Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

hbabb
18. nov 2017

@jarika22 ahoj ja dnes KET tak dvojtýždňové čakanie 🙂

pravdoluba
18. nov 2017

@hbabb ja rovnako 😊

hbabb
18. nov 2017

@pravdoluba držím palce 🙂

pravdoluba
18. nov 2017

@hbabb
Aj ja držím silno, silno 😊.

jarika22
18. nov 2017

@hbabb
@pravdoluba Ja som dnes 5. deň po KET.

pravdoluba
18. nov 2017

@jarika22 tak pevne verím, že všetko dopadne tak ako čakáme 😘 držím palčeky.

jarika22
18. nov 2017

@pravdoluba Držme si palce a verme v splnené sny.

jania023
19. nov 2017

@hbabb
@pravdoluba ja som tiez 1dpt
Vcera bol ket
Ake a kolko embryjka vam vkladali?
Ako sa citite?
Ja necitim vobec nic

jania023
19. nov 2017

@oslo1 a brala si aj progesteron ? Ja som natom tak ako ty, ziadne lieky ani nic. Zda sa mi to prirodzenejsie.
Teraz len cakat
Progestérone nasadim od utorka-stredy

oslo1
19. nov 2017

@jania023 nie, absolutne ziadne lieky, ani progesterone.
Iba Folic acid a na stitnu. Folic acid som vymenila za pregnacare, ked som zistila, ze som tehotna.

jania023
19. nov 2017

@oslo1 tak to mas ako aj ja
Tiez nemam nic.
Kedy si testovala?

hbabb
19. nov 2017

@jania023 ja sa cítim zatiaľ úplne v pohode, radsej som si dala dva dni kludovy režim..mne vkladali jedno po predlzenej kultivacii a mam progesteron 2x denne..a kyselinu listovu papam cistu uz takmer 3mesiace..🙂

pravdoluba
19. nov 2017

@jania023 ja som presne tak isto, jedno po PK. Cítim sa tak ako každý bežný deň. Takže uvidíme.

jania023
19. nov 2017

@pravdoluba
@hbabb ja mam dve po PK
Beriem vitaminy
Len nemam ziaden progesteron ani estrofem

hbabb
19. nov 2017

@jania023 do ktorého CAR chodíš? V Heliose kde chodim ja mam pocit ze predpisujú progesteron kazdej žene po transfere.ja mam všetko v poriadku možno by som ho ani nemusela brať tak ale pána doktora treba poslúchať 😀

jania023
19. nov 2017

@hbabb tak ja mam tento pokus na blint a to doslova. V sprave mam napisane ze cyklus pidla ziadosti pacienta😂
Minuly mesiac som mala biopsiu na era test a tento cyklus vklad za tych istych podmienok ako test cize uplne bez liekov
Progesteron mam Dobry ale mozem ho nasadit az po uhniezdeni cize na 3-4den po ket
Je to moj tusim 11 vklad tak som si urobila ze ja som svoj vlastny sefkuchar😜

hbabb
19. nov 2017

@jania023 ahaa tak to by bolo keby to práve teraz vyšlo 👍

jania023
19. nov 2017

@hbabb verim ze to vyjde. Ty mas ktory vklad?

pravdoluba
19. nov 2017

@jania023
@hbabb tak pre mňa je to 1 KET tak neviem veľmi čo čakať. Doteraz len Et. Ale tak uvidíme. Veľmi by som chcela aby to bolo všetko ako má byť.s mojou povahou je to hrozné, všetko prežívam a namiesto radosti a pozitívneho myslenia ma sem tam prepadnú pocity neistoty. Ale bojujem sama so sebou. Verím, že vy to zvládate pekne pokojne. Ja mám strašnú chuť sa s niekým hádať 😊

hbabb
19. nov 2017

@jania023
@pravdoluba Ja mam tiež prve KET a mala som len jedno ET, čiže novacik🙂 pri tom prvom som dosť stresovala, teraz zatiaľ nie som kludna..zatiaľ 😀

jania023
19. nov 2017

@pravdoluba aj u mna je to prvy ket
Nikdy som nemala nic mrazene takze do teraz bol iba ET
Ja tiez mam stavy ze az. Vcera aj slza vysla s pocitom ze zas s toho nic a potom zase ze to bude dobre a tak dookola.
Utisujem sa tym ze ket som este nemala a som bez kvapky hormonov tak dufam ze mojmu telu sa bude pacit

pravdoluba
19. nov 2017

@hbabb takže my sme na tom absolútne rovnako. Tak verme, že všetko bude tak ako túžime.

pravdoluba
19. nov 2017

@jania023 no ja neviem čím to, pri et dom bola úplne v pohode a aj včera dnes mám také zmeny nálad. Musíme veriť. 😘

pravdoluba
19. nov 2017

@hbabb
@jania023 ako to máte s prácou? Chystáte sa do zajtra? Ja neviem či ležať, či sedieť, či normálne fungovať. Aj tak mám pocit, že drobček si to musí vybojovať sám.

hbabb
19. nov 2017

@pravdoluba no kukla som tvoj profil a ak si bola vcera v CRM BB tak sme sa stretli hore v šatni, ty si bola akurát po..ak nie tak asi mám horšiu pamäť na tváre ako som si myslela 😀

hbabb
19. nov 2017

@pravdoluba
Ja idem do práce az v utorok

jania023
19. nov 2017

@pravdoluba ja som na SR este tyzden cize do roboty az v pondelok buduci tyzden
Ostala som na SR v klude lebo stale po vklade som odchydzala domov
Ja som vcera aj dnes na gauci pred tv ale uz sa postavim a idem sa ucit nech uplne nezblbne

mimiqa
19. nov 2017

@jania023 aahhoojj tak ako sa citis??citis nejake pichanie????

jania023
19. nov 2017

@hbabb
@pravdoluba v akom ste mali stadiu blasticku?
Moja jedna nebola celkom rozmrazena ale vraj bola ziva a pekna len este potrebovala kusok na rozmrazenie. Druha uz hatchovala
Dufam uz sa udrzia obe moje micky

jania023
19. nov 2017

@mimiqa nie vobec nic ako keby som ani nikde nebola. Ale nemam hormony tak mozno to bude sj tym
Ale zato nalady sa mi menia ako na beziacom pase

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre