Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mimiqa
19. nov 2017

@jania023 mi vrav ja uz na druhy den som sa rozrevala za bars co...no to pichanie som mala este vecer po vklade......ja zajtra na krv....citim sa vselijako..lebo som krvacala..teraz spinim ale len doobeda...citam ze uz mas druhy vklad..drrzziim palce..nech su pekne vianoce 🤗😘

jania023
19. nov 2017

@mimiqa ako myslis ze druhy vklad?
Je to 11 vklad😂😂
Bodaj by boly iba dve
Trstovala si? Kolko si po vklade?
Ja len 1 den este mam dlhu cestu pred sebou ale verim ze tieto vianoce bude pre mna niecim zvlastne😊

jania023
19. nov 2017

@mimiqa mna po vklade vcera bolelo brucho ako fras. Doky tam nieco pohrabal pred vkladom. Myslela som ze uz robi vklad lebo som citila intenzivnu bolest asi 15sek
A zrazu pozeram ze vytiahol kateter von ja ze super uz je po a vidim ze mu este len embryologicka podava embyjka. Hm netusim co tam vystrajal😂😂
Asi urobil mini biopsiu aby sa embryjka uchytili.
Radsej som sa nepytala, cim menej viem tym ma to stve menej

mimiqa
19. nov 2017

@jania023 juujjj myslela som druhy..reku jeden et druhy ket...tak ja uz po 7mich dnoch po uplne pelnu druhu ciarku kazdy den mam ciarku..jeden slabsiu na druhy den zosilnela..tak som z toho pipina a riadna...na to ze uz po 7dmi den az dost silna nemchapem....dnes som si nerobila....aaa bola som na odbere vo stvrtok no nestratili mi krv?? Labak nemocnica v pohotovosti..sestricka nabrusena na nich...ako mohlo sa toto mne?? Ze sa im to este nestalo..ved nemoze..podla toho mi chcela zvysit utrogestan ten mi aj tak zvysili preistotu...tak cakam od stvrtku do zajtra na krv..najdlhsie dni

jania023
19. nov 2017

@mimiqa tak gratulujem teda len nech to dobre dopadne
Kolko si mala celkom vkladov?

mimiqa
19. nov 2017

@jania023 prvy...no ja chodim do Brna reprofit

jania023
19. nov 2017

@mimiqa aj ja som u nich bola a nespominam nato v dobrom.
Drzim palce.
Kedy si testla prvy krat na ktory den?

mimiqa
19. nov 2017

@jania023 o tyzden presne..7mi den...ved ano..kazdy je za toho lekara kde sa podari....ja by som ani netestovala ani som nemala len som vecer mala spinenie hnede...tak preto..potom o dva dni zas ale uz krv preto som testovala..inak skor ako na 10ty den som nemala v plane..vkladala si dve embryjka??

jania023
19. nov 2017

@mimiqa ano dve. Ale uz som mala aj 3 a nic sice nie 3 blasty ale aj tak nic😢
Teraz mam 2 blasty ale to este nic neznamena
Je to na tom hore aby to dopadlo podla mojej spokojnosti.
Mam dost silne stavy uzkosti a potom zase iskierka nadeje a tak dookola.
Nemam nic mrazene takze bud hop alebo trop. Ak to nevyjde ani teraz tak uz rezignujem. Uz sme vyskusali vsetko tak uz neviem akym smerom by som mala ist

mimiqa
19. nov 2017

@jania023 a ako dovod preco sa neudrzi neriesili???podla mna ti lekar pred vkladom daval to lepidielko ci ako sa tomu hovori aby sa udrzalo embryjko...

mimiqa
19. nov 2017

@jania023 a tie stavy..poznam..mi je luto ze to nevychadzalo....teraz to vyjde...moc moc ti to prajem....😘

jania023
19. nov 2017

@mimiqa nie ziadne lepidlo
To by my zauctovali

A to sa dava na embryjka nie do maternice

jania023
19. nov 2017

@mimiqa u mna nejde o to ze sa neudrzi ale o to ze sa neuchyti cize ziadne tehu

mimiqa
19. nov 2017

@jania023 jja sa nevyznam vobec v tom...isla som na ivf lebo nemam ani jeden vajcovod....pichala injekcie...bola na vybere vklad a vsio..neviem vobec nic o tom ...nemyslela som si ze je to tak komplikovane....sama krvacam a neviem preco...2 x laparka vsetko mam vyborne..vysledky embryjka uz na druhy den vyvinute pekne...lekar ma aj pochvalil ze toto hadam ani nemali taku kvalitnu urodu...verim ze bude dobre....o 10 dni si urobis test a budu dve ciarky 🤗

hbabb
19. nov 2017

@jania023 tak toto ja presne neviem len povedali ze sa nam pekne rozmrazilo 🙂

oslo1
19. nov 2017

@jania023 testovala som skor, ako sa malo, tusim 8 den a test bol negativny. Tak som tedtla 10 den poobede aj s ovulacnym a aj s hcg. Na ovulacnom bola kolajnica, na hcg taky duch.
Tak som oficialne testla na 11 den, rano, ako kazala klinika a hcg bol pozitivny. Ten som si potom urobila viackrat a kolajnica silnela. Potom som isla na usg, tusim 8 tyzden a srdiecko krasne bilo 🙂

pravdoluba
19. nov 2017

@hbabb no tak vidíš😊 áno bola som tam 😊

pravdoluba
19. nov 2017

@jania023 nám tiež povedali, len že sa rozmrazili v poriadku a že sú vo výbornej kvalite.

jarika22
19. nov 2017

@jania023 Ja mám ten istý problém, mala som 4x Et a teraz 5. Ket. Nikdy sa doteraz nič neuchytilo. Dnes som 6. dpt. Máš urobené hemato reproimuno a emdokrinologické vyšetrenia. Ja nid a len som tak kukala, keď mi o tom dr povedal. Neviem či by výsledky týchto vyšetrení mohli pomôcť.

jania023
19. nov 2017

@jarika22 mam urobene vsetko ale az teraz a mam aj robeny era test minuly mesiac
Verim ze to pomoze
Ty si uz testovala? Mna dnes pichalo na lavo neviem ci vajecnik ci maternica nieco tam v tych castiach
Je mozne ze moje telo nema rado vklad ked somnadupana hormonamy teraz som cista tak budem verit ze to bude ine

jania023
19. nov 2017

@jarika22 mne zistili mutacie krvne tak mam fraxik co som nemala predtym

jarika22
19. nov 2017

Ja som mala vloženú blastocystu, ale táto posledná mala len id 2. Lekárka povedala, že sa rozmrazila dobre. Mala som aj ldpidlo. Na druhé ráno po ket som mala slabé špinenie a kŕče, ktoré mi dáva malú iskierku nádeje, že to mohlo byť uhniezďovanie. To som doteraz nemala. Odvtedy nic moc pocity. Ešte som mala hroznú migrénu. Od včera ma bolia prsia, ale to som mala aj predtým. Potom som sa tu dočítala že pri tehu by mal byť krčok tvrdý a dole, ale neviem či aj pri týchto skorých štádiách. Ja ho mám mäkký. Už som sa zmagorila z toľkého čítania, tak som už prestala, lebo zas neviem či ešte veriť alebo nie.

jarika22
19. nov 2017

@jania023 ešte som netestovala. Čo je ten era test, o tom som vôbec nepočula.

jania023
19. nov 2017

@jarika22 je to test ktory urcuje cas kedy moje telo je schopne prijat embryjka
Urobia biopsiu a zaslu na analyzu ale je drahy cca 1000€
A vklad ma byt cyklus nato

jarika22
19. nov 2017

@jania023 A robia to v každom centre? Ja som bola teraz v reprofite, predtým v heliose a predtým trikrát v gyncare Ke.

jania023
19. nov 2017

@jarika22 gyncare by ti asi urobili aj v reprofite tusim treba sa popytat

jarika22
19. nov 2017

@jania023 Díky. Dúfam, že už nebude treba, ale dobre vedieť, keby predsa.

jania023
20. nov 2017

@jarika22 ahoj pdvazila si sa na test ci este pockas?

jania023
20. nov 2017

@hbabb
@pravdoluba baby ako sa citite? Ja nejak. Vcera trochu puchania vo vajecniku a to je vsetko
Dnes 2dpt a sa mi to neskutocne vlecie

hbabb
20. nov 2017

@jania023 Ahojte ja obcas pichnutie dole naľavo, ale inak vôbec nič..zatiaľ pohoda 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre