Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jarika22
1. dec 2017

Neviete náhodou, či výmenný lístok na reproimuno môže vypísať aj obvoďáčka?

miriamkaaaa
1. dec 2017

@jania023 presne to iste zazivam aj ja😢😢je to tazke sa stym zmierit ked sim mala vysnivany zivot s detmi😭😭

hbabb
1. dec 2017

@pravdoluba @jania023 tak teda fakt ani jedna? Skoda ☹ ale tak jasne ideme dalej..držím vam baby palce do budúcna, treba veriť ze to dotiahneme do uspešného konca a budeme sa tešiť z našich deticiek ❤

janedoe
1. dec 2017

@jarika22 mne vypisovala ona aj na repro imuno k Dzurilovcom a aj na hematologiu 😊

jarika22
2. dec 2017

@janedoe Díky.

janedoe
2. dec 2017

@jarika22 neni zaco 😊 Sice ofrflala to, ale dala 😊

pravdoluba
3. dec 2017

@jania023
@hbabb
Veru tak baby moje, tento mesiac nevyšiel. Ale želám vám, aby sa všetko naplnilo. Raz sa isto aj my dočkáme. Ahojte 😘

linda10
10. dec 2017

Ahojte vsetci ak by mal niekto zaujem mam na predaj Utrogestan -4 krabice.;A Estrofem tiez -4 krabice.

lucifer06
13. dec 2017

Ahojte, čaká niekto po KET teraz? Ja som bola včera na vklade.

ladymel8
14. dec 2017

@lucifer06 ahoj ja som dnes 6 deň. Dúfam že úspech bude..

lucifer06
15. dec 2017

@ladymel8 držím palce, moje to bolo posledné, takže ja to beriem tak, že už som tehotná 😊 Veď vlastne aj sme 😍

ladymel8
15. dec 2017

@lucifer06 veď aj sme.. Budeme mať pekne Vianoce... 😉 kedy si chceš robiť test?...

lucifer06
16. dec 2017

@ladymel8 na Vianoce asi spravím. Ale ešte uvidím, rada by som vydržala vôbec nespraviť a počkať na krv. Ty budeš vedieť ešte pred Vianocami asi že? 😊

ladymel8
16. dec 2017

@lucifer06 áno na krv idem 21.12. Dnes má celý deň boli brucho ako keby som mala menzes dostať.. Dúfam že to nie je zlé znamenie...

lucifer06
17. dec 2017

@ladymel8 to nič ešte neznamená 😉 takže od štvrtku už sa budeš môcť tešiť. Držím palce!

ladymel8
18. dec 2017

@lucifer06 modlím sa O to každý deň.. Dnes by som mala dostať menzes,, uvidime či sa dostaví.. Ak nie zajtra si urobiť test...

lucifer06
18. dec 2017

@ladymel8 tak už sa ti blíži krv.Na Vianoce budeš aspoň vedieť na čom si.

ladymel8
19. dec 2017

@lucifer06 robila som si test a bol negatívny.. Tak opäť sklamanie.. Ale tebe drzim palce nech mas úspešný koniec.. Kedy si chceš urobiť test?

lucifer06
19. dec 2017

@ladymel8 to ešte nemusí znamenať že sa to nepodarilo. Počkaj na krv ešte 😉 ja som mala test negatívny aj pri prvom transfere a bola som tehotná 😊 Neviem kedy ja spravím... manžel mi vravel nech si ho nerobím na Vianoce aby som nebola sklamaná potom, tak neviem...

ladymel8
19. dec 2017

@lucifer06 na krv máš ísť kedy? Bodaj by si mala pravdu.. Stále nad tým rozmýšľam A som sklamaná.. Preco mi test aspoň ducha neukáze? :'(

chmurkaxy
19. dec 2017

ahojte baby, vcera som bola na KET v Brne. takze teraz čakať. Test mám robiť 1.1.,ale kázal mi doki až 2.1. a že keď nič, brať ďalej lieky až do výsledkov krvi. Lebo že majú veľa pacientiek že test nič a krv pozitívna. tak hlavu hore @ladymel8

ladymel8
19. dec 2017

@chmurkaxy ďakujem za povzbudenie budem veriť že to bude aj môj prípad.. Vo štvrtok idem na krv.. Potom dám vediet.. 😉

yvet23
19. dec 2017

Ahojte dievčatá. Tiež som čakatelka na ortiel. V piatok som mala KET a stále cítim bolesť ako pred menzesom. 😢 držím palce nech je december mesiac splnených želaní. 🙏

chmurkaxy
19. dec 2017

@yvet23 ta bolesť býva dobre znamenie 🙂)

lucifer06
20. dec 2017

@ladymel8 mne dnes zasa začali bolesti ako na menštruáciu, brucho a kríze... za 4 dni by som mala mať. Už má trocha prešiel ten optimizmus, aj keď stále nič nie je isté. Na krv idem až 27.12. do vtedy musím vydržať...

chmurkaxy
21. dec 2017

tak ja som 3den po 6dnovom transfere v pondelok a už ráno na papierik spinenie:/

nufinkanufka
21. dec 2017

Ahojte baby, som 5 den po ET, vkladali mi jednu bublinku (XB) po PK a na teste nic, myslite, ze je este skoro?
Dakujem za nazor

chmurkaxy
21. dec 2017

@nufinkanufka mne v Brne vyšlo,že mám robit test 1.1. A doktor že radšej 2.1. a že ak aj nič,že by bol negatívny,tak mám ísť na krv a až po negatívnom vysledku krvi vysadiť lieky. lebo že sa im coraz castejsie stava,ze testy nič a krv pozitívna.

chmurkaxy
21. dec 2017

@ladymel8
no ako? držím päste!😘

lucifer06
21. dec 2017

@ladymel8 no aký je výsledok? Dúfam pozitívny test 😉 Ja už dnes bez bolesti, dnes sa cítim perfektne! Teda až na ten zapchatý nos čo mám už od vkladu 😐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre