Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jania023
22. nov 2017

@pravdoluba som snilek a dufala som v nemozne ze uz na 4den ukaze ale asi fakt chcem vela😋
Mala som hatchujuci blastu tak som duuufala. Mozno zajtra nieco ukaze
Drzim vam palce nech sa vam splnia tajne sny 😘😘

jarika22
22. nov 2017

@jania023 Koľký deň máš dnes? Ja ešte stále bez testu. Mrcha zatiaľ nedošla. Vždy idem na vecko s malou dušičkou. Prsia bolia, niekedy aj bruško.

jania023
22. nov 2017

@jarika22 u mna este skoro ale aj tak.. dnes len 4dpt

hbabb
22. nov 2017

@jania023 @pravdoluba hej aj podla mna je to skoro..tuto tabulku som našla tak podľa toho je este skoro na test..

jania023
22. nov 2017

@hbabb jasne ja viem utisujem sa tym. Niektorym ale v pohode na 4-5-6 den ukazu pekne ciarky.
Ocividne moj pripad to nebude 😂😂
Akurat co viem ze ked na 7-8den nic nebude tak uz nebude
Nevzdavam sa nadej umiera posledna

hbabb
22. nov 2017

@jania023 no ja uz dnes nič necítim ani brucho ani nič, tak radsej nejdem este testovat nech niesom sklamana..počkám do pondelka (mozno) 😀

jania023
22. nov 2017

@hbabb no sme dve ani ja necitim ani tuk az nato ze sa mi strasne masti plet a potim sa jak cap😜 ze fuuuj😂

hbabb
22. nov 2017

@jania023 mne rano prislo zle strasne sa mi hlava tocila ale to je z progesteronu ten mi nerobi najlepsie momentalne..

jania023
22. nov 2017

@hbabb progesteron je svina ale mozno to nebolo progesteronom

hbabb
22. nov 2017

@jania023 no uvidíme 😉

pravdoluba
22. nov 2017

@hbabb tak moja ja som mala toto včera, ale bolo to strašne nepríjemné. Taký závrat som mala, že až. Ale bolo to len nárazové a len jedenkrát. Ale dnes už som v poriadku. Len som strašne smädná.

pravdoluba
22. nov 2017

@hbabb
@jania023 a čo sa týka toho hcg, tak jasné, že je to veľmi individuálne. Ja viem, že mne sa neoplatí testovať skôr ako v nedeľu. Vtedy by to mohlo byť vidieť. Ale no počkáme a uvidíme. Inak totiž necítim vôbec nič zvláštne.

hbabb
22. nov 2017

@pravdoluba no ja ten progesteron jem lebo mi nerobil dobre ked sa vkladal, tak si fakt myslim ze to je z toho..ano zavraty takých 15minut a potom uz cely den nič..no vydržíme uz len pár dní a budeme vedieť na com sme..

hbabb
23. nov 2017

@jania023 ahoj no ako testik? Ja dnes troškucítim brucho ako na menzes a som strašne unavená 😴

jania023
23. nov 2017

@hbabb u mna nic, ani tuk. Ja stale nic necitim asi to bude tym ze nemam co citit😢 uz som sa vyplakala s tym ze uz bude lepsie a musim povedat ze mi vobec nieje lepsie.
Nemas dostat ms? Moja ma prist tak v stredu tak este casu dost

hbabb
23. nov 2017

@jania023 jaaj no ved to táto psychika 😒 ja mam dostať v pondelok čiže uz cez víkend budem vedieť ma com som..

pravdoluba
23. nov 2017

@hbabb
@jania023
@jarika22 ahojte dievčence, tak ako sa máte. Ďalší deň za nami a teraz už 5 deň po KET. Zdá sa mi, že to ide veľmi pomaly 😊

jania023
23. nov 2017

@hbabb ved uvidime nadej umiera posledna

jania023
23. nov 2017

@pravdoluba ved aj ide pomaly😂dnes som testla a nic ani tuk bielo jak sneh

pravdoluba
23. nov 2017

@jania023 no stále je skoro, ja so. Po Et testovala až siedmy deň a to po KET to vraj trvá embryjku trošku dlhšie. Stále treba veriť. 😊

hbabb
23. nov 2017

@pravdoluba @jania023 baby veríme dufame.. 🙂 @jarika22 uz si testovala?

jarika22
23. nov 2017

@hbabb
@pravdoluba
@jania023 Ahojte. Dnes mam uz 10 dpt. Netestujem, chodím do práce, tak čakám na víkend. Na krv mám ísť v pondelok. Bolia ma prsia, niekedy aj podbrušie. Je to buď alebo. Nedá sa rozlíšiť, či sú to príznaky na ms alebo nie.

pravdoluba
23. nov 2017

@jarika22 jasné, že človek nič nevie naisto pokiaľ sa to nepotvrdí. Prsia bolia mnohých bežne a tak to človek až tak nerieši. Čoskoro budeš vedieť a verím, že sa dočkáš.

jarika22
23. nov 2017

@pravdoluba verím, že sa dočkáme všetky 🙂

pravdoluba
24. nov 2017

@jarika22
@hbabb
@jania023 dievčence ja mám dnes nejaký zlý deň. Celé to na mňa spadlo. Veľmi by som chcela priviesť na svet maličké stvorenie. Toto bol aj po prvom vklade rizikový deň.

jania023
24. nov 2017

@pravdoluba ty si aspon netestovala ja ano a musim priznat ze zase nic. Bielo jak sneh. Vcera zo zifalstva som pisala na kliniku kde su nahradne matky a jednu si objednala😂😂
Mala som uz 11 vkladov cize viac ako dost a do dalsieho uz nejdem. Proste prisiel cas ked sa musim zmierit s tym ze mi dieta vynosi nahradna matka.
Skusala si test??

hbabb
24. nov 2017

@pravdoluba @jania023 @jarika22 no dievčence ja som sa uz vyplakala uz sa mi pomaly spusta menzes, chodi mi ako hodinky cize do pondelka ho dostanem..my uz nemame mrazacikov takže bude dlhsia pauza kym dosetrime na ďalšie IVF..manžel vraví ze este nic nieje stratené, ale ja poznám svoje telo a viem ze ten menzes pride😢..vam držím všetkým palce 🙏

jania023
24. nov 2017

@hbabb ja ta tiez dobehnem v utorok ci v stredu

pravdoluba
24. nov 2017

@hbabb tak to mi je ľúto, ale viem z vlastnej skúsenosti, že to veru nemusí prísť aj keď to tak vyzerá. Neboj, máme asi všetky len taký horší deň. Nevzdávajme to baby. 🙏

pravdoluba
24. nov 2017

@jania023 moja myslím, že test by ma takto skoro zložil ak by bol negatívny. Teraz má bijú len pocity. Musíme vydržať a počkať co bude. Nevieme to nijako ovplyvniť. To je najhoršie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre