Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jania023
28. nov 2017

@hbabb no popravde ak by som mohla otehu prirodzene tak uz by som za tie roky. Ocividne prirodu neoklamem ani ivf😢
Niekedy je lepsie sa s tym zmierit i ked mat velku rodinu bol moj zmysel zivota. Teraz si musim najst iny zmysel co nieje take jednoduche ked “ uz vsetko mam” ak rozumies

nedockavasom
28. nov 2017

@dzanka72 a vam sa uz zadarilo?
nam uz trikrat a vzdy potrat... :(

jarika22
28. nov 2017

@hbabb Smutná som. To naozaj ani jednej z nás sa nezadarilo. Ja už ďalšie prázdne kolá behať nebudem. Tento spôsob zjavne nefunguja. Absolvujeme ešte tie vyšetrenia a ak navrhnú niečo nové ak by sa na niečo prišlo, tak ešte jedno ivf sküsime, ak nie tak sa s touto situáciou budeme musieť zmieriť.

dzanka72
28. nov 2017

@nedockavasom podarilo, ale skoncilo to zle ☹ ak sa do januara nepodari prirodzene, tak opat ivf, aj ked sa mi do toho velmi nechce.

nedockavasom
28. nov 2017

@dzanka72 tak to ti verim. Snad to vyjde pekne "pod stromcek" 🙂)

nedockavasom
29. nov 2017

takze dnes bielo... bol to iba kanalik

darci17
29. nov 2017

@nedockavasom počuj, tehotenský hormón stúpa každý druhý deň. Nevešaj hlavu, zajtra urob test ráno a uvidis. Držím palce

nedockavasom
29. nov 2017

@darci17 skusim este, ale velmi tomu uz neverim.. bodaj by sa to predsalen podarilo.. cloveku uz dochadzaju sily..

lucifer06
29. nov 2017

Ahojte, chystá sa niekto v decembri na ET/KET? Ja idem na KET, zajtra som 7 deň cyklu tak už sa to pomaličky blíži. Naše posledné zamrazené, ach.. dúfame že to klapne a hlavne, že je zdravučké a že prežije rozmrazenie. Už nemám síl, ak by to nevyšlo, nechcem myslieť na to čo bude... nebude... 🙏

ladymel8
30. nov 2017

@lycifer06 ahoj mňa čaká KET na budúci týždeň. Dnes som 11 dc A zajtra idem na kontrolu. Nevies kolky deň sa má vkladať embrio?

mimiqa
30. nov 2017

@ladymel8 ahojjj...mne nevysiel december na vklad zatvaraju ambulanciu...nevadu pockame na Novy rok..vklada sa tak 18-20den....

ladymel8
30. nov 2017

@mimiqa to faaakt? Dosť neskoro... Ja som myslela že tak 15-17 deň. Och už sa neviem dočkať... A od kedy majú zatvorenu ambulanciu?

mimiqa
30. nov 2017

@ladymel8 mozno aj 15ty den uvidis podla kontroly..ak bude vyska maternice ok....ja chodim do Brna a od 23 do sviatkov zavrete....aj som rada lebo mne nevysiel et..vkladali mne ale et na 18 tyden......nedalo mi to lebo vsetky vysetrenia aj 2x laparka bola ze mam ok...taak som si dala urobit riadny krvny rozbor aj daco z hematologie a co by som nepovedala vyskocila mi hodnota stitnej tak idem to preliecit a verim ze uz to pojde...a novy rokmi prinesie radost 👶...aa ty sa drz...krasny darcek na vianoce budes mat 😙

ladymel8
30. nov 2017

@mimiqa aj sa teším aj sa bojím... Som zvedavá čo mi zajtra povie Dr. Dúfam že budem mať sliznicu dosť vysokú... Bodaj by nám to už vyšlo...

mimiqa
30. nov 2017

@ladymel8 takze uz si bila...kolko krat?? Aaa mas vysetrenia dajake za sebou?? Kde bol problem ze nevyslo?

ladymel8
30. nov 2017

@mimiqa má laparoskopiu a hysteroskopiu A všetko V poriadku. Na genetiku idem 12.12. A ostatné som ešte nebola. Dr. Povedal ze som mala nízko sliznicu. Tak teraz užívam 3x denne estrimax. Dúfam že pomôže.

sevcikovaanna
30. nov 2017

Nevie prosim niekto cenu darovaneho vajicka ?

martusianka78
30. nov 2017

@sevcikovaanna len cisto pre darkynu zaplatis 1500+lieky,,,,

hbabb
30. nov 2017

@jania023 @pravdoluba ahojte baby no ako sa máte? Dačo nove..?

pravdoluba
30. nov 2017

@hbabb ahoj, ahoj. Nové? Stále bielo a zajtra idem na krv. Potom vysadiť tabletky a ideme ďalej. No, čo iné sa tu dá robiť. ☹

jania023
30. nov 2017

@hbabb ja uz 2dc cize u mna je to uz nemenne

pravdoluba
30. nov 2017

@jania023 do kelu....prišla ti tá mrcha hnusná...baby tento november nám nejako neprial. 😡

mimiqa
30. nov 2017

@ladymel8 pomoze 😗

janulka232
1. dec 2017

@sevcikovaanna ja mam za sebou už 6 krat ivf a z toho som mala iba raz vklad,lebo nemam vajička mam nizke amh.Tak už sme to vzdali a prave som 9den od vkladu z darovanym vajičok a zatial to vyzera,že to vyšlo.Ked nie si samoplatkyna tak platiš za darovane vajička 1900 eur plus lieky.A ja už som platila 3500 plus lieky

ladymel8
1. dec 2017

@mamina tak dnešná kontrola dopadla dobre Dr. Bol spokojný.. Mala som 10mm sliznicu A som 12dc. Ket bude 8.12. Takže ešte týždeň.. Dúfam že to dobre dopadne.. A ty ako?

mimiqa
1. dec 2017

@ladymel8 vidis super 10mm je viac ako vyborne...ten tyzden ubehne rychlo...😉

mimiqa
1. dec 2017

@jania023 ahoj citam ze to nevyslo??? Mrzi ma to..keby tak clovek vedel co je problem

jania023
1. dec 2017

@mimiqa no nevyslo, zial😢

jania023
1. dec 2017

@pravdoluba ty ako dnes?

pravdoluba
1. dec 2017

@jania023 no presne tak ako sme čakali. Nič 😡 no ale čo narobíme. Musím ísť ďalej a ja verím, že raz to vyjde a dotiahneme to až do dobrého konca. 🙂
@hbabb takže november nám neprial. 😡 Dala som si trochu brandy na nervy a teraz zase bez alkoholu až do ďalšieho postupu. No uvidíme. 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre