ako mám rozpis a dohodneme sa 😉
Ja som taká ukecaná, takže sa ma nezľakni. 😀 😀 😀
To máš super, že si môžeš čas riadiť sama. Podnikáš?

marsi28
15. máj 2009

Mimka, je to uz moj 3.cyklus a mam za sebou 5.prenos (3xIVF a 2xKET) + este IUI. Chodim do centra od sept. 2006.

mimka30
15. máj 2009

Marsi do tretice všetko najlepšie. 😉 Uvidíš. Len hlavu hore a veriť, veriť. Uvidíš, že mi dáš za pravdu. 😉
Nedali ti nejaký Ascorutin na krvácanie? Viem, že niekde píšu že sa nemá brať v prvých mesiacoch tehotenstva, ale viem, že niekde to na pohotovosti predpisujú.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre