Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bodkovanyhrncek
10. nov 2017

@jarika22 No pocity už nejake mám ale neviem ich popísať - proste cítim že sa tam dole niečo deje 🙂 mám pocit že sa to tam nejako naťahuje sem tam - ta maternica - možno sa to dá prirovnať k nejakým kŕčom ale to tak okrajovo.

saxana15
10. nov 2017

@mimka1579 ja az na 9,10 den

anulka833
10. nov 2017

Ahojte, aj ja sa pridávam, KET som mala 3.11, čiže dnes 7 dpt. Test biely a dosť ma bolí vaječník. Neviem či je to v poriadku, nezdá sa mi to.

darci17
12. nov 2017

Ahoj dievcence, čaká ma druhé IVF. Teším sa, no zároveň bojím, čítam veľa na nete (viem, že je to zle), no myslite, že môže ta hormonálna stimulácia vyvolať rakovinu?

gretka85
12. nov 2017

ahojte tak sa dnes po dlhsom case pridavam cakam na druhy vklad ktory ma byt v decembri pretoze som tri mesiace musela cakat a pan doktor ma poslal na hematologiu a imunologiu a nakoniec sa zistilo prečo potrcam v 2 m zistilo sa z krvi ze mam syndrom lepivych krviniek a koli tomu potracam dufam ze bude uz druhy vklad v poriadku

stastenka42
13. nov 2017

@darci17 rakovinu môže vyvolať čokolvek..ak budeš takto premýšlať tak zbytočne zaťažuješ svoje podvedomie hlúposťami..hlavne nečítaj na internete ,lebo jeden deň áno,druhý deň nie...pokiaľ máš pochybnosti a strach tak nepodstupuj dalšie ivf...kúpať dieťa v stresových hormónoch od počatia tiež nieje bohviečo...

stastenka42
13. nov 2017

@gretka85 syndrom lepivých doštičiek 🙂..a to ti vyšetrovali v Martine? No hlavne sa to dá liečiť aspirínom alebo heparínom čo je fajn...držím palčeky..

ereska
13. nov 2017

Ahojte krv bola negatívna baby mám ešte progesterón 85 tablety. aj estrimaxu 4 balenia aj estrofem 1 balenie aj dipherelin 3 inj a fraxiparin 0.3 2 balenia chcem to predať až by niekto mal zaujem

mimka1579
13. nov 2017

Tak prve IVF neuspesne..krv negativna.

jarika22
13. nov 2017

Tak dnes som bola na Ket. Čaká niekto so mnou ?

@ereska :(

ereska
13. nov 2017

@jarika22 Jarmila srdcko držím päste ja už som skončila čakáme na adopciu preto chcem ešte popredat lieky ja už nebudem potrebovat

jarika22
13. nov 2017

@ereska Díky. Aj ja vám, aby ste sa vám to všetko podarilo k vašej spokojnosti a radosti.

ereska
13. nov 2017

@jarika22 dakujeeem

mimiqa
13. nov 2017

Ahojteee bambulky na ktory den ste si robili test???

anulka833
13. nov 2017

@mimka1579 to ma mrzí, boli sme na vklad naraz, ja budem mať výsledky až zajtra, ale testy mám biele, tak predpokladám, že bude krv negatívna. Otrasieme sa a ideme ďalej.

mimka1579
14. nov 2017

@anulka833
Mna to strasne mrzi verila som tomu, ale clovek mieni pan boh meni.
Ja som si robila test este ako som prisla od doktora.a nic tak uz som vedela ze je zle. Este pan doktor mi hovoril ze test nemusi ukazat. Ale co. Nevadi.predychame a ideme dalej. Nevzdavame sa.

anulka833
14. nov 2017

@mimka1579 dopadla som rovnako, práve mi volali, krv negatívna. Ešte mám dve embryá, ale najskôr v januári. Musím si od toho oddýchnuť. Ty ešte máš nejaké zamrazene?

mimka1579
14. nov 2017

@anulka833
Je mi to ľúto. Ty si na tom lepsie ked mas este embryjka ja uz nemam. Zas som na nule. 27.11 sa mas stretnut s doktorom co dalej. Ale do stimulky by som asi uz nesla. Moja trvala 3 mesiace, tak jedine darovane. Uvidime

anulka833
14. nov 2017

@mimka1579 ufff...tak to ti nezávidím..ešte to nesieš dosť hrdinsky.... drž sa...🙏

monit
14. nov 2017

Ahojte spolubojovnicky, idem si po vas nazor. V decembri 2016 som mala naplanovane Ket, ale vklad sa nepodaril, pretoze sa embryjka prestali delit po rozmrazeni. V maji 2017 som mala druhý cyklus, všetko absolvovane nanovo, vkladali mi jedno embryjko,ktoré bolo jedine ale neboli sme uspesni. A teraz v októbri 3 cyklus, tiez všetko nanovo, vkladali mi jedno emryjko, tiez neuspesne. Ostali nam zmrazené tri embryjka. V podstate za nejakych 11 mesiacov tri hormonalne stimulacie a dost som pribrala. Sa mi toho zda dost za rok. Kedy by ste sa odvazili na dalsie ket? Este som nebola u lekara, chystam sa tam tak o tyzden.

jarika22
14. nov 2017

Ahojte. Mám prvý deň po ket a ráno som trošku krvácala, pár kvapiek. Odvtedy nič. Môže to byť uhniezďovanie? Mali ste to niekto, a potom pozitívny alebo negativny výsledok?

jarika22
14. nov 2017

@monit Neviem čo by som ti poradila. Ja som od jari absolvovala jednu stimuláciu, näsledne et a potom dvakrát ket. Mám už za sebou 5 ivf. Pribrala som tiež, medzi ivf schudla a opäť pribrala. To považujem za najmenej. Dúfam že potom sa to dá dať dole. Záleží na tom koľko máš rokov, či si môžeš dovoliť čakať. Ja som si dala dosť veľké pauzy a teraz mi už dochádza čas.

monit
14. nov 2017

@jarika22 jasné, to pribratie je najmenej, len ci aj moja nadvaha môže za neuspech???neviem. Práve to,ze som rozmyslala, ze v januári by som aj do toho šla, len či to nieje skoro. Bojim sa, ze dlhšie zmrazenie bude mat vplyv na embryjka. Mám 33 rokov a jedno šesť ročné, moje milované dievčatko po prvom ivf

jarika22
14. nov 2017

@monit Skus sa poradit s lekarom.

monit
15. nov 2017

@jarika22 ano, uvidím co povie lekár. Len som chcela vedieť, koľkokrát za rok ste stimulovali na et, ci ket. Ďakujem

saxana15
15. nov 2017

Ahoj zienky.tak utz za mnou.z dvoch prazdnych plodovych vackov je nakoniec 1 srdiecko.druhe embryjko to zrejme vzdalo.nevadi.stastna som aj tak.vela stastia aj vam

mimiqa
15. nov 2017

@saxana15 😚

oslo1
15. nov 2017

@monit to pribratie poznam, tiez mam za sebou tri ivf a je zo mna chodiaca gula.
Ja som isla na FET, po vasom KET, bez stimulacie. Odsledovali sme ovulaciu a potom som isla na vklad. Je tam nizsia sanca, ale ja uz som kaslala na sance, ale u nas nie je problem na mojej strane.
Tak skus sa opytat svojho lekara na natural fet, rano budes iba ocikavat papierok, aby si zistila, kedy ovulujes.
U nas sa zadarilo 🙂

monit
15. nov 2017

@oslo1 ja som ok, manžel ma problém. Tak na to sa veru opytam lekara. A gratulujem k tehotenstvu

jarika22
17. nov 2017

Ahojte. Čaká niekto so mnou?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre