Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka17044
30. jan 2016

@zabkazabka ja co som chodila pred tym do gynfivu tak tam sa chodilo uz na 10 den po et na krv a uz musela ukazat a vzdy som si robila tak na 7-8 den testik a uz ukazalo ducha tak urcite ti na 10 den ukaze. teraz mam ist na krv az na 14 den

katka17044
30. jan 2016

@zabkazabka nie to mam za sebou uz 4ivf, tri v gynfive a teraz prve v reprofite z tych 8 sa mi 6krat uchytilo bolo nizke hcg a odislo to do 4-5tt

zabkazabka
30. jan 2016

@katka17044 a preco sa to stalo?aj ste zistili pricinu?ja som raz spontanne otehotnela a tiez som v 7tt potratila..a potom uz nic 😕

katka17044
30. jan 2016

@zabkazabka tvorim si protilatky proti spermiam a trofoblastu ale to uz mam vyliecene a vysledky su negativne. Ale aj tak sa nedari tak uz vobec neviem v com to je teraz sme dali robit genetiku embryjok tak na dvoch spravia a jedno na to nebolo moc vhodne tak mi ho vlozili, tak sa uvidi. A mam jeden vajicovod

zabkazabka
31. jan 2016

@katka17044 a ako to znasas??vsak to je neskutocne na psychiku..jednotlive cykly si mala hned za sebou ci musia byt pauzy..

zabkazabka
31. jan 2016

Baby tak mne to nevyslo...je sice len 10den po et ale zacala som uz riadne spinit a test samozrejme negativny ani len duch...neviete ci mozem ist na dalsiu stimulaciu hned alebo musi byt pauza?

cmudlo
31. jan 2016

@zabkazabka to mi je strašne ľúto. ..dúfala som...No ďalšie kolo až o 3 mesiace. ..😕

zabkazabka
31. jan 2016

@cmudlo a aj ked sme mali soft stimulaciu?

cmudlo
31. jan 2016

@zabkazabka áno. ..mne to takto povedali...tiež som mala soft. ..na ket sa môže ísť skôr. ..

zabkazabka
31. jan 2016

@cmudlo to je dost na prd 😣...na ket nepojdeme lebo nemame ziadne enbryjko uz..ja ked som sa pytala dr.pri odchode tak povedal ze mozem.ist dalsi cyklus zavisi od toho ako sa budem citit

ahsas
31. jan 2016

@zabkazabka Je mi to ľúto :'( Áno, ďalší pokus je možný o 3 mesiace.

katka17044
31. jan 2016

@zabkazabka medzi ivf som mala pauzy ale medzi vkladmi ze ked teraz napr. to nebude to prave tak ked dostanem menzes vo februári tak koncom mozem ist na ket. Uz som si nejak na to zvykla najviac ide na pscyhiku to ze nechapem preco preco nechcu u mna ostat a nemoze sa mi to podarit a niekedy mam pocit akoby sa to nemalo podarit vobec som uz v tom taka pesimisticka

katka17044
31. jan 2016

@zabkazabka ach to mi je luto :((((((az teraz som si to precitala, co sa tyka novej stimulacie hovoria ze je dobre tento mesiac aby sa pockalo a potom v tom dalsom urcite mozes ist aspon ja som to tak mala

zabkazabka
31. jan 2016

@ahsas a ty stale mas negativny test??ides aj na krv??uz si dostala aj.ms?

ahsas
31. jan 2016

@zabkazabka Dnes som si test nerobila, pre istotu, rozhodla som sa veriť. Dnes kľud, nemám ziadne pocity, ani mns. Uvidíme.

cmudlo
31. jan 2016

@zabkazabka to fakt? No my sme na tom tak isto. ..žiadne mrazaciky. ..

zabkazabka
31. jan 2016

@ahsas tak to je dobre...a kedy mas ist na krv?

zabkazabka
31. jan 2016

@cmudlo a test si so uz robila?...co budes robit ak.to nevynde??ides do dalsej stimulky?

cmudlo
31. jan 2016

@zabkazabka áno testy mám negatívne. Už v piatok som bola u lekára, nech mi vezme krv lebo som chcela vysadiť lieky, ale povedal, že mám prísť až v pondelok. ..takže zajtra ešte krv nech mam istotu, že môžem vysadiť. ..ten utrogestan mi robí zle...No neviem či ešte pôjdeme. ..už sme sa s mužom aj pohádali. ..a už nemám chuť na to....

zabkazabka
31. jan 2016

@cmudlo a kolko si mala uz vkladov?a ako to idete riesit?aky mate problem...preco sa nedari?

ahsas
31. jan 2016

@zabkazabka 3.2 mám ísť na krv. Ty si mala ísť 4.2 ? Mne ale aj pri 1.ivf meškali 4-5 dní pre utros, preto sa čudujem že ty si to tak prerazila tie lieky a dostala načas .. keď už.

zabkazabka
31. jan 2016

Ja spinim vzdy pred ms asi 5 dni...ale teraz spinim asi 4-ty den po et..ms mam dostat toho 4.2

ahsas
31. jan 2016

@zabkazabka tak to ja by som mala dostať dnes.

zabkazabka
31. jan 2016

@ahsas a to mas kolkodnovy cyklus?v kolkom dni si mala opu?ja asi 8den..dako skoro mi to vyslo...a beries este utros??

ahsas
31. jan 2016

@zabkazabka Takže, ja mám 26 dňový cyklus. V ReproGenesis som mala krátky protokol. Stimuláciu som začala 2. DC - 375 jednotiek Gonalu a 1 tabl.Glostibegyt Ráno/Večer až do 5teho DC. 6ty DC 375 j.Gonalu a 0,25mg/0,5 ml Orgalutran. 7 DC 225 j.Gonalu a Orgalutran + Pregnyl 5000 večer. 11 DC som bola na OPU a začala som Utrogestanom 4-0-4 + kys.listova. 16 DC som bola na ET.

ahsas
31. jan 2016

@zabkazabka A ty si to ako mala ? S kolko daňovým cyklom ?

zabkazabka
31. jan 2016

@ahsas a to si mala soft?ja som to.mala podobne len gonalu som mala 150 a asi 6den tych 300 a plus olgalutran jeden a vecer pregnyl 5000 a potom vsetko tak ako ty plus odber na 8 den..vysli mi 4 vajicka z toho len jedno zrele a mala som plus dve cysty na vajecnikoch..ty este maj mrazacikov??co ides dalej riesit ak ti to nevynfe...ja mam 28 dnovy cyklus

ahsas
31. jan 2016

@zabkazabka Nie, nemyslím že je to soft, pretože taký protokol som mala aj v centre v Košiciach (a na SK to prej nedelaji).

ahsas
31. jan 2016

@zabkazabka Mrazáčikov nemáme presne ako vy. Vzali mi 4 vajka, z toho len dve boli zrelé a z nich sa na tretí deň jedno prestalo vyvíjať. Takže nám zostalo jedno jediné.

zabkazabka
31. jan 2016

@ahsas cize vam uz ziadne embryjko nezvysilo??my sme tiez mali len jedno cize budeme musiet ist na dalsi ivf cyklus...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre